Datum održavanja

Re: Datum održavanja

PostPostao/la sveti » 27 pro 2011, 16:03

Samo da malo zatalasam,mislim da imamo najbolji gramofon na svijetu.Dojdite na idući Žarula Festival(To je logotip,velki ž i velki f).Sve je to po čuvenju,što znači da ga ja nijesam čul,al ja vjerujem da neki mogu čuti i da neki (zna se šteri)znaju kaj delaju.i(namjerno nakon točke malo slovo)da neki imaju dovoljno višnjevca et najbolšega vina da i nas uvjeriju u ono kaj i mi već znamo:"Da od dobroga neba boljega"!
UNATOĆ KRIZI BIT ĆE TREĆI ŽARULA FESTIVAL(tzv.TŽF)!
sveti
 
Postovi: 90
Pridružen/a: 04 svi 2011, 19:29

Re: Datum održavanja

PostPostao/la zuzi » 13 lip 2012, 21:20

Obaviještavam svekoliko žareće pučanstvo da od prošle subote imam čast biti bivši Predcednik.

Tekući Predcednik je Tubeman a ja očekujem od njega da mi osigura ured kakav sam i do sada imao i da ja svojim prebogatim vladarskim iskustvom iz tog ureda njemu pomažem.

Iskreno se nadam kakvoj mladoj tajnici u tom uredu da mi prikrati vrijeme do Predcednikovog upita.
Think pozitiv stay negativ
Avatar
zuzi
 
Postovi: 387
Pridružen/a: 04 svi 2011, 10:52

Re: Datum održavanja

PostPostao/la Edison » 13 lip 2012, 21:31

zuzi je napisao/la:Obaviještavam svekoliko žareće pučanstvo da od prošle subote imam čast biti bivši Predcednik.

Tekući Predcednik je Tubeman a ja očekujem od njega da mi osigura ured kakav sam i do sada imao i da ja svojim prebogatim vladarskim iskustvom iz tog ureda njemu pomažem.

Iskreno se nadam kakvoj mladoj tajnici u tom uredu da mi prikrati vrijeme do Predcednikovog upita.


Cestitke novom Predcedniku. Nadam se da ce nastaviti miroljubivu politiku svoga prethodnika.

Zuzija sad ide ured, limuzina, osiguranje i mlada tajnica... ili bar nesto od toga. :lol:
Ajd, glavno da nije prosao ko bivsi egipatski Predcednik... ;)
Čovječe pazi da ne ideš malen ispod zvijezda!
Avatar
Edison
 
Postovi: 1180
Pridružen/a: 04 svi 2011, 21:32
Lokacija: Rijeka

Re: Datum održavanja

PostPostao/la davorin » 13 lip 2012, 21:37

zuzi je napisao/la:Obaviještavam svekoliko žareće pučanstvo da od prošle subote imam čast biti bivši Predcednik.

Tekući Predcednik je Tubeman a ja očekujem od njega da mi osigura ured kakav sam i do sada imao i da ja svojim prebogatim vladarskim iskustvom iz tog ureda njemu pomažem.

Iskreno se nadam kakvoj mladoj tajnici u tom uredu da mi prikrati vrijeme do Predcednikovog upita.


Nisam siguran hoće li gđa.Predcednik-ovićevica (exs.) odobriti gdin-u exs-Precedniku prikratu vremena uz mladu tajnicu u uredu novog Precednika? (zapravo siguran sam da neće, jer sam gđu. upoznao na TRIODE-FESTIVALu u Bjelovaru!) :lol: :lol:
davorin
 
Postovi: 1011
Pridružen/a: 14 stu 2011, 16:48
Lokacija: Zadar

Re: Datum održavanja

PostPostao/la davorin » 13 lip 2012, 21:42

Kad je zapravo ŽARULA-FEST ove godine?
davorin
 
Postovi: 1011
Pridružen/a: 14 stu 2011, 16:48
Lokacija: Zadar

Re: Datum održavanja

PostPostao/la sstrsat » 13 lip 2012, 22:07

davorin je napisao/la:Kad je zapravo ŽARULA-FEST ove godine?


To i mene jako zanima i nadam se da ce se odrzat u terminu kad san doma (ca je od Ri skocit do Vz :lol: ) Naravno, ja tu niman uticaja na datum odrzavanja ali kako kazu ovi moji Arapi, insalah :lol:
Krepat ma ne molat
Avatar
sstrsat
 
Postovi: 1745
Pridružen/a: 04 svi 2011, 18:21
Lokacija: Rijeka

Re: Datum održavanja

PostPostao/la tom_hifi » 19 kol 2012, 12:00

Ima kakvih novosti u vezi ŽF-a? :)
Avatar
tom_hifi
 
Postovi: 2087
Pridružen/a: 16 kol 2011, 17:33
Lokacija: Oroslavje

Re: Datum održavanja

PostPostao/la Khadgar2007 » 19 kol 2012, 12:21

Samo da nije sljedećih par tjedana jer gibam na more. :mrgreen:
"Nakon prve čaše vidite stvari onakvim, kakve bi vi htjeli da budu. Nakon druge vidite ih onakvim, kakve nisu. Na kraju ih vidite onakvim, kakve zaista jesu, što je najgora stvar na svijetu."
Avatar
Khadgar2007
 
Postovi: 2488
Pridružen/a: 05 svi 2011, 16:44
Lokacija: Sisak

Re: Datum održavanja

PostPostao/la Roko » 21 ruj 2012, 16:07

Evo upravo sam se dogovorio sa Tomislavom (tom_hifi) da ovogodišnji Žarula Fest organiziramo u pizzeriji Oro-Goro ;)

Alternativa je Ribič ( http://www.ribic.hr/hrv/default.aspx ) ;)
neciviliziran, nekvalitetan i ne vidim dalje od nosa
Avatar
Roko
 
Postovi: 2084
Pridružen/a: 03 svi 2011, 23:10
Lokacija: Zadar

Re: Datum održavanja

PostPostao/la tom_hifi » 21 ruj 2012, 16:14

Pica fest :)
Avatar
tom_hifi
 
Postovi: 2087
Pridružen/a: 16 kol 2011, 17:33
Lokacija: Oroslavje

PrethodnaSljedeća

Natrag na Žarula fest

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.

cron