Zanimljivo sa Neta

Re: Zanimljivo sa Neta

PostPostao/la elvis » 22 sij 2015, 11:14

Evo par dana sam na službenom putu i kriza nedostatka naših igračaka je u uzlaznoj putanji. Uvjek sa sobom nosim dobre sluše i laptop, no bilo bi zgodno imati i nekakav dimenzijama uvjetno rečeno instant dac sa ampom za sluše... i evo zgodne stvari malo skupo ali za putovanje kao stvoreno. :). Zanimljiv mi je ovaj ulaz za iPad...

RAL_KEB02iP_Headphone_Amplifier_Diag_large.jpg
RAL_KEB02iP_Headphone_Amplifier_Diag_large.jpg (77.48 KiB) Pogledano 11860 put/a.


Zanimljiva je dimenzija i naravno baterija od cca 5 sati. Taman.

http://www.enjoythemusic.com/magazine/equipment/0215/RAL_KEB02iP_Amplifier_DAC_Review.htm

igračka, ali radovalo bi me...
Avatar
elvis
 
Postovi: 1484
Pridružen/a: 04 svi 2011, 14:38

Re: Zanimljivo sa Neta

PostPostao/la zbotic » 23 sij 2015, 21:10

Ja sam na Ebayu kupio ovo da mi malo prištedi bateriju. Ovdje je spojen na stari HTC koji mi se čini da ima dobar analogni izlaz. U konačnosti pojačalce nije baš za neefikasne slušalice, ali sa Sony MDR-CD470 (cijene u ono vrijeme oko 150 dolara), svira dobro. Za putovanja, plažu i slično.....

smsl sap5.jpg
smsl sap5.jpg (62.88 KiB) Pogledano 11749 put/a.
zbotic
 
Postovi: 2024
Pridružen/a: 04 svi 2011, 07:14

Re: Zanimljivo sa Neta

PostPostao/la elvis » 24 ožu 2015, 19:24

Zipa ovaj Naim Audio, ima slika i ispod haube. Impresivno, no dimenzije su ipak malo pretjerali :).

http://www.enjoythemusic.com/superioraudio/equipment/0415/Naim_Statement_NAC_S1_Pre_NAP_S1_Amp_Review.htm
Avatar
elvis
 
Postovi: 1484
Pridružen/a: 04 svi 2011, 14:38

Re: Zanimljivo sa Neta

PostPostao/la Roko » 24 ožu 2015, 21:57

...istina...mrvicu ga pretjeraše...65 kg preamp :?


...a monoblokovi po 100, što znači da onaj skinny prcvoljak čarapan sa blentavo natovrljenim Rip Kirby cvikama (koje su, by the way, dosad najveća katastrofa pomodarstva ikad), može samo plakat kad ih poželi premještat po sobi...eventualno im obrisat prašinu...eventualno... :D
neciviliziran, nekvalitetan i ne vidim dalje od nosa
Avatar
Roko
 
Postovi: 2084
Pridružen/a: 03 svi 2011, 23:10
Lokacija: Zadar

Re: Zanimljivo sa Neta

PostPostao/la elvis » 02 lip 2015, 22:26

Ovdje se ako je suditi po videu imalo što vidjeti a što je još važnije i čuti. Žao mi što nisam bio....

Uživajte u videu... Nisu žene, ali isto zanimljivo, da ne kažem zanimljivije he he he he he

http://www.youtube.com/watch?v=FOoHumcMEQ8&sns=em
Avatar
elvis
 
Postovi: 1484
Pridružen/a: 04 svi 2011, 14:38

Re: Zanimljivo sa Neta

PostPostao/la Roko » 03 lip 2015, 12:01

Nije loša reportaža, ali meni je ipak daleko bolji ovaj Maltusov uradak, Marijanove snimke imaju uvijek jedan poseban ugođaj i senzibilitet.

Evo kako je fenomenalno uhvatio malo ugođaja za dušu sa prošlogodišnjeg Božinog audio sajma u Pakracu.

...još malo Private Investigations... :music1:
neciviliziran, nekvalitetan i ne vidim dalje od nosa
Avatar
Roko
 
Postovi: 2084
Pridružen/a: 03 svi 2011, 23:10
Lokacija: Zadar

Re: Zanimljivo sa Neta

PostPostao/la elvis » 03 lip 2015, 14:19

Uh baš je ovaj maltus to dobro dokumentirao... sa guštom ću pogledati ovih 40 minuta videa, a i audio snimanje mu kako vidim nije strano.
Ovo je kako stoje stvari tj. obzirom što se moglo čuti najbolji regionalni hi-fi/ high-end događaj... to se ne bi smjelo propuštati.

Roko, odlični linkovi, hvala!
Avatar
elvis
 
Postovi: 1484
Pridružen/a: 04 svi 2011, 14:38

Re: Zanimljivo sa Neta

PostPostao/la elvis » 05 lip 2015, 10:49

Evo pogledao sam malo ovaj duži video. Uglavnom sve isto kao i na svim drugim ovakvim događanjima ali zbilja je bilo dobrih i rasnih primjeraka. Kamera je uhvatila i neke hifističke priče, pa mi je malo slabo od toga, tj. izaziva mi "retkosti" kako bi rekao moj frend Alex..., no to je dio rituala. :) Kada bi mi neko dao da izaberem tri komponente od prezentiranog napravio bi mi veliki problem. Vjerojatno bi pokupio Magneplane jer sam trenutno djelomično u toj priči planara, no od amplifikacije zbilja ne znam što bi prije uzeo, bilo je lijepih primjeraka što je je. Glazba koja se puštala su koliko vidi uobičajene "hifističke drkalice" samo njih par je imalo 00 pustiti nešto "obično", no i to je normalni dio rituala. Onako na mikrofon i uho čini mi se da je domaći Audiomodul imao odlične zvučnike, no nisam siguran da li sam ikada vidio nešto ružnije... he he he he. U svakom slučaju super događaj, šteta što propustih.
Avatar
elvis
 
Postovi: 1484
Pridružen/a: 04 svi 2011, 14:38

Re: Zanimljivo sa Neta

PostPostao/la elvis » 15 lip 2015, 18:25

Avatar
elvis
 
Postovi: 1484
Pridružen/a: 04 svi 2011, 14:38

Re: Zanimljivo sa Neta

PostPostao/la zmajz » 15 lip 2015, 19:48

Drugim riječima, nemora koštati dva bubrega i jetru, niti biti napravljeno od sjajnog srebra a da svira dobro. Kako kažu, jako dobro.
zmajz
 
Postovi: 531
Pridružen/a: 05 svi 2011, 16:52
Lokacija: zagreb

PrethodnaSljedeća

Natrag na Offtopic

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 13 gostiju.

cron