Novi članovi

Hrvatski DIY Audio forum

Novi članovi

PostPostao/la zbotic » 04 svi 2011, 07:23

Pozdrav svim samograditeljima sa željom da će ovaj hrvatski forum postati mjesto okupljanja svih koji žele nešto više i imaju volje da to i urade.

Puno je komercijalnih foruma o audio industriji u Hrvatskoj, ali nijedan pravi samograditeljski, pa neka ovaj bude upravo takav.

Inače većina me već sretala po audio forumima pod nickom dioklecijan, pa se neću posebno predstavljati.

Ugodno druženje!
zbotic
 
Postovi: 2024
Pridružen/a: 04 svi 2011, 07:14

Re: Novi članovi

PostPostao/la Kale021 » 04 svi 2011, 10:43

Evo da se i ja predstavim ovdje... nisam bas DIYer u klasicnom smislu, no uvijek mi je zanimljivo citati iskustva drugih na tom polju. Inace za sebe volim kazati da sam vintage audiofil :)
Nadam se ugodnom druzenju sa DIYerskom zajednicom.
Kale021
 
Postovi: 270
Pridružen/a: 04 svi 2011, 06:26

Re: Novi članovi

PostPostao/la zuzi » 04 svi 2011, 10:56

Ovdje, zuzi, dudek,zuzi sa Lenco Heaven foruma. Pozdrav zboticu,dioklecijanu.... Nadam se da ćeš uskoro krenuti sa izradom cijevnih uređaja.
Think pozitiv stay negativ
Avatar
zuzi
 
Postovi: 387
Pridružen/a: 04 svi 2011, 10:52

Re: Novi članovi

PostPostao/la harkonen » 04 svi 2011, 14:29

He, evo i mene, zdravo svima i nadam se da će ovdje uskoro pušiti od diskusija.
Materijala i znanja valjda imamo :-)
I'm too old for this s...
Avatar
harkonen
 
Postovi: 2195
Pridružen/a: 04 svi 2011, 14:27
Lokacija: Bjelovar

Re: Novi članovi

PostPostao/la elvis » 04 svi 2011, 15:02

Raduje me činjenica da smo konačno dobili DIY audio forum, još ako ostane koliko toliko nekomercijalnog karaktera, e to bi bilo izvrsno :). Svim štovateljima "uradi sam" filozofije šaljem pozdrave u nadi da ćemo vremenom izgradit lijepu bazu kvalitetnih i korisnih tema. Osobno sam prošao dosta toga u samograditeljskom smislu, a ovdje ću rado podijeliti iskustva stečena do sada i u budućnosti. Trenutno se bavim eksperimentima na OB-u (zapravo zadnje dvije godine). Imam tu naravno dosta problema ali i vanredno dobrih rezultata o čemu ću svakako pisati. Tu su i neke ideje o novim cijevnim uradcima, no nedostatak slobodnog vremena malo remeti planiranu dinamiku izrade. Izuzev hifija, u zadnje vrijeme radim (bolje reći istražujem) na cijevnim gitarskim pojačalima za kućnu upotrebu, pojačala su manje snage, a cilj "vintage" blues zvuk ma što god to značilo :).
Toliko za sada, pozdrav!
Avatar
elvis
 
Postovi: 1484
Pridružen/a: 04 svi 2011, 14:38

Re: Novi članovi

PostPostao/la admin » 04 svi 2011, 16:49

Ovaj forum je potpuno nekomercijalan i nema bas nikakvih sponzora. Nema nikakve HiFi firme u pozadini.
Tek smo u probnom radu pa su moguce neke sitne nelogicnosti u samom radu foruma.
Moram i ja pohvatati sve konce s administracijom. :-)
Avatar
admin
Site Admin
 
Postovi: 179
Pridružen/a: 03 svi 2011, 22:40

Re: Novi članovi

PostPostao/la zuzi » 04 svi 2011, 18:56

Kako nema nikakve HIFI firme u pozadini red je da ju formiramo. Zvat će se HR DIY projekt. E sad ako se utvrdi da je većina na forumu "silicijska" neka bude "silicijski" ako ne.... ZNA SE.
Think pozitiv stay negativ
Avatar
zuzi
 
Postovi: 387
Pridružen/a: 04 svi 2011, 10:52

Re: Novi članovi

PostPostao/la sstrsat » 04 svi 2011, 19:04

zuzi je napisao/la:Kako nema nikakve HIFI firme u pozadini red je da ju formiramo. Zvat će se HR DIY projekt. E sad ako se utvrdi da je većina na forumu "silicijska" neka bude "silicijski"
ako ne.... ZNA SE.


Ma necemo delat "rasnu diskriminaciju", neka zive zajedno i kremeni pijesak i vakum
Krepat ma ne molat
Avatar
sstrsat
 
Postovi: 1745
Pridružen/a: 04 svi 2011, 18:21
Lokacija: Rijeka

Re: Novi članovi

PostPostao/la sveti » 04 svi 2011, 19:35

sstrsat je napisao/la:
zuzi je napisao/la:Kako nema nikakve HIFI firme u pozadini red je da ju formiramo. Zvat će se HR DIY projekt. E sad ako se utvrdi da je većina na forumu "silicijska" neka bude "silicijski"
ako ne.... ZNA SE.


Ma necemo delat "rasnu diskriminaciju", neka zive zajedno i kremeni pijesak i vakum

Ma vec delamo spolnu diskriminaciju.
Tko dovede čeljade suprotnoga spola predlažem da mu se dodijeli specijalna nagrada,koju će ,nadam se,osmislit naš voljeni predcednik(koji se u zadnje vrijeme sve manje služi dotičnom titulom).
Inače ;pozdrav svima, bez iznimke !
sveti
sveti
 
Postovi: 90
Pridružen/a: 04 svi 2011, 19:29

Re: Novi članovi

PostPostao/la xyrion » 04 svi 2011, 20:02

Pozdrav ljudi!

Oduševljen sam otvaranjem novog foruma i kvalitetnim društvom kojim se već stigao popuniti. Izgleda da nisam jedini koji je pomislio na promjenu nakon onog šizofrenog razvoja situacije na starom mjestu. Bit će mi zadovoljstvo čitati o vašim projektima, saznanjima i idejama u ovom prijateljskom i neopterećenom okruženju. Ako uvrijedim koji brand ili proizvod, molim da mi se javi na PM i siguran sam da ćemo to izgladiti. ;)

Smatram se perolakom kategorijom DIYera, područje interesa su mi zvučnici, a fetiš vintage.
Avatar
xyrion
 
Postovi: 89
Pridružen/a: 04 svi 2011, 19:00
Lokacija: Split

Sljedeća

Natrag na Hrvatski DIY Audio

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.

cron