foobar2000

foobar2000

PostPostao/la diy_ch33ta » 19 vel 2012, 23:58

Buduci da vecinom svi koriste foobar kao player, a standardno sucelje je malo dosadno, evo kolekcija mojih.
U RAR-ovima je kompletan foobar sa skinom, instaliran kao portable player, pa ga odzipate bilo gdje i pokrenete.
Od output pluginova ima; ASIO, Kernel Streaming i WASAPI i plugin za citanje .ape file-ova - osnovno, ali opet vise nego defaultna instalacija...

foobar2000 v1.1.11 + Shine - DOWNLOAD
Meni najbolji skin koji sam naso za novi foobar, svi ostali su mi tak-tak...
Malo je kompliciran u pocetku, smjestaj izbornika je cudan, nema nikakv help, ali
da navikne se covjek na njega za dan-dva (:
slika



foobar2000 v1.1.11 + ShineMOD - DOWNLOAD
Ovo je lagano modificirana verzija ovog gore...
-stavljen peakmeter
-boje malo izmjenjene
-maknut rating pjesmi
-stavljeno vrijeme pjesme da broji normalno (od nule)
-lyrics plugin drugi
-i jos hrpa sitnica...
slika



foobar2000 v0.9.5.2 + FooAvA - DOWNLOAD
Ovo je malo stariji skin baziran na PanelsUI i ne radi sa novijim verzijama foobar-a i pluginova, ali je najjednostavniji i
za vecinu korisnika bit ce dovoljan...
slika


Eto tolko, da je sve na jednom mjestu, a ako imate pitanja - pucajte...
Avatar
diy_ch33ta
 
Postovi: 133
Pridružen/a: 03 sij 2012, 15:47
Lokacija: Samobor

Re: foobar2000

PostPostao/la Khadgar2007 » 20 vel 2012, 00:48

Jedno pitanjce i moj osvrt nevezano uz skinnove već vremensko korištenje foobara. Kada si počeo koristiti foobar?
Ja se osobno više ne sjećam kada sam ga počeo koristiti jer je to bilo daaaaaaaaaaaavno. Samo znam da sam prije toga koristio winamp i da je već postajao sve samo ne svirač muzike i onda je došao foobar na jednom bugovom cdu(prvi puta se pojavio na bugovom cdu),instalirao sam ga i više se nisam osvrnuo nazad. Recimo baš volim njegovu jednostavnost i koristim osnovni skinn,imam par kolona, godina,album,izvođač,ime pjesme i sl...
"Nakon prve čaše vidite stvari onakvim, kakve bi vi htjeli da budu. Nakon druge vidite ih onakvim, kakve nisu. Na kraju ih vidite onakvim, kakve zaista jesu, što je najgora stvar na svijetu."
Avatar
Khadgar2007
 
Postovi: 2488
Pridružen/a: 05 svi 2011, 16:44
Lokacija: Sisak

Re: foobar2000

PostPostao/la diy_ch33ta » 20 vel 2012, 01:00

Foobar koristim zadnjih 3-4 godine, otprilike... Ne sjecam se sad tocno... Winamp sam i ja koristil, ali postal je prenatrpan svkakvim glupostima, reklamama itd., offtopic, ali ista stvar je Nero - nekad davno bil odlican, jednostavan program za przenje, onda su poceli trpat media playere, picture viewere i hrpu beskorisnih programa s njim...
Foobar mi je super jer je relativno jednostavan i sluzi kao audio player, nis drugo, a uz malo znanja mozes si ga prilagodit kak ti pase... Osnovni skin mi je tak-tak, nemam nis protiv jednostavnosti, ali kad vec ima potpuno funkcionalan skin i boljeg izgleda (meni) zakaj ga ne koristit...
Avatar
diy_ch33ta
 
Postovi: 133
Pridružen/a: 03 sij 2012, 15:47
Lokacija: Samobor


Natrag na Digitalni izvori zvuka

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.

cron