Sheraton 21.-23.10. DIY soba

Ovdje možete objavljivati vaše radove

Re: Sheraton 21.-23.10. DIY soba

PostPostao/la Dean » 22 lis 2011, 21:10

Ja ču nastavit u revijalnom tonu...

Danas nas je počastio svoji dolaskom precjednik sa svojim ljudima (jbg. ipak je netko morao nosit opremu :lol: )
Vidio precjednih da se skupili ljudi u Umagu oko Jurice i mene jer smo nešto šarafili, pa i on šarafio svoje "rezonatore".
Tako se broj setupova povečao na dva stola.
slika
slika

Za sada su svoje radove prikazali:

Ilimzn; DAC, Crvena iverica - Heretic, CD philips transport i bunt kablova,
Ishmael; Diy zvučnici TL2.0, BG20 i nešto kablova,
Andrej; SET 300B Derek Walton i drveni poklopci za trafoe,
Sveti; SET 2A3,
Zuzi; Fenix PL84SE, Reso boxovi i audiofilske kiflice,
Dean; Bajadera, i nešto kablovinja,
Harkonen; DAH-1

******************
Uspjeli smo na prijevaru uvatit par posjetitelja ....
slika
slika

Ovo su kakti naši..
slika
slika

I na kraju




slika


Sutra se nastavlja od 10 sati, pa ako netko želi pokazati kakav Diy uradak, nek dođe malo ranije u dvoranu SPLIT.
Dean
 
Postovi: 1774
Pridružen/a: 05 svi 2011, 17:13

Re: Sheraton 21.-23.10. DIY soba

PostPostao/la hiawatta » 22 lis 2011, 21:39

Zahvala vjernim prezenterima,organizacijskom timu i predcedniku (mudrom čovjeku,puno mudrijem od nekih koje danas nas dvojica spomenusmo he,he.. ).
Na sajam sam došao totalno nepredviđeno i jedino zbog DIY-era i zadnje sobe.Osim toga jedino su mi se svidjela dva velika VU metra na Mekintošima.
Svečano sam obećao da ću na sljedeći triode festival (za koji se već sad naveliko priča da će biti događaj 2012 god) dovesti (jer se to nemože donijeti)) Wafus dicentis ingentem, za onog ko nezna latinski subminijaturne zvučnike sa pripadajućim predpojačalima i pojačalim snage i iskupljenje za prošla nesudjelovanja na festivalima u obliku iznenađenja koje bi trebalo stići u krovnoj kutiji ?!??).Pozdrav vječito mladom Harkonenu i ostaloj ekipi iz cvjećarnice!
Avatar
hiawatta
 
Postovi: 42
Pridružen/a: 07 svi 2011, 16:53
Lokacija: Nova Gradiška

Re: Sheraton 21.-23.10. DIY soba

PostPostao/la Dean » 22 lis 2011, 21:42

hiawatta je napisao/la:... ostaloj ekipi iz cvjećarnice!

:lol:
Dean
 
Postovi: 1774
Pridružen/a: 05 svi 2011, 17:13

Re: Sheraton 21.-23.10. DIY soba

PostPostao/la harkonen » 22 lis 2011, 21:50

Pazi, hiawatta, sad si obećao, a ovaj forum ti je kao Mojsijevi tableti, sve se pamti i mi ćemo te
podsjetiti na vrijeme da ne "zaboraviš" doći, znaš? 8-)
Ali ne berem ja brigu, napravit' ćeš ti obećano, a onda ćemo lijepo na tom ultimativnom "must-be" događaju
2012-te godine (srećom, pa je prije n-tog smaka svijeta) prepustiti slušna osjetila, kao i okusne pupoljke........užitku.
:ugeek:


p.s. e sad lijepo, moj sugrađanine Batos, molit' ću lijepo -nekoliko upečatljivih slika sajma uploadati ovdje...
I'm too old for this s...
Avatar
harkonen
 
Postovi: 2195
Pridružen/a: 04 svi 2011, 14:27
Lokacija: Bjelovar

Re: Sheraton 21.-23.10. DIY soba

PostPostao/la Khadgar2007 » 22 lis 2011, 22:04

A gle ti ekipe iz Varaždina i vidim da Precjednik nešto šrafi...zašto me baš uhvatila prehlada ovih dana. Jel mi admin može sakriti ovu temu da ne moram razbijati glavu ča sam propustio.
"Nakon prve čaše vidite stvari onakvim, kakve bi vi htjeli da budu. Nakon druge vidite ih onakvim, kakve nisu. Na kraju ih vidite onakvim, kakve zaista jesu, što je najgora stvar na svijetu."
Avatar
Khadgar2007
 
Postovi: 2488
Pridružen/a: 05 svi 2011, 16:44
Lokacija: Sisak

Re: Sheraton 21.-23.10. DIY soba

PostPostao/la harkonen » 23 lis 2011, 07:13

Prehlada te ne opravdava. Samo kombinacija Velikih boginja i tomahawka po glavi bi te mogla malo
opravdati što nisi bio.
I to je opravdanje samo za jedan, ajde dva dana.....ali i danas je dan sajma, zar ne?
:ugeek:
I'm too old for this s...
Avatar
harkonen
 
Postovi: 2195
Pridružen/a: 04 svi 2011, 14:27
Lokacija: Bjelovar

Re: Sheraton 21.-23.10. DIY soba

PostPostao/la Eko Eko » 23 lis 2011, 10:07

Skoro 8 sati sam se drndao što vlakom što busom, noseći migrenu u glavi i žuljeve na nogama od cipela za svatove i sahrane, ali ISPLATILO SE !
Svaka čast tvorničkim uređajima, ali čini mi se da je ipak veće i duže zadovoljstvo kada nešto sam napraviš i slušaš.
Svi su me uređaji ( osim jedne sprave :D ) oduševili kako izgledom tako i zvukom.
Bilo je ugodno uživo upoznati diyere koje virtualno poznajem. ( nažalost sve muški :D )
Do idućeg susreta svima pooosa !
Eko Eko
 
Postovi: 85
Pridružen/a: 07 svi 2011, 13:04

Re: Sheraton 21.-23.10. DIY soba

PostPostao/la zuzi » 23 lis 2011, 12:55

Nakon prospavane noći i nešto popijenih kava eto par riječi i od mene. Soba je bila uvijek puna, ljudi znatiželjni,mi raspoloženi, atmosfera ležerna. Zvuk ok. Kud hoćeš bolje provedene Subote u lagano snena jesenska vremena.

Dejane, ako čitaš ovo, moram te izvijestiti da su svi poklonjeni zvučnici ispravni i da dva mala već sviraju. Puno hvala i preporučam se za još koji takav ulov. Nadam se da ti je kao glavnom "ključaru" naše društvo (ŽKV) bilo od pomoći. :)
Think pozitiv stay negativ
Avatar
zuzi
 
Postovi: 387
Pridružen/a: 04 svi 2011, 10:52

Re: Sheraton 21.-23.10. DIY soba

PostPostao/la Dean » 23 lis 2011, 21:36

Naravno precjedniče da mi je bilo od pomoći Vaše prisustvo. :D
Danas sam zatvorio sobu na tri sata, jer nisam našao dobrovoljca da me zamijeni. Ujutro smo bili Jurica i ja, ali i mi moramo jesti.
Otvorio sam ponovo u pola 5. Došao je i Željac. Nemrem vjerovati da su se neki ljudi koji su bili u petak, opet vratili u nedelju...
Vele da je naša soba bila super, dok su druge "sterilne" (majke mi tako je tip rekao) :lol:
Uglavnom; umoran sam ko pas i ostavio sam 200 kuna za parking, ali iskustvo....to je neprocjenjivo...
Kad mi kćerce pošalje slikice, bit će ih još...
Ajd' zdravo!
Dean
 
Postovi: 1774
Pridružen/a: 05 svi 2011, 17:13

Re: Sheraton 21.-23.10. DIY soba

PostPostao/la zuzi » 23 lis 2011, 21:41

@Dean
Zvučnici - nažalost jedan mali (kao što si i rekao) zayebava, međutim velikog sam maloprije spojio i šljaka ko bog. Eto jedne kombinacije za vola ubit - ljevi kanal mali desni veliki i udri. Još jednom hvala i ostajem ti dužan jednu duuguu pijaču u Zg.
Think pozitiv stay negativ
Avatar
zuzi
 
Postovi: 387
Pridružen/a: 04 svi 2011, 10:52

PrethodnaSljedeća

Natrag na Vaši radovi

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 8 gostiju.