Pogodi tko sam...

Pogodi tko sam...

PostPostao/la ilimzn » 21 srp 2011, 17:52

Eto jos jednog uredjaja koji je dozivio boljih dana. Ovaj puta nece bit slike 'prije' jer je to stanje uvreda pristojnosti i javnom moralu :)
Umjesto toga, ovo je faza 3 - inicijalno ciscenje nakon rastavljanja. Uredjaj je na silu stavljan u rack, a u jednom trenu se osim sto je pregrijan, sto god je bilo ispod njega zapalilo i dobrano izgorilo. Rastavljanje je bilo u rukavicama s zastitnom maskom, sto je i razlog zasto nema slika tog procesa. Zato, oci sirom otvorene i 3 boda za nagradu onom tko pogodi o kojem je uredjaju rijec :)

Limarija nakon rastavljanja, pospricana cistilom...
Tkosam_1.JPG


Elektroniku za sad ne diram...
Tkosam_2.JPG


Znalci ce prepoznati hladila!
Tkosam_3.JPG


Pushaci bi se trebali zamisliti nad bojom onog sto se skida s plocica...
Tkosam_4.JPG


Tu cijelih elektrolita vise nema...
Tkosam_5.JPG


Opet curi 'kava' s plocice... svu elektroniku ce trebati oprati...
Tkosam_7.JPG


Nakon pranja i ispiranja slijedi susenje...
Tkosam_8.JPG


Srebrna verzija? Ovo bi trebalo biti dosta za prepoznavanje!
Tkosam_9.JPG
Zadnja izmjena: ilimzn; 21 srp 2011, 21:25; ukupno mijenjano 1 put/a.
ilimzn
Iron Man
 
Postovi: 979
Pridružen/a: 05 svi 2011, 13:39

Re: Pogodi tko sam...

PostPostao/la Khadgar2007 » 21 srp 2011, 18:01

Neki McIntosh?
"Nakon prve čaše vidite stvari onakvim, kakve bi vi htjeli da budu. Nakon druge vidite ih onakvim, kakve nisu. Na kraju ih vidite onakvim, kakve zaista jesu, što je najgora stvar na svijetu."
Avatar
Khadgar2007
 
Postovi: 2488
Pridružen/a: 05 svi 2011, 16:44
Lokacija: Sisak

Re: Pogodi tko sam...

PostPostao/la gord » 21 srp 2011, 18:12

[quote="ilimzn"]
Zato, oci sirom otvorene i 3 boda za nagradu onom tko pogodi o kojem j euredjaju rijec :)


To je moja omiljena marka :) .
A model je ?? 2000 ili ?? 3000.
"Ako prestanem vjerovati u snove,život više neće imati smisla.To je razlog zašto ću i dalje težiti snovima sve dok ne umrem." Soichiro Honda
Avatar
gord
 
Postovi: 15
Pridružen/a: 21 srp 2011, 18:09

Re: Pogodi tko sam...

PostPostao/la ilimzn » 21 srp 2011, 18:28

gord je napisao/la:
ilimzn je napisao/la: Zato, oci sirom otvorene i 3 boda za nagradu onom tko pogodi o kojem jeuredjaju rijec :)

To je moja omiljena marka :) .
A model je ?? 2000 ili ?? 3000.


Tkosam_10.JPG
ilimzn
Iron Man
 
Postovi: 979
Pridružen/a: 05 svi 2011, 13:39

Re: Pogodi tko sam...

PostPostao/la Khadgar2007 » 21 srp 2011, 18:52

Bah...baš me zbog hladnjaka vuklo na Sansuia ali prednja ploča me vukla na McIntosha.
"Nakon prve čaše vidite stvari onakvim, kakve bi vi htjeli da budu. Nakon druge vidite ih onakvim, kakve nisu. Na kraju ih vidite onakvim, kakve zaista jesu, što je najgora stvar na svijetu."
Avatar
Khadgar2007
 
Postovi: 2488
Pridružen/a: 05 svi 2011, 16:44
Lokacija: Sisak

Re: Pogodi tko sam...

PostPostao/la pepa » 21 srp 2011, 20:20

ilimzn je napisao/la:Eto jos jednog uredjaja koji je dozivio boljih dana. Ovaj puta nece bit slike 'prije' jer je to stanje uvreda pristojnosti i javnom moralu :)


dok sam se vratio sa plaže...gord je bio brži :(
Da li si u istoj kombinaciji uzeo i preamp?
(ne budem ti stavio slike kombinacije od prije godinu ili dvije...da ne pokvarim post :D )

Profesore,s nestrpljenjem čekam još jednu lekciju iz refreša :o
Avatar
pepa
 
Postovi: 9
Pridružen/a: 05 svi 2011, 09:05
Lokacija: Sisak

Re: Pogodi tko sam...

PostPostao/la Kale021 » 21 srp 2011, 21:21

Eh bas mi je draago da si ipak odlucio postati slike od ovog BA2000! Svaka cast majstore! :thumbup:
Evo moram javno priznati, da je isti taj uredjaj bio kod mene prije... ja mislim, pola godine, i nisam imao hrabrosti ga uzet raditi. Toliko je to sve skupa bilo lose izgledalo. Ajd bas mi je drago da ce biti spasen.
Kale021
 
Postovi: 270
Pridružen/a: 04 svi 2011, 06:26

Re: Pogodi tko sam...

PostPostao/la ilimzn » 21 srp 2011, 21:21

Da, to je ta 'legendarna' kombinacija... s njom se ne zurim prizvati je iz mrtvih ali ovi sto eloksiraju idu na godisnji za tjedan dana pa sam malo pozurio s nekim stvarima da vidim sto se moze izvesti a sto ne. Koliko vidim, ima nade - skinuo sam naslage crnog laka i originalnu eloksazu, pa cu pokusati dovest prednju plocu u cim bolje stanje i ponovno je eloksirati. Ovo bi mogao biti test za jos neke uredjaje koje imam, trebalo bi sve proci OK tako dugo dok su slova gravirana ili utisnuta.
ilimzn
Iron Man
 
Postovi: 979
Pridružen/a: 05 svi 2011, 13:39

Re: Pogodi tko sam...

PostPostao/la gord » 23 srp 2011, 17:21

ilimzn je napisao/la:
gord je napisao/la:
ilimzn je napisao/la: Zato, oci sirom otvorene i 3 boda za nagradu onom tko pogodi o kojem jeuredjaju rijec :)

To je moja omiljena marka :) .
A model je ?? 2000 ili ?? 3000.


Tkosam_10.JPG


Pošto sam pogodio na nagradno pitanje,mogu li ja ta tri boda iskoristiti prilikom refresh-a ? :)
"Ako prestanem vjerovati u snove,život više neće imati smisla.To je razlog zašto ću i dalje težiti snovima sve dok ne umrem." Soichiro Honda
Avatar
gord
 
Postovi: 15
Pridružen/a: 21 srp 2011, 18:09

Re: Pogodi tko sam...

PostPostao/la ilimzn » 23 srp 2011, 22:56

gord je napisao/la:Pošto sam pogodio na nagradno pitanje,mogu li ja ta tri boda iskoristiti prilikom refresh-a ? :)


Dogovorit cemo se... konvertiramo dio refresha u neko jelo :)
ilimzn
Iron Man
 
Postovi: 979
Pridružen/a: 05 svi 2011, 13:39

Sljedeća

Natrag na Refresh starih uređaja

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.

cron