Ebay prilike

Gdje, kako, za koliko...

Re: Ebay prilike

PostPostao/la pamook » 04 pro 2012, 20:57

yup, ja sam pri PBZ-u i visekratno je bilo placanja tog tipa, mislim da uzimaju 30kn po transakciji ako je u pitanju netbanking, a 50 ili 60kn ako ides u poslovnicu s podacima za uplatu :thumbup:
....nemoj Sirogojno, ja ću....
Avatar
pamook
 
Postovi: 1007
Pridružen/a: 19 kol 2011, 20:39
Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija

Re: Ebay prilike

PostPostao/la audio kutak » 04 pro 2012, 21:37

the_bebe je napisao/la:Stvarno ne vidim u čemu je problem...pa samo mu prebaciš pare na račun...pošalje ti swift i iban uplatiš i gotovo...pa da sam uvjek koristio paypal izgubio bi toliko prilika...


je, kak da ne... samo.... kada sam ja nedavno plačao preko iban-a u dojčiju naše bankice su me tražile od 100 do 200 kunića za uslugu... samo...
svejedno jel tipu uplatio 10E ili 50E... a jedna banka mi je naknadno uzela samo 12E jer ja nisam dogovorio sa likom tko plača trošak banke u njemačkoj

eto, to su moja iskustva sa plačanjem odavde u de.... ako imate nekoga tamo bolje ga iskoristite

jedino moram pohvaliti PBZ, oni su mi uvijek računali 40 kn za tu uslugu kod njih u poslovnici, naravno bez ikakvih dodatnih obavijesti i usluga koje se dodatno naplačuju..... samo golo prebacivanje... (neznam jel se što u zadnjih pol godine promjenilo...)

strpljivo čekamo 7 mjesec, zar ne? :mrgreen:
Jedan trenutak sreće vrijedi tisuću godina slave
Avatar
audio kutak
 
Postovi: 1118
Pridružen/a: 21 tra 2012, 21:18
Lokacija: VG

Re: Ebay prilike

PostPostao/la the_bebe » 04 pro 2012, 21:52

Nemoj se nadati da će se nešto promjeniti...i dalje će se plačati sve isto kao i do sada...i carina i porez...a na aute i trošarina...
Ja sam bogat čovek
Avatar
the_bebe
 
Postovi: 370
Pridružen/a: 02 sij 2012, 09:36
Lokacija: Rijeka

Re: Ebay prilike

PostPostao/la audio kutak » 04 pro 2012, 21:58

the_bebe je napisao/la:Nemoj se nadati da će se nešto promjeniti...i dalje će se plačati sve isto kao i do sada...i carina i porez...a na aute i trošarina...

ne budeš kupio auto u njemačkoj, platio tamo cijenu sa porezom pa ga uvezao i tu opet platio porez.... porez se plaća samo jednom nakon što uđemo u eu... carine nema iz zemalja eu, eventualno trošarine i slične gluposti

ne nadam se previše... ali ćemo barem moći kupovati u UK.....
trebala bi biti i dignuta granica slobodnog uvoza bez nameta....ziher bude kao u sloveniji....

a opet, kako su naši političari jako sposobni to bu opči kaos i sr...je..... :mrgreen:
Jedan trenutak sreće vrijedi tisuću godina slave
Avatar
audio kutak
 
Postovi: 1118
Pridružen/a: 21 tra 2012, 21:18
Lokacija: VG

Re: Ebay prilike

PostPostao/la joe dalton » 04 pro 2012, 22:47

the_bebe je napisao/la:Stvarno ne vidim u čemu je problem...pa samo mu prebaciš pare na račun...pošalje ti swift i iban uplatiš i gotovo...pa da sam uvjek koristio paypal izgubio bi toliko prilika...

Problem može biti ako ti prodavač ne pošalje robu ili ako roba ne stigne ili slično. Paypal te tu pokriva i vraća ti lovu.
Srećom pa mi je to trebalo samo jednom i to za 3,5$.....
Avatar
joe dalton
 
Postovi: 770
Pridružen/a: 06 svi 2011, 10:14
Lokacija: Zagreb

Re: Ebay prilike

PostPostao/la audio kutak » 05 pro 2012, 14:06

joe dalton je napisao/la:
the_bebe je napisao/la:Stvarno ne vidim u čemu je problem...pa samo mu prebaciš pare na račun...pošalje ti swift i iban uplatiš i gotovo...pa da sam uvjek koristio paypal izgubio bi toliko prilika...

Problem može biti ako ti prodavač ne pošalje robu ili ako roba ne stigne ili slično. Paypal te tu pokriva i vraća ti lovu.
Srećom pa mi je to trebalo samo jednom i to za 3,5$.....

točno to, bar si 99% siguran.
Jedan trenutak sreće vrijedi tisuću godina slave
Avatar
audio kutak
 
Postovi: 1118
Pridružen/a: 21 tra 2012, 21:18
Lokacija: VG

Re: Ebay prilike

PostPostao/la tom_hifi » 06 pro 2012, 15:47

Avatar
tom_hifi
 
Postovi: 2087
Pridružen/a: 16 kol 2011, 17:33
Lokacija: Oroslavje

Re: Ebay prilike

PostPostao/la Master of Disaster » 06 pro 2012, 16:58

Eto, za složit napajanje za gm 100 :mrgreen:

EDIT: :shock: http://www.6moons.com/industryfeatures/ ... sac_3.html
Gdje ima dima, nema zvuka.
Avatar
Master of Disaster
 
Postovi: 259
Pridružen/a: 24 pro 2011, 00:41

Re: Ebay prilike

PostPostao/la Khadgar2007 » 04 sij 2013, 12:12

Ljudovi jel kinezi šalju ča ovih dana? Baš sam naručio nešto u prošlu nedjelju i do današnjeg dana nisam dobio obavijest da je lik to poslao.
"Nakon prve čaše vidite stvari onakvim, kakve bi vi htjeli da budu. Nakon druge vidite ih onakvim, kakve nisu. Na kraju ih vidite onakvim, kakve zaista jesu, što je najgora stvar na svijetu."
Avatar
Khadgar2007
 
Postovi: 2488
Pridružen/a: 05 svi 2011, 16:44
Lokacija: Sisak

Re: Ebay prilike

PostPostao/la s@ki » 04 sij 2013, 12:15

meni još uvijek stižu pošiljke..
Budimo UNIVERZALNI
Avatar
s@ki
 
Postovi: 1465
Pridružen/a: 05 svi 2011, 14:39

PrethodnaSljedeća

Natrag na Nabava dijelova

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.

cron