Izbor lokacije i datuma održavanja

Re: Izbor lokacije i datuma održavanja

PostPostao/la Kale021 » 15 ruj 2011, 20:27

Backo je napisao/la:Dalmacija i točka.!!

Ne treba biti iskljuciv... dogovor kucu gradi :)
Kale021
 
Postovi: 270
Pridružen/a: 04 svi 2011, 06:26

Re: Izbor lokacije i datuma održavanja

PostPostao/la Backo » 15 ruj 2011, 21:37

slažem se Kale ali bi bija red i fer da se ne ide uvik ka centralnoj HR,već malo da se spusti i na more,kad su u pitanju ovakvi događaji a vjerujem da možemo ponuditi bolje uvijete i što se tiće troškova noćenja i spize a i što se tiće mjesta održavanja VF. 8-) ;) :idea:
Avatar
Backo
 
Postovi: 317
Pridružen/a: 19 srp 2011, 23:07
Lokacija: Zadar

Re: Izbor lokacije i datuma održavanja

PostPostao/la Edison » 15 ruj 2011, 22:44

Backo je napisao/la:slažem se Kale ali bi bija red i fer da se ne ide uvik ka centralnoj HR,već malo da se spusti i na more,kad su u pitanju ovakvi događaji a vjerujem da možemo ponuditi bolje uvijete i što se tiće troškova noćenja i spize a i što se tiće mjesta održavanja VF. 8-) ;) :idea:


Ma kako "uvik" kad se VF jos ni jednom nije odrzao? Imali smo dva Triode festivala, u Krasnom i Umagu. Mos mislit sto je to centralna Hrvatska, narocito Umag... a Krasno je na kraju svijeta... Zarulasi su bazirani u Varazdinu i za koji dan imat ce drugi susret. OK, Varazdin je nesto blize centru.

Inace i meni je drago more, ali u Zagrebu i oko njega zivi trecina stanovnistva. Ne kazem da takvo dogadjanje treba odrzati u Zagrebu, no bit ce vise posjetitelja i izlagaca ako ne bude daleko od Zagreba. I o tome treba misliti...
Čovječe pazi da ne ideš malen ispod zvijezda!
Avatar
Edison
 
Postovi: 1180
Pridružen/a: 04 svi 2011, 21:32
Lokacija: Rijeka

Re: Izbor lokacije i datuma održavanja

PostPostao/la Backo » 16 ruj 2011, 11:39

Onda Zagreb,da ti ne bude krivo!Si zadovoljan Edison ? :x :( :problem: Bude li u vrime zime i sniga,teško da dolazin.Neman auto za takve pute a ni opremu.
Avatar
Backo
 
Postovi: 317
Pridružen/a: 19 srp 2011, 23:07
Lokacija: Zadar

Re: Izbor lokacije i datuma održavanja

PostPostao/la Edison » 16 ruj 2011, 12:45

Backo je napisao/la:Onda Zagreb,da ti ne bude krivo!Si zadovoljan Edison ? :x :( :problem: Bude li u vrime zime i sniga,teško da dolazin.Neman auto za takve pute a ni opremu.


Nisam zadovoljan. Ne znam zbog cega bih trebao zdovoljan? Meni je svejedno gdje ce se taj festival odrzati. Nemam sto izloziti, a ako budem mogao doci, rado bih pogledao.
Htio sam samo skrenuti paznju da na takav dogadjaj ne treba gledati samo s pozicije "JA". Kad se covjek malo uzdigne iznad "JA", vidokrug je puno siri...
Čovječe pazi da ne ideš malen ispod zvijezda!
Avatar
Edison
 
Postovi: 1180
Pridružen/a: 04 svi 2011, 21:32
Lokacija: Rijeka

Re: Izbor lokacije i datuma održavanja

PostPostao/la Kale021 » 16 ruj 2011, 12:45

Backo, ne treba tako reagirat, jos nije definirano, niti di, niti kada... a ti odmah o snigu. Bilo bi dobro da se i drugi jave sa svojim prijedlozima i misljenjima. Ne treba odmah na pocetku reagirati tako. Edison je u pravu kada kaze da treba izabrati lokaciju sa svrhom da sto vise izlagaca dodje. Evo na SN forumu mi je kazano da u slavonaca ima gro vintage opreme... zato sam i kazao da je dobro da se sto vise ljudi javi sa svojim prijedlozima i o terminu i o mjestu dogadjanja.
Kale021
 
Postovi: 270
Pridružen/a: 04 svi 2011, 06:26

Re: Izbor lokacije i datuma održavanja

PostPostao/la Kale021 » 16 ruj 2011, 12:48

Edisone (ili ko drugi), ajte linkajte ovu raspravu i na audiofilu, da se sto vise ljubitelja ovog vida audia upozna sa namjerama organiziranja ovakve vrste okupljanja.
Kale021
 
Postovi: 270
Pridružen/a: 04 svi 2011, 06:26

Re: Izbor lokacije i datuma održavanja

PostPostao/la Backo » 16 ruj 2011, 13:16

Ma nema problema,najbitnije je slažem se skupit najveći broj izlagača! Htio sam samo malo jače naglasiti razmišljanja na mista u Dalmaciji. ;)
Avatar
Backo
 
Postovi: 317
Pridružen/a: 19 srp 2011, 23:07
Lokacija: Zadar

Re: Izbor lokacije i datuma održavanja

PostPostao/la Dacho » 16 ruj 2011, 20:46

Eto raspitat cu se I pogledati neke lokacije u Karlovcu, Dugoj Resi, Zagrebu I sl. Mislim da bi takve lokacije bile nekako strateski najbolje da festival bude sto posjeceniji.
Nego nesto me brine koliko bi uopce bilo izlagaca, na audiofil.net bi to svakako trebalo staviti I s Osjecanima stupiti u kontakt. Ja sam I nase susjede na hi-files.com forumu obavijestio posto oni imaju strasno jaku vintage scenu.
Dacho
 
Postovi: 92
Pridružen/a: 12 svi 2011, 13:55
Lokacija: Sisak

Re: Izbor lokacije i datuma održavanja

PostPostao/la Dacho » 19 ruj 2011, 19:21

Dakle,...jedna od opcija je Duga Resa, točnije hotel Duga Resa.
Imaju dobru veliku dvoranu koja je malo razvedenog tlocrta i u krajnjem slučaju može se pregrađivati u više manjih dvorana, nalazi se na katu hotela. To nam zadovoljava sve naše potrebe i po kvadraturi, izgledu i opremljenosti.
Sobe su dvokrevetne uglavnom i imali bi na raspolaganju 12 soba što mislim da je možda dovoljno. U slučaju da trebamo veće kapacitete postoji u blizini jiš takvih smještaja koje bi po potrebi organizirali a naravno sve za iste novce.
Dvorana nam je besplatna a cijena dvokrevetne sobe je 330kn s doručkom i večerom, dakle 165 po osobi. Ručak se plaća ekstra 45 kn.
Jednokrevetna soba je 205kn s doručkom i večerom.
Termin bi trebali ugovoriti min mjesec dana unaprijed a njima najviše odgovara 1,2 i 3 mjesec da rezerviramo jedan vikend.
Odredište je u biti jako dobro i zbog slavonije , dalmacije, istre pa i zagorja, nitko nije previše udaljen.
Eto to je jedna od opcija.
Imamo li koga iz Karlovca na forumu??
Dacho
 
Postovi: 92
Pridružen/a: 12 svi 2011, 13:55
Lokacija: Sisak

PrethodnaSljedeća

Natrag na Vintage festival

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.

cron