TF 2013 - lokacija

TF 2013 - lokacija

PostPostao/la sstrsat » 23 lis 2012, 17:00

Evo odma i teme u kojoj cemo diskutirat lokacijske detalje. Zasad imamo jedan prijedlog, od nasih Sibencana. Kaligula i Grunf, sad cu vas zaduzit da taj prijedlog i operacionalizirate sa cim vise detalja. S obzirom sa kojim entuzijazmom ste predlozili Sibenik, virujen da cete to operacionalizirat na najbolji moguci nacin.

Osobno sam sklon tome da TF 2013 bude po nekom nacelu pravicnosti i teritorijalne pokrivenosti u Dalmaciji ali naravno da ce i svi drugi prijedlozi uc u razmatranje i bit ce odabrana ona lokacija koja je svima ili barem vecini najpovoljnija. Tako da svatko tko ima dobar prijedlog i zeli ga do kraja operacionalizirat ne mora se ustezat da ga iznese.
Krepat ma ne molat
Avatar
sstrsat
 
Postovi: 1745
Pridružen/a: 04 svi 2011, 18:21
Lokacija: Rijeka

Re: TF 2013 - lokacija

PostPostao/la harkonen » 23 lis 2012, 18:09

Da li su Šibenčani i dalje iza svoje riječi da žele na svoja pleća staviti taj teret? :lol:
Ako jesu - ja sam prvi za to.
I'm too old for this s...
Avatar
harkonen
 
Postovi: 2195
Pridružen/a: 04 svi 2011, 14:27
Lokacija: Bjelovar

Re: TF 2013 - lokacija

PostPostao/la joe dalton » 23 lis 2012, 21:43

Nisam baš siguran da na Grunfa možemo računati. Ima čovjek drugih (važnijih) obaveza. :helper: :mrgreen:
Avatar
joe dalton
 
Postovi: 770
Pridružen/a: 06 svi 2011, 10:14
Lokacija: Zagreb

Re: TF 2013 - lokacija

PostPostao/la sstrsat » 23 lis 2012, 21:47

joe dalton je napisao/la:Nisam baš siguran da na Grunfa možemo računati. Ima čovjek drugih (važnijih) obaveza. :helper: :mrgreen:


Je, tocno da Grunf ima puno vaznijih (i prelipih :D ) obaveza ali ja virujen da ce i oko ovoga pridonit maksimalno koliko moze. U najmanju ruku ce siguro pomoc Kaliguli na koga sad pada teziste oko operacionalizacije Sibenskog prijedloga
Krepat ma ne molat
Avatar
sstrsat
 
Postovi: 1745
Pridružen/a: 04 svi 2011, 18:21
Lokacija: Rijeka

Re: TF 2013 - lokacija

PostPostao/la Dean » 23 lis 2012, 21:51

A lako je bilo sa tuđim po plotu lupat, a sad kad se treba organizirat ?? Kao rodio se sin....šta će Kaligula ili sin mu izmislit?? :lol:
Dean
 
Postovi: 1774
Pridružen/a: 05 svi 2011, 17:13

Re: TF 2013 - lokacija

PostPostao/la joe dalton » 23 lis 2012, 21:54

Inače Solaris (kod Šibenika) bi mogla biti dobra lokacija za TF. Skupina hotela, dovoljno dvorana, a i cijene su bile ok kad sam zadnji puta bio prije par godina.
Avatar
joe dalton
 
Postovi: 770
Pridružen/a: 06 svi 2011, 10:14
Lokacija: Zagreb

Re: TF 2013 - lokacija

PostPostao/la sstrsat » 23 lis 2012, 21:59

Dean je napisao/la:A lako je bilo sa tuđim po plotu lupat, a sad kad se treba organizirat ?? Kao rodio se sin....šta će Kaligula ili sin mu izmislit?? :lol:


Ajd Deane, ne zajebavaj :lol: :lol: Koliko ja znan, Kaligula je vec obavil neke preliminarne razgovore pa cemo znat vise kad se javi. A on je svoje diy uratke tipa potomstvo :lol: vec odavno odbavil :lol: :lol:
Krepat ma ne molat
Avatar
sstrsat
 
Postovi: 1745
Pridružen/a: 04 svi 2011, 18:21
Lokacija: Rijeka

Re: TF 2013 - lokacija

PostPostao/la Klokan » 23 lis 2012, 22:13

Evo da se i ja javim tu. Ako ce vec biti u Dalmaciji, a ne vidim razloga zasto ne jer u toj regiji nije do sad bio a clanova od tamo i te kako ima, bilo bi ljepo da to bude u ljetnim mjesecima jer cemo si mi iz kopnenih krajeva lakse organizirati dolazak, ja cu recimo roditelje pokusati nagovoriti na nekakav kraci odmor na moru dok traje TF.
----------------------------------------------------------------------------------------------
Real Radios Glow in the Dark!
Avatar
Klokan
 
Postovi: 574
Pridružen/a: 16 vel 2012, 17:38

Re: TF 2013 - lokacija

PostPostao/la grunf » 23 lis 2012, 22:38

šta se tiče moje pomoći oko realizacije nije upitna,istina došlo je dijete koje će oduzeti dobar dio mog slobodnog vremena ali supruga ima razumjevanja prema mojem 'drugom poslu' tako da će malo progledati kroz prste

šta se tiče lokacije Solaris je OK ,ali je skroz van grada,Kaligula i ja mislimo da bi to ipak trebalo biti u Šibeniku i na tome se i radi,Solaris ćemo ostaviti kao rezervu rezervi :D

ljetni period također otpada zbog cijena i prebukiranosti hotela u to doba,znači gađamo mrtvu predsezonu ,kraj četvrtog početak petog mjeseca
"Bolje nešto od nečega nego ništa od ničega."
Avatar
grunf
 
Postovi: 844
Pridružen/a: 05 ruj 2011, 23:51
Lokacija: Šibenik

Re: TF 2013 - lokacija

PostPostao/la Klokan » 23 lis 2012, 22:43

grunf je napisao/la:ljetni period također otpada zbog cijena i prebukiranosti hotela u to doba,znači gađamo mrtvu predsezonu ,kraj četvrtog početak petog mjeseca


Oh no, onda tesko da cu prisustvovati, ali neka, nisam ja najbitniji...Probati cu se prilagoditi iako u to vrijeme imam puno obaveza oko mature. O tome cemo se brinut kad utvrdimo datum.
----------------------------------------------------------------------------------------------
Real Radios Glow in the Dark!
Avatar
Klokan
 
Postovi: 574
Pridružen/a: 16 vel 2012, 17:38

Sljedeća

Natrag na Triode festival

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 18 gostiju.

cron