TF2012 - lista smjestaja - majce

Re: TF2012 - lista smjestaja - majce

PostPostao/la harkonen » 18 tra 2012, 21:12

Dean je napisao/la:Koji Vam je taj Schultz? Jel to neko kodno ime za Cia-inog agenta? :lol:

Prije će bit' iz Gestapoa....
:ugeek:
I'm too old for this s...
Avatar
harkonen
 
Postovi: 2195
Pridružen/a: 04 svi 2011, 14:27
Lokacija: Bjelovar

Re: TF2012 - lista smjestaja - majce

PostPostao/la Klokan » 18 tra 2012, 21:23

Dakle Šulc je moj covijek?
----------------------------------------------------------------------------------------------
Real Radios Glow in the Dark!
Avatar
Klokan
 
Postovi: 574
Pridružen/a: 16 vel 2012, 17:38

Re: TF2012 - lista smjestaja - majce

PostPostao/la sonny » 18 tra 2012, 22:03

Ha čuj...
Malo se opustio u zadnje vrijeme, al' neka, ima valjan razlog...
Ima da od TFa napravimo pravu igranku :D
Neću ga više kompromitirat', ubit' će me :D
A nekad je ovdje bilo dobro.......... Šteta.......
sonny
 
Postovi: 1203
Pridružen/a: 20 kol 2011, 18:36

Re: TF2012 - lista smjestaja - majce

PostPostao/la the_bebe » 19 tra 2012, 08:43

Schultz kao ime došlo mu je od pozivnog na CB-u...ali to je jako davno bilo kad smo koristili CB stanice...ali eto ostalo je tako i svi ga tako zovu...
Ja sam bogat čovek
Avatar
the_bebe
 
Postovi: 370
Pridružen/a: 02 sij 2012, 09:36
Lokacija: Rijeka

Re: TF2012 - lista smjestaja - majce

PostPostao/la harkonen » 20 tra 2012, 21:57

Nažalost, ipak dečki (i Hana Hegedušić) iz Varaždina nisu potvrdili nastup zbog već preuzete gaže isti vikend,
morat ću hitno potražiti nešto drugo, ali isto kvalitetno, kako stvari stoje, bude povoljnije, a time i cijena majice pada....
sada je već na 60kn, jer su trenutno mlađi jazzeri u pitanju. Jeftniji, mlađi, a time i s više volje za sviranje.
Ako pak ne bude nikog raspoloživog, Dean je obećao gitarski concertino s naslovom :
"Moji šegrti Štefovi - Lukather i Vai"
:ugeek:
I'm too old for this s...
Avatar
harkonen
 
Postovi: 2195
Pridružen/a: 04 svi 2011, 14:27
Lokacija: Bjelovar

Re: TF2012 - lista smjestaja - majce

PostPostao/la Roko » 20 tra 2012, 23:24

harkonen je napisao/la:
Ako pak ne bude nikog raspoloživog, Dean je obećao gitarski concertino s naslovom :
"Moji šegrti Štefovi - Lukather i Vai"
:ugeek:



Jel to znači da Dean bude dofural one svoje ljepotice? :music1: (Elvis, jel čitaš ti ovo, ubaci ono pojačalce u gepek ;) )
neciviliziran, nekvalitetan i ne vidim dalje od nosa
Avatar
Roko
 
Postovi: 2084
Pridružen/a: 03 svi 2011, 23:10
Lokacija: Zadar

Re: TF2012 - lista smjestaja - majce

PostPostao/la Edison » 20 tra 2012, 23:44

harkonen je napisao/la:Nažalost, ipak dečki (i Hana Hegedušić) iz Varaždina nisu potvrdili nastup zbog već preuzete gaže isti vikend,
morat ću hitno potražiti nešto drugo, ali isto kvalitetno, kako stvari stoje, bude povoljnije, a time i cijena majice pada....
sada je već na 60kn, jer su trenutno mlađi jazzeri u pitanju. Jeftniji, mlađi, a time i s više volje za sviranje.
Ako pak ne bude nikog raspoloživog, Dean je obećao gitarski concertino s naslovom :
"Moji šegrti Štefovi - Lukather i Vai"
:ugeek:


Ja sam uvijek za koncert, no mozda njime gubimo najbolji dio vremena za druzenje i slusanje nasih kantica? U subotu navecer ce nas najvise biti na okupu, a i najbolja je atmosfera... A treba se "zagrijati" i za "DHT kratki film"... Koncert sve to nekako prekine, i malo pomakne u noc... Mislim, bit ce predavanja, okruglih stolova, slusanja, prespajanja, upoznavanja... vikend nije bas toliko dugacak... ;)
Čovječe pazi da ne ideš malen ispod zvijezda!
Avatar
Edison
 
Postovi: 1180
Pridružen/a: 04 svi 2011, 21:32
Lokacija: Rijeka

Re: TF2012 - lista smjestaja - majce

PostPostao/la Klokan » 21 tra 2012, 00:50

Imam ja skupinu mladih rockera od kojih je vecina iz mog razreda i objektivno receno solidno sviraju i imaju preje*en zenski vokal isto kao i muski te gitaru (Svi su moj razred)... Ako bude potrebe ja ih zovem :)
----------------------------------------------------------------------------------------------
Real Radios Glow in the Dark!
Avatar
Klokan
 
Postovi: 574
Pridružen/a: 16 vel 2012, 17:38

Re: TF2012 - lista smjestaja - majce

PostPostao/la pamook » 21 tra 2012, 11:47

Edison je napisao/la:Ja sam uvijek za koncert, no mozda njime gubimo najbolji dio vremena za druzenje i slusanje nasih kantica? U subotu navecer ce nas najvise biti na okupu, a i najbolja je atmosfera... A treba se "zagrijati" i za "DHT kratki film"... Koncert sve to nekako prekine, i malo pomakne u noc... Mislim, bit ce predavanja, okruglih stolova, slusanja, prespajanja, upoznavanja... vikend nije bas toliko dugacak... ;)


+1 :thumbup:

a onda uvijek mozemo zapjevat standardan repertoar "dok palme njisu grane" pa da nas konacno rastjeraju :lol:

svakako glasam za pasionirano druzenje te razgovor ugodni, buduci da je boravak kratak (nekima) :D
....nemoj Sirogojno, ja ću....
Avatar
pamook
 
Postovi: 1007
Pridružen/a: 19 kol 2011, 20:39
Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija

Re: TF2012 - lista smjestaja - majce

PostPostao/la tom_hifi » 21 tra 2012, 12:18

I ja sam za da nema benda :)
Avatar
tom_hifi
 
Postovi: 2087
Pridružen/a: 16 kol 2011, 17:33
Lokacija: Oroslavje

PrethodnaSljedeća

Natrag na Triode festival

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

cron