Popis setupova

Popis setupova

PostPostao/la Lest » 08 tra 2012, 01:13

Dakle,evo teme za dogovor oko sklapanja sistema,tko,kako,s kim,koliko,gdje,zasto,kada,.....ITD!

Svatko nek iznese pod redim brojem sto donosi,preko copy peastea ce se ispravljat i odredit konacan setup tko s kim,a dogovori neka budu preko PM-a.

Ja nudim na raspolaganje:

1. Lest : CDP Rotel 991 AE,Interkonekt Straight Wire Encore II,Interkonekt Audioquest Panther,zvucnicki Straight Wire Encore II
Avatar
Lest
 
Postovi: 146
Pridružen/a: 05 svi 2011, 04:42
Lokacija: Umag

Re: Popis setupova

PostPostao/la Lest » 08 tra 2012, 01:23

mozda ce vam ovo izgledat glup topic,ali vjerujte mi,olaksat ce puno stvar pri organizaciji.Mnogo je lakse da sad odredimo kompletne i definitvne sisteme (naravno pocetne,prezentacijske) nego da se na mjestu dogovaramo sto i kako.
Poslije se i onako tokom veceri sve pocne prenosit i prestekavat za slusanje,ali bitno je da imamo prvobitne setupove koji ce biti na pocetku slozeni za nas/publiku.
Avatar
Lest
 
Postovi: 146
Pridružen/a: 05 svi 2011, 04:42
Lokacija: Umag

Re: Popis setupova

PostPostao/la Khadgar2007 » 08 tra 2012, 01:32

1. Lest : CDP Rotel 991 AE,Interkonekt Straight Wire Encore II,Interkonekt Audioquest Panther,zvucnicki Straight Wire Encore II
2. Khadgar2007 : gramofon Dual1236A,par interkonekata samogradnja,A klasa pojačalo MOSFET(ako može proći :oops: ),phono amp je u fazi izrade a vrijeme
već brzo curi...
"Nakon prve čaše vidite stvari onakvim, kakve bi vi htjeli da budu. Nakon druge vidite ih onakvim, kakve nisu. Na kraju ih vidite onakvim, kakve zaista jesu, što je najgora stvar na svijetu."
Avatar
Khadgar2007
 
Postovi: 2488
Pridružen/a: 05 svi 2011, 16:44
Lokacija: Sisak

Re: Popis setupova

PostPostao/la Edison » 08 tra 2012, 08:23

1. Lest + Edison: CDP Rotel 991 AE, Interkonekt Straight Wire Encore II, Interkonekt Audioquest Panther, zvucnicki Straight Wire Encore II; Buduci da dolazim s Lestom, prikljucio bih se na njegov CDP. Nosim par monoblokova i vjerojatno intregrirano cijevno pojacalo tipa DAH-2. Moguce i pretpojacalo/buffer, ako stignem zavrsiti do TF. Phono pretpojacalo i pojacalo za slusalice ne bih nosio, to ste vec vidjeli i culi u Umagu. Za kompletan setup nedostaju nam zvucnici. I kabeli su dobrodosli... Otvoreni smo za spajanje drugih izvora, pretpojacala, ma svega...

2. Khadgar2007: gramofon Dual1236A, par interkonekata samogradnja, A klasa pojačalo MOSFET(ako može proći :oops:), phono amp je u fazi izrade a vrijeme već brzo curi...
Čovječe pazi da ne ideš malen ispod zvijezda!
Avatar
Edison
 
Postovi: 1180
Pridružen/a: 04 svi 2011, 21:32
Lokacija: Rijeka

Re: Popis setupova

PostPostao/la tom_hifi » 08 tra 2012, 09:28

1. Lest + Edison: CDP Rotel 991 AE, Interkonekt Straight Wire Encore II, Interkonekt Audioquest Panther, zvucnicki Straight Wire Encore II; Buduci da dolazim s Lestom, prikljucio bih se na njegov CDP. Nosim par monoblokova i vjerojatno intregrirano cijevno pojacalo tipa DAH-2. Moguce i pretpojacalo/buffer, ako stignem zavrsiti do TF. Phono pretpojacalo i pojacalo za slusalice ne bih nosio, to ste vec vidjeli i culi u Umagu. Za kompletan setup nedostaju nam zvucnici. I kabeli su dobrodosli... Otvoreni smo za spajanje drugih izvora, pretpojacala, ma svega...

2. Khadgar2007: gramofon Dual1236A, par interkonekata samogradnja, A klasa pojačalo MOSFET(ako može proći ), phono amp je u fazi izrade a vrijeme već brzo curi...

3. tom_hifi: playstation scph-1002, DAH-1 Deluxe i dosta diy žnjora
Avatar
tom_hifi
 
Postovi: 2087
Pridružen/a: 16 kol 2011, 17:33
Lokacija: Oroslavje

Re: Popis setupova

PostPostao/la Lest » 18 tra 2012, 15:24

Koliko ce mo imati headampa i slusalica?Joe Dalton znam da nosi,ostali?Bilo bi dobro da imamo kao u Umagu 2-3 stola odvojena za solo slusanje:)
Avatar
Lest
 
Postovi: 146
Pridružen/a: 05 svi 2011, 04:42
Lokacija: Umag

Re: Popis setupova

PostPostao/la fixxxer » 18 tra 2012, 15:31

Ja cu gledati da zavrsim svoj headamp do TF-a tako da mogu da ga ponesem, i sluske naravno...
Avatar
fixxxer
 
Postovi: 254
Pridružen/a: 07 svi 2011, 17:30
Lokacija: Beograd

Re: Popis setupova

PostPostao/la Edison » 18 tra 2012, 15:39

Lest je napisao/la:Koliko ce mo imati headampa i slusalica?Joe Dalton znam da nosi,ostali?Bilo bi dobro da imamo kao u Umagu 2-3 stola odvojena za solo slusanje:)


Ako bi bas falilo, mogu ja ponijeti svoj... Cak imam nekih dijelova koje bi trebalo ubaciti/izmijeniti pa da bude Mk.II model. Ali imam dosta posla i oko ovog sto i tako mislim ponijeti... a slusalice mi se ne da nositi.
Čovječe pazi da ne ideš malen ispod zvijezda!
Avatar
Edison
 
Postovi: 1180
Pridružen/a: 04 svi 2011, 21:32
Lokacija: Rijeka

Re: Popis setupova

PostPostao/la harkonen » 25 tra 2012, 07:35

Dakle, možda nema smisla baš odmah slagati popis setupova, najbolje ćemo na licu mjesta vidjeti što se slaže s čim najbolje,
a i da ovdje ne spominjemo ampove jer oni ionako čine 95% uradaka i već su spomenuti u drugoj temi reda radi, najbolje bi bilo da ovdje
nabacimo na hrpu što svako nosi od izvora i zvučnika, pa da znamo s čim raspolažemo.
Kako i rekoh, svako neka uzme svoje kablovinje i produžnu letvu 5-6 mjesta i sa 5-6 utičnih mjesta, to je savjet.
Također i slušalice, kako bismo imali na zajedničkom headphone stolu što veći izbor, a i za njega trebamo izvore. Također,
uzeti glazbu, onu za koju smatrate da će najbolje prezentirati vaš sustav, odnosno onu koju volite slušati....
Also, možemo ovako dalje odavde sa copy/paste:
:ugeek:

Zvučnici :
Harkonen, Batos, Kum - TL Monacor, Horna Westra Quatro Stagione + Fostex vrištavci, Plosnate kumove OB, Nepoznate kumove OB, Vintage Sansui

Izvori signala :
Lest + Edison: CDP Rotel 991 AE
Khadgar2007: gramofon Dual1236A,
tom_hifi: playstation scph-1002
Harkonen, Batos, Kum: - bude dosta raznih izvora - od gramofona do comp audio...

Headphone sekcija:
Fixxer - autotrafo amp +
Edison - headamp +
I'm too old for this s...
Avatar
harkonen
 
Postovi: 2195
Pridružen/a: 04 svi 2011, 14:27
Lokacija: Bjelovar

Re: Popis setupova

PostPostao/la grunf » 25 tra 2012, 19:43

da i ja nadodam :D
Zvučnici :
Harkonen, Batos, Kum - TL Monacor, Horna Westra Quatro Stagione + Fostex vrištavci, Plosnate kumove OB, Nepoznate kumove OB, Vintage Sansui

Izvori signala :
Lest + Edison: CDP Rotel 991 AE
Khadgar2007: gramofon Dual1236A,
tom_hifi: playstation scph-1002
Harkonen, Batos, Kum: - bude dosta raznih izvora - od gramofona do comp audio...
Grunf : DIY DAC + CDP Rotel 951 transport

Headphone sekcija:
Fixxer - autotrafo amp +
Edison - headamp +
"Bolje nešto od nečega nego ništa od ničega."
Avatar
grunf
 
Postovi: 844
Pridružen/a: 05 ruj 2011, 23:51
Lokacija: Šibenik

Sljedeća

Natrag na Triode festival

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 16 gostiju.