Triode Festival 2013

Re: Triode Festival 2013

PostPostao/la sonny » 15 ožu 2013, 22:22

Nevjerojatno je zapravo kako su "standardi" festivala zapravo bitniji od samog festivala koji vjerujem nije zamisljen samo kao samopromocija radova i uradaka koji "moraju" biti na svjetskom nivou (iako takvih zasigurno na TFu ima, ma tko da ih je osmislio/napravio), nego valjda i kao poziv na zajednicko druzenje uz ugodnu glazbu i razabanje o ovom svima nam dragom hobiju... Tako da, IMHO, TF cine prije svega UCESNICI, a onda sve ostali... Ta i u Bjelovaru su neki imali problema s iskrcajem/ukrcajem opreme, pa se nismo libili dati ruku, dvje i pomoci... Pritom mislim na hiawatu s hornama... Apsolutno me boli patka kakav je pristup hotelskom ulazu i koliko bi trebao "vuci" svoju opremu... Znam, znam, nemaju svi mala pojacala i zvucnike, ali sam apsolutno siguran da ce svako svakome pomoci... Ta nemaju svi horne od 100 kg komad... S liste su izbrisani neki meni dragi ljudi koje sam htio vidjeti i na ovom festivalu, a kako su svoj nedolazak najavili jos neki, ja takodjer 99% otkazujem dolazak na ovogodisnji TF... Onih 1% ostavljam ipak za slucaj da se Kaliguli i Grunfu ipak ostavi mogucnost i odrijesene ruke da organizaciju privedu kraju... Ako im se duznost povjerila, neka to i dovrse... Bez uplitanja nikoga....

I ja imam problema sa slaganjem financijske konstrukcije, pogotovo jer mi je par dana prije zakazanog termina registracija auta, tako da taj mjesec imam ukupna izdavanja barem 6500-7000 kn, pa smo se svejedno nas 4 dogovorili preko PPa o koristenju jednog auta za put, podjele troskova i svega ostalog... Jedan je TF ;)

Stoga, Kaligula i grunfe RESPECT i sretno, ali dopustanjem, kako Dean rece, zakulisnih igara, gubite jos bar 4 sudionika...
A nekad je ovdje bilo dobro.......... Šteta.......
sonny
 
Postovi: 1203
Pridružen/a: 20 kol 2011, 18:36

Re: Triode Festival 2013

PostPostao/la Lest » 15 ožu 2013, 23:04

Alo ljudi!!!

Pa u sta se stvorio Triode festival,u nadmetanje i tko ce sredit bolju lokaciju!?

Tu smo radi druzenja,radi prijateljstva!Ja cu rado dati koju kunicu vise samo da se nadjem sa dragim prijateljima s foruma i sa TF-a.
Ajmo nejte zezat,lokacija je odredjena,necemo ju mjenjat!!

Neka Sibencani naprave sto vise je u njihovim mogucnostima oko organizacije i sveka i ajmo u SIBENIK!!

100 kuna vise za salu nece nikoga ubit nadam se.Harkonen i ja smo u Bjelovaru i Umagu uspijeli sredit sale i ostalo,no ocito je u Sibeniku to malo teze zbog turisticke sezone i ostalih faktora,pa no,prihvatit ce mo to i doci u sto vecem broju da se druzimo,a ne da se prepiremo oko cijena i tko je bolje organizirao TF!

Ajmo sstrsate i Kaligula,dajte,pa tu smo radi cijevi :clap:
Avatar
Lest
 
Postovi: 146
Pridružen/a: 05 svi 2011, 04:42
Lokacija: Umag

Re: Triode Festival 2013

PostPostao/la Lest » 15 ožu 2013, 23:07

Ljudi smo,sve se da rijesit,nemojte tako,barem smo mi audiofili koliko toliko obrazovani i uljudni,sto smo i dokazali do sada,zato idemo dalje!! :hail:
Avatar
Lest
 
Postovi: 146
Pridružen/a: 05 svi 2011, 04:42
Lokacija: Umag

Re: Triode Festival 2013

PostPostao/la Lest » 15 ožu 2013, 23:35

Sjecam se kako je meni bilo tesko pri organiziranju TF-a u Umagu...

...morao sam biti na godisnjem u tom terminu radi organizacije,ali nisam jer si je kolega s posla slomio nogu..dakle radio sam u firmi i tracao na TF,mucio se oko neodgovornog osobla i organizacije te svaki dan visio na mobitelu u svezi organizacije,ispravljanja cijena i ostalog ( sstrsat i bepone su upoznati s time ),criss je trebao biti uz mene i organizaciju,ali ga je sprijecio posao te nije bio prisutan,tako da sam sve sam radio,ali sto je najbitnije nisam odustao i nisam se dao,na kraju je okupljanje ispalo fenomenalno!
Bilo je problema,nesuglasica i svega,progutao sam knedle i ostalo,ali se nisam dao,jer sam znao kad svi dodju,kad vidim sve virtualne prijatelje,sve ce biti isplaceno.

Zato,ajmo ekipo :cheer:
Avatar
Lest
 
Postovi: 146
Pridružen/a: 05 svi 2011, 04:42
Lokacija: Umag

Re: Triode Festival 2013

PostPostao/la sstrsat » 15 ožu 2013, 23:48

sonny je napisao/la:Nevjerojatno je zapravo kako su "standardi" festivala zapravo bitniji od samog festivala koji vjerujem nije zamisljen samo kao samopromocija radova i uradaka koji "moraju" biti na svjetskom nivou (iako takvih zasigurno na TFu ima, ma tko da ih je osmislio/napravio), nego valjda i kao poziv na zajednicko druzenje uz ugodnu glazbu i razabanje o ovom svima nam dragom hobiju...


Da ne bi bilo zabune, to "visoki standardi" se odnosi iskljucivo na organizacijski dio a nikako ne na to ki ce koji uredjaj donit. Viroval san da je to svima samo po sebi jasno ali ocito da sam ovdi moral pojasnit.

TF i jeste zamisljen ka manifestacija za druzenje samograditelja, razminu iskustva, dopunu znanja kroz okrugle stolove i tome slicno. Mislin, malo mi je bez veze da nakon 3 odrzana TF-a to triba pojasnjavat ali ajde.

Samo, ka i u svcemu drugome, bez ispunjenja nekih osnovnih organizacijskih pretpostavki tesko je ocekivat uspjeh manifestacije.

Sve ovo ca ovdi pisem zadnjih par dana pisem izuzetno teska srca i valjda svi mogu shvatit da to pisem u svrhu spasavanja TF-a. Neka svatko sam sebi odgovori da li zelimo da TF postane pucka veselica ili zelimo da on odrzi odredjeni nivo koji je dosad postigao. Pa shvatite da smo ga lani uspili dic na razinu medjunarodne manifestacije a neka mi netko kaze da je to malo ili da ne znaci nista.....

Da li bi ga digli na taj nivo da je bio samo pucka veselica?

Opet cu ponovit da je meni savrseno svejedno di ce se TF odrzat ali valjda ne trazim puno ako trazim da se neke organizacijske stvari obave kako triba.
Krepat ma ne molat
Avatar
sstrsat
 
Postovi: 1745
Pridružen/a: 04 svi 2011, 18:21
Lokacija: Rijeka

Re: Triode Festival 2013

PostPostao/la sstrsat » 15 ožu 2013, 23:53

Lest je napisao/la:Sjecam se kako je meni bilo tesko pri organiziranju TF-a u Umagu...

...morao sam biti na godisnjem u tom terminu radi organizacije,ali nisam jer si je kolega s posla slomio nogu..dakle radio sam u firmi i tracao na TF,mucio se oko neodgovornog osobla i organizacije te svaki dan visio na mobitelu u svezi organizacije,ispravljanja cijena i ostalog ( sstrsat i bepone su upoznati s time ),criss je trebao biti uz mene i organizaciju,ali ga je sprijecio posao te nije bio prisutan,tako da sam sve sam radio,ali sto je najbitnije nisam odustao i nisam se dao,na kraju je okupljanje ispalo fenomenalno!
Bilo je problema,nesuglasica i svega,progutao sam knedle i ostalo,ali se nisam dao,jer sam znao kad svi dodju,kad vidim sve virtualne prijatelje,sve ce biti isplaceno.

Zato,ajmo ekipo :cheer:


Tocno Filipe. Nas nekoliko itekako dobro znamo koliki si trud ulozil oko organizacije i uspil sve risit na najbolji moguci nacin. I svi koji to znamo ti iskazujemo najdublji respekt zbog izuzetnog truda koji si moral ulozit.

A ti sam najbolje znas da od toga ne bi bilo nista da si se ogranicil na prenosenje prve hotelske ponude na forum. Nacin kako si ti to izvel i kako je Harkonen nastavil u Bjelovaru bi tribal bit putokaz svakome ki se ponudi za ulogu organizatora.
Krepat ma ne molat
Avatar
sstrsat
 
Postovi: 1745
Pridružen/a: 04 svi 2011, 18:21
Lokacija: Rijeka

Re: Triode Festival 2013

PostPostao/la Lest » 16 ožu 2013, 00:10

To zelim prenijet,ako jedan hotel ne nudi odgovarajuce uvjete,idemo dalje,procackaj sve hotele u regiji i vidi koji ti nudi najbolju opciju!No vjerovatno je Kaligula presao vecinu ponuda,ne vjerujem da je iznio prvu i jedinu odmah na forum,no svakako vjerujem isto da moze jos toga ucinit i stisnut hotelijere u Sibeniku :D
Avatar
Lest
 
Postovi: 146
Pridružen/a: 05 svi 2011, 04:42
Lokacija: Umag

Re: Triode Festival 2013

PostPostao/la Kaligula » 16 ožu 2013, 01:00

Odabrana lokacija TF-a i smještaj u Hotelu Jadran i ponuđenim hostelima je najidealnija za održavanje ove manifestacije u Šibeniku.
Ovo je odluka @grunfa i mene i nepromjenjiva je. Prošli smo sve i dobro osmislili i odlučili. Smatramo da nema ni zagrepčana ni zadrana ni riječana niti ikog drugog tko nas može uvjeriti u suprotno.
Cijene smještaja su vam sigurno prihvatljive.
Parking vam je riješen na sve načine. Objašnjeno vam je ovo već u nekoliko prethodnih postova.
Riješen je i dogovoren utovar i istovar na naćin da ćete svojim automobilima stati na sama vrata hotela.
U Bjelovaru je to bili puno dalje.
Trošak sale ne opterećuje niti izlagaće niti posjetitelje. Već treći put ovo pišem.
Trošak sale ne snose niti izlagaći niti posjetitelji! (Valjda vam je svima jasno šta sam napisa!)
Ništa ne radi šta ne znaš kako radi!
Avatar
Kaligula
 
Postovi: 568
Pridružen/a: 04 stu 2011, 04:11
Lokacija: Šibenik

Re: Triode Festival 2013

PostPostao/la Dean » 16 ožu 2013, 01:29

Naravno da nam je jasno. Pokušava se Vas okriviti za eventualni neuspjeh TF-a! I dok cijeli forum šuti, to se promijenit neće. Šteta, a mogao je to biti dobar TF.
Dean
 
Postovi: 1774
Pridružen/a: 05 svi 2011, 17:13

Re: Triode Festival 2013

PostPostao/la Lest » 16 ožu 2013, 01:44

Dean je napisao/la:Naravno da nam je jasno. Pokušava se Vas okriviti za eventualni neuspjeh TF-a! I dok cijeli forum šuti, to se promijenit neće. Šteta, a mogao je to biti dobar TF.


Deane,ne pokusava se nikoga okrivit,barem ja mislim da je to zadnje sto se zeli.

Vjerovatno sstrsat zeli porucit to,da ako smo do sada ponudili odlicne uvjete za odzavanje TF-a,ne bi imalo smisla da idemo na skuplje lokacije,koje pruzaju losije uvjete od prethodnik,sto se tice toga slazem se s njim.

No ocito je doslo do nesporazuma i krive interpretacije i iznosenja cinjenica..

Kaligula je rekao da za salu nema nikakvih problema i da ce se rijesit,parking je osiguran ( sto mi je potvrdio i Catalyst koji je iz Sibenika i rekao da ima mjesta ko u prici i da se ne trebamo brinuti radi toga ),dakle,sve je sredjeno,nemamo se za sto brinut i prepirat ;)
Avatar
Lest
 
Postovi: 146
Pridružen/a: 05 svi 2011, 04:42
Lokacija: Umag

PrethodnaSljedeća

Natrag na Triode festival

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 10 gostiju.

cron