Kenwood KA-57

Re: Kenwood KA-57

PostPostao/la Telefunken » 15 tra 2014, 07:28

Pogledati ću da li ima, a slobodno tko se razumije spreman sam platiti da netko stručan to pogleda i da svoje mišljenje...samo da me ne oženi :)

Za sada svira svaki dan,tako što je balance pot pomaknut na tu +1 vrijednost, pa se čini ok,da li to može uzrokovati određenu štetu ako tako slušam?
Telefunken
 
Postovi: 30
Pridružen/a: 10 lip 2013, 18:22

Re: Kenwood KA-57

PostPostao/la Roko » 15 tra 2014, 14:46

Naravno da ne smeta. Kod uređaja tih godišta svi potovi ( a i druge el.komponente) mogu pokazivati godinu proizvodnje i to se može manifestirati u malom disbalansu kanala. Dakle ništa neobično i ako te ne smeta baš jako, možeš slobodno sve ostaviti kako je.

Kolika je impedanca tih JVC zvučnika, o kojem se modelu konkretno tradi (na slici izgleda kao trosistemac ali ne razabirem oznaku)?
neciviliziran, nekvalitetan i ne vidim dalje od nosa
Avatar
Roko
 
Postovi: 2084
Pridružen/a: 03 svi 2011, 23:10
Lokacija: Zadar

Re: Kenwood KA-57

PostPostao/la Telefunken » 15 tra 2014, 15:27

Original su kenwood zvučnici kojima je otišao ovjes na bassovima, pa dok to ne napravim sviraju JVC S-PX3, 8 ohma su, i jednake žice za oba zvučnika, 2X1m, trosistemci su da. Zna se još dogoditi da na jačinu zvuka 2 sviraju oba zvučnika, onda nakon nekog vremena skužim da samo jedan svira, pomaknem volume pot na više i prorade oba dva, a poslije 3 nema tih problema,pa mislim da je možda onaj vodljivi grafit do te vrijednosti oštećen ili nešto...
Telefunken
 
Postovi: 30
Pridružen/a: 10 lip 2013, 18:22

Re: Kenwood KA-57

PostPostao/la Telefunken » 17 tra 2014, 17:35

Odlučio sam pojačalo koristiti za tv out s LCD televizora u dnevnom. Spojio chinch kabel, pojačao na 4, i tako mi fiksno stoji vrijednost, i nema frke. Sve radi i odlično je. Pojačavam preko daljinskog od tv-a. Pa dok se ne nađe netko kome ću odnesti da napravi volume pot i pogleda ga ovako će ostati. Hvala svima na savjetima. Ako netko ima neku ideju neka slobodno kaže.
Telefunken
 
Postovi: 30
Pridružen/a: 10 lip 2013, 18:22

Re: Kenwood KA-57

PostPostao/la Telefunken » 22 tra 2014, 13:54

Prodano, može lock
Telefunken
 
Postovi: 30
Pridružen/a: 10 lip 2013, 18:22

Prethodna

Natrag na Refresh starih uređaja

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

cron