PP 6P30B izlaz za gitarsko pojačalo

Re: PP 6P30B izlaz za gitarsko pojačalo

PostPostao/la valveodour » 28 stu 2011, 19:10

I naravno kad sam izvadio lampe,shvatio sam da se ne radi o istim lampama.Naime ove moje imaju dodatak -R koji puno toga mijenja na stvari.
Radi se o pentodi sa dvije anode,što dodatno zakomplicirava stvar i postavljaju se slijedeća pitanja:
Da li su pogonski podaci isti,tj vrijede li za svaku anodu posebno,il su vrijednosti anodne struje npr. duplo veći u slučaju da se anode povežu
da li se mogu obe anode spojiti međusobno za dobiti veći izlaz....
evo podaci
http://www.russiantubes.com/prop.php?t=12&p=261


ovdje su unutar 6П30Б svi podaci i za ovu 6P30B-R sa svim grafovima
http://www.next-tube.com/datasheets.php


ove .djvu fileove sam otvarao ovim softwareom
http://djvu-viewer-plug-in.en.softonic.com/
Zadnja izmjena: valveodour; 30 stu 2011, 03:12; ukupno mijenjano 1 put/a.
Avatar
valveodour
 
Postovi: 19
Pridružen/a: 08 lip 2011, 15:30

Re: PP 6P30B izlaz za gitarsko pojačalo

PostPostao/la bepone » 30 stu 2011, 01:50

he he ja nabavio lamptop s ubuntu OS i meni otvara automatski DJVU fajlove, ke iznenadjenje
slika
vidi se da je R pojacana, ai izdrzljivija, a sad da li more podnes 10-11W tesko..jel imamo nekoga tko je dobar s ruskim? :)
prije ce bit da je onih 6W, ako sam dobro vidio datasit pod R, opterecenje kad se obje spoje?
bepone
 
Postovi: 704
Pridružen/a: 06 svi 2011, 08:51

Re: PP 6P30B izlaz za gitarsko pojačalo

PostPostao/la bepone » 10 vel 2012, 03:52

update update!! samnom radi jedan rus i poceo sam "ucit" ruski, barem sto se datasheetova tice :lol:
za svaku stranicu sta prevedem, clanovi foruma duzni su biru, a oni neregistrirani dvije :D
bepone
 
Postovi: 704
Pridružen/a: 06 svi 2011, 08:51

Re: PP 6P30B izlaz za gitarsko pojačalo

PostPostao/la sstrsat » 10 vel 2012, 07:40

bepone je napisao/la:update update!! samnom radi jedan rus i poceo sam "ucit" ruski, barem sto se datasheetova tice :lol:
za svaku stranicu sta prevedem, clanovi foruma duzni su biru, a oni neregistrirani dvije :D


Lipo. Pozdravi Rusa i reci mu da jedan dio diy pucanstva u Hr ocekuje od njega da pronadje 100-ak komada Vfetova tipa KP801 (sa B ili G sufiksom) i da nam ih isporuci :lol:
Iako ti KP801 Vftovi spadaju u kategoriju "nenabavljivo", sigurno ih jos ima u kakvim opskurnim sibirskim skladistima. Dobit ce u zamjenu votke koliko oce ali onu trecinu godisnje proizvodnje "onoga" kod tvoje none da mu nisi spominjal :lol: Za obranu te trecine pokrecem odma nastavak operacije Barbarosa :lol: :lol:
Krepat ma ne molat
Avatar
sstrsat
 
Postovi: 1745
Pridružen/a: 04 svi 2011, 18:21
Lokacija: Rijeka

Re: PP 6P30B izlaz za gitarsko pojačalo

PostPostao/la bepone » 10 vel 2012, 15:19

ova moj rus bi me poce grdo gledat kad bi mu spomenu tamo neki KP801, ali npr za votku, biru ili vino s moremo raspravljat koliko cemo :lol:
vezano za godisnju proizvodnju rakije, godisnji harac se pobira u 4.mesecu, ndam se da neces povecat zahtjeve :P
bepone
 
Postovi: 704
Pridružen/a: 06 svi 2011, 08:51

Re: PP 6P30B izlaz za gitarsko pojačalo

PostPostao/la sstrsat » 10 vel 2012, 15:50

bepone je napisao/la:ova moj rus bi me poce grdo gledat kad bi mu spomenu tamo neki KP801, ali npr za votku, biru ili vino s moremo raspravljat koliko cemo :lol:
vezano za godisnju proizvodnju rakije, godisnji harac se pobira u 4.mesecu, ndam se da neces povecat zahtjeve :P


Necu, ne boj se, nisan ja Linic :lol: Harac ostaje ka i dosad ali ako u buducnosti EU bude zahtivala da ga se poveca, ca ja tu mogu :lol: :lol:

A rusu objasni da je KP801 zapravo trioda u TO3 kucistu. Ako te bude pocel sumnjicavo gledat onda ga pitaj da li se trajnost u radnim satima specificira za cijevi ili za tranzistore. Odgovorit ce ti naravno da se takve specifikacije daju samo za cijevi jer je zivotna dob poluvodica ogromna a ti onda lipo otvori datasheet od KP801 i pokazi mu da tamo pise da KP801 ima trajnost od 15000 uri :lol:
Mos mu slobodno rec da ce dobit kolicinu votke proporcionalnu kolicini tih Vfetova (one njihove votke tipa diy-samogon :lol: :lol: )
Krepat ma ne molat
Avatar
sstrsat
 
Postovi: 1745
Pridružen/a: 04 svi 2011, 18:21
Lokacija: Rijeka

Prethodna

Natrag na DIY pojačala i elektronike za instrumente

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.

cron