Ovo je njegova vizija balansiranog pretpojačala. kaže da je za ostale preampe babaroga te ih pojede za doručak. Na Internetu imate kompletan manual o tome kako i zašto, a evo kako to izgleda u mojoj izvedbi.
Pločica je napravljena tako da signali prave jednak put radi očuvanja svojastava balansiranog ustroja (CMRR), a komponente su SMD tako da mi se pogoršao vid dok sam ovo sastavio.


Napajanje je a la Kubota regulator, bilo neko vrijeme na ebayu povoljno, ja kupio, a sada je puuuno skuplje.

Fali mi još par dijelova da bi proradilo poput bipolarnih elektrolita od 10uF, i jedan pošteni linearni potenciometar od 10kohma, koji je jako bitan usprkos uvriježenom mišljenju samograditelja da može bilo kakav. Ne može, treba ultimativne klase, a uz to ga treba nasaditi što bliže pločici tj. predviđenom mjestu (nažalost premalom).