Datum održavanja

Re: Datum održavanja

PostPostao/la markone » 19 ruj 2011, 09:43

Pozdrav svima i pohvala na organizaciji ovakve veselice! Iako nisam dayer ljepo je bilo vidjeti takve mahere na okupu. S obzirom na poklapanje festa sa berbama nisam uspio nikoga upoznati nego samo pozdraviti Andreja pa vas ovom prilikom pozdravljam.
(Andrej kad budeš imao vremena ubaci malo fotki i par komentara za svoj gramofon tamo u analognu sekciju foruma da to pobliže promotrimo...)
markone
 
Postovi: 8
Pridružen/a: 23 svi 2011, 08:05
Lokacija: ZG vs VŽ

Re: Datum održavanja

PostPostao/la sveti » 19 ruj 2011, 17:40

Dean je napisao/la:
tom_hifi je napisao/la:Ajvar je bio najbolji :D Harkonen pojeo sa slancima, kad mu već nisu napolitanke servirali :mrgreen:

Da, bilo je super. Ovo mi sigurno ne bude zadnji fest, vjerujem da će biti jedan od mnogih.


Trebao si probati "blagi" pinđur od svetise....Veli on da je ajvar za pićkic... :lol:

Radi povijesne istine pinđur nije moj(iz zdravstveno ekonomskih razloga radit će se ovaj vikend),nego od Džeka,uz napomenu da je to "medium" iliti dječji okus.Inače se običan ne radi a postoji varijanta "jaki" kojega on(zato se zove Džek)jede bez kruha.
Ajde nisam reko da je za pi itakodalje ,nego za tranzis itakodalje.
pozdrav
sveti
 
Postovi: 90
Pridružen/a: 04 svi 2011, 19:29

Re: Datum održavanja

PostPostao/la Dacho » 19 ruj 2011, 19:28

aNDREJ je napisao/la:Da, Teres je bio inspiracija. A ručku radim već duže vrijeme i bilo je dosta verzija do ove. Uglavnom, zračni ležaj, prvo V profil , a sada na cijevi. Postolje je kompletno moja ideja, niveliranje u tri točke, podešavanje VTA u radu. Ima tu još dosta prostora za poboljšanja, tako da bude još toga.
Kao što je već netko spomenuo, bilo bi lijepo da svoj uradak predstaviš u analognoj temi s malo više opisa, ideja i dobrih fotki. ;)
Dacho
 
Postovi: 92
Pridružen/a: 12 svi 2011, 13:55
Lokacija: Sisak

Re: Datum održavanja

PostPostao/la aNDREJ » 19 ruj 2011, 21:52

Bit ce. Spremam se rastaviti ga pa cu napraviti jos nesto slika i staviti u analogno. Bas sam na ZF upoznao neke istomisljenike (iako smo svi mi takvi) i dobio neke nove ideje, a postoji i mogucnost da dodem u posjed jednog ozbiljnijeg kompresora, opet zahvaljujuci ljudima sa festa, kojeg bi mogao iskoristiti za neke inovacije na postojecem gremu. Ali o tome cemo pricati pod temom analogno.
aNDREJ
 
Postovi: 15
Pridružen/a: 18 ruj 2011, 22:06
Lokacija: Varaždin

Re: Datum održavanja

PostPostao/la sveti » 20 ruj 2011, 14:42

Javljam se samo zato da budem prvi postovac 20.rujna i da javim adminu da mu je balansirano napajanje gotovo ,testirano i nakon 48sati rada nije došlo do potrebe za kanaderom.
pozdrav
sveti
 
Postovi: 90
Pridružen/a: 04 svi 2011, 19:29

Re: Datum održavanja

PostPostao/la sstrsat » 20 ruj 2011, 16:42

Evo sa malo zakasnjenja da i ja uputim cestitke Zarulasima na prelipom dogadjaju. Sve je bilo na najvisem nivou, od organizacije preko delicija do samih uradaka. Zal mi je ca san moral malo ranije otic ali i da san bil samo uru vrimena, opet bi vridilo.
Lipsi uvod u proljetni Triode featival se ne moze pozelit. Bravo Zarulasi
Krepat ma ne molat
Avatar
sstrsat
 
Postovi: 1745
Pridružen/a: 04 svi 2011, 18:21
Lokacija: Rijeka

Re: Datum održavanja

PostPostao/la s@ki » 20 ruj 2011, 16:49

hebote ja zaboravio doc na ovo... aaaaaaaaaaaaaaaaaa
Budimo UNIVERZALNI
Avatar
s@ki
 
Postovi: 1465
Pridružen/a: 05 svi 2011, 14:39

Re: Datum održavanja

PostPostao/la Lest » 20 ruj 2011, 19:02

Svaka čast Varaždincima,po dojmovima i slikama vidi se da je bilo odlično :thumbup:

Na žalost posao me spriječio,trebao sam lijepo pokupit Edisona i eto nas,ali viša sila.
U glavnom,drago mi je vidjet da ovakva druženja Svjetleće Sekte su sve učestalija :D
Avatar
Lest
 
Postovi: 146
Pridružen/a: 05 svi 2011, 04:42
Lokacija: Umag

Re: Datum održavanja

PostPostao/la Dean » 20 ruj 2011, 21:18

Ovo dobro zvuči: " Društvo svjetleće sekte" :mrgreen:
Dean
 
Postovi: 1774
Pridružen/a: 05 svi 2011, 17:13

Re: Datum održavanja

PostPostao/la sveti » 23 ruj 2011, 22:59

Pod punom moralnom et pravnom odgovornošću izjavljujem da sam danas 23.09.t.g.probao najbolji uradak drugoga jubilarnoga žarula festivala,a to je ZMAJZOVA jubilarna rakija i mogu reći da zaslužuje predikat TAMAN.Svaka ćast ZMAJZ(nijesu mi dali da ju ocijenim on the place on the face).
pozdrav
sveti
 
Postovi: 90
Pridružen/a: 04 svi 2011, 19:29

PrethodnaSljedeća

Natrag na Žarula fest

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.

cron