Kućište, gdje nabaviti ?

Kućište, gdje nabaviti ?

PostPostao/la dani3 » 27 srp 2012, 13:57

Pozdrav.

Trebalo bi mi kućište za predpojačalo otprilike dimenzija 230 x 220 x 50 , ali ne znam ni sam odakle bi ga uzeo. Gledao sam na ebay-u i na fischer-ovom katalogu, ali me zanima ima li jos negdje neka trgovina sa širokim izborom kučišta. Zanima me odakle vi ostali nabavljate kućista ?

Ima li netko sa foruma tko radi kućišta po dogovoru ?
dani3
 
Postovi: 16
Pridružen/a: 06 svi 2012, 19:52

Re: Kućište, gdje nabaviti ?

PostPostao/la s@ki » 27 srp 2012, 14:05

za izradu se javiš deanu.
Gotovih kod nas možeš dobiti jedino u obliku rack kučišta od čeličnog lima (elmatis i sl). U jedno takvo sam ja smjestio svoj pream ali sam deana iskoristio za prednju ploču :)
Budimo UNIVERZALNI
Avatar
s@ki
 
Postovi: 1465
Pridružen/a: 05 svi 2011, 14:39

Re: Kućište, gdje nabaviti ?

PostPostao/la Khadgar2007 » 27 srp 2012, 14:07

manje više svi radimo sebi kućišta jer ona u trgovinama su preskupa. Ako se ne varam ima neka firma u Sloveniji koja radi kućišta za nas male ali nisam siguran kako se zove.
A na forumu da li netko radi kućišta svi bi nešto mogli iskemijati jer imamo znanja. :mrgreen: Dean ima cnc glodalicu i radi većinom kombinaciju drveta i aluminija napravio je kućišta za DAH i DAH-2 viewtopic.php?f=11&t=42&start=180
Ja sebi radim od aluminija 2-3mm, vezanim L profilima, možda stavim drvenu prednju ploču ili pleksiglas ili nešto slično.
"Nakon prve čaše vidite stvari onakvim, kakve bi vi htjeli da budu. Nakon druge vidite ih onakvim, kakve nisu. Na kraju ih vidite onakvim, kakve zaista jesu, što je najgora stvar na svijetu."
Avatar
Khadgar2007
 
Postovi: 2488
Pridružen/a: 05 svi 2011, 16:44
Lokacija: Sisak

Re: Kućište, gdje nabaviti ?

PostPostao/la Edison » 27 srp 2012, 17:55

Khadgar2007 je napisao/la:manje više svi radimo sebi kućišta jer ona u trgovinama su preskupa. Ako se ne varam ima neka firma u Sloveniji koja radi kućišta za nas male ali nisam siguran kako se zove.


Zove se 'Mali'... :lol:
Cijene im bas nisu male...
Čovječe pazi da ne ideš malen ispod zvijezda!
Avatar
Edison
 
Postovi: 1180
Pridružen/a: 04 svi 2011, 21:32
Lokacija: Rijeka

Re: Kućište, gdje nabaviti ?

PostPostao/la tubeman » 27 srp 2012, 18:06

Možda ne bi bilo loše malo prozujati po kakvom buvljaku.
Ima cijelih uređaja (tipa satelitskih i tv prijemnika itd...) raznih veličina za 5-10 kuna.
Zamijeni se prednja ploča (šesto ne treba niti to, i eventualno prešprica. Bolja kutija se neće naći za manje od par sto kuna.
Bonus će uvijek biti i kakav svičer, ili barem filter ;)
Avatar
tubeman
 
Postovi: 398
Pridružen/a: 05 svi 2011, 17:14
Lokacija: Varaždin


Natrag na Za početnike

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.