TF 2013 - lokacija

Re: TF 2013 - lokacija

PostPostao/la grunf » 23 lis 2012, 22:47

Klokan je napisao/la:
grunf je napisao/la:ljetni period također otpada zbog cijena i prebukiranosti hotela u to doba,znači gađamo mrtvu predsezonu ,kraj četvrtog početak petog mjeseca


Oh no, onda tesko da cu prisustvovati, ali neka, nisam ja najbitniji...Probati cu se prilagoditi iako u to vrijeme imam puno obaveza oko mature. O tome cemo se brinut kad utvrdimo datum.


šta se mene tiče meni je sasvim svejedno,ali treba misliti na većinu i trenutnu recesiju ,u normalnom hotelu cijena noćenja ljeti nije ispod 70eurića ,a onda je teško doći do bilo kakve dvorane,a gužva,miljun čeha i poljaka , da ne nabrajam sve još s kojim problemima bi bili suočeni u ljetnim mjesecima
"Bolje nešto od nečega nego ništa od ničega."
Avatar
grunf
 
Postovi: 844
Pridružen/a: 05 ruj 2011, 23:51
Lokacija: Šibenik

Re: TF 2013 - lokacija

PostPostao/la Roko » 23 lis 2012, 23:13

TF je proljetna smotra, a i dobro grunf veli, ljeti je uz more jako teško naći hotel koji bi se toga prihvatio po nekoj "normalnoj" cijeni (već sad je bukirana većina hotelskog smještajnog kapaciteta uz more od 6-9 mjeseca dogodine).
neciviliziran, nekvalitetan i ne vidim dalje od nosa
Avatar
Roko
 
Postovi: 2084
Pridružen/a: 03 svi 2011, 23:10
Lokacija: Zadar

Re: TF 2013 - lokacija

PostPostao/la s@ki » 24 lis 2012, 09:34

grunf je napisao/la: supruga ima razumjevanja prema mojem 'drugom poslu' tako da će malo progledati kroz prste




Neznam neznam...kad sam bio u Šibeniku nisi se smio ni na mobitel javit a kamoli otić nekam :P
Budimo UNIVERZALNI
Avatar
s@ki
 
Postovi: 1465
Pridružen/a: 05 svi 2011, 14:39

Re: TF 2013 - lokacija

PostPostao/la Kaligula » 24 lis 2012, 17:37

harkonen je napisao/la:Da li su Šibenčani i dalje iza svoje riječi da žele na svoja pleća staviti taj teret? :lol:
Ako jesu - ja sam prvi za to.

Ajme majko, otvorena tema, a ja zadnji vidio! :D
I kakve su to uopće sumnje glede šibenčana? Molim lijepo! :x
Poznata ja lokacija - slušaona tipa one u Bjelovaru, s podosta manjih odijeljenih slušaona.
Poznat je hotel za glavni smještaj i većeru, te pomočni privatni smještaji.
Poznate su osobe i fizičke i pravne koje će ovu smotru u Šibeniku rado podržati.
Moto Šibenika je GRAD FESTIVALA. Pa sad, Triode festival, valjda ima neke veze s tim! :D
Ja sam obavio neke konačne razgovore sa vlasnicima svih navedenih prostora i Turističkom zajednicom.
Virujte mi da o svemu ovome nisam uspija još obavijestiti ni Grunfa ni Kaligulinog Sina.
(a jućer sam tek sazna da je Grunf dobija prinovu!)
Potrebno mi je još nekoliko podataka koje moram iznuditi od Harkonena i onda ide pismeni upit i odgovor dotičnih,
pa ćemo vas upoznati sa svim kako smo zamislili TF u Šibeniku.

Ako bude, neće biti u Solarisu! :D Bilo je prijedloga i za Vodice i ...
Bit će u centru grada, na obali, sve u blizini jedno s drugim.
A dalmoši bar znaju kako je lipo u petom misecu po dalmatinskim rivama! :D
Ništa ne radi šta ne znaš kako radi!
Avatar
Kaligula
 
Postovi: 568
Pridružen/a: 04 stu 2011, 04:11
Lokacija: Šibenik

Re: TF 2013 - lokacija

PostPostao/la Kaligula » 24 lis 2012, 17:38

Dean je napisao/la:A lako je bilo sa tuđim po plotu lupat, a sad kad se treba organizirat ?? Kao rodio se sin....šta će Kaligula ili sin mu izmislit?? :lol:

Meni se zakačilo sidro ode na Braču! :lol:
Ništa ne radi šta ne znaš kako radi!
Avatar
Kaligula
 
Postovi: 568
Pridružen/a: 04 stu 2011, 04:11
Lokacija: Šibenik

Re: TF 2013 - lokacija

PostPostao/la sstrsat » 24 lis 2012, 17:43

Kaligula je napisao/la:I kakve su to uopće sumnje glede šibenčana? Molim lijepo! :x


Tako je Kaligula, odma razuviri ove koji su imali sumnje :lol: A sad odma obavi gradjansku duznost i upisi i sebe i sina na listu :D
Krepat ma ne molat
Avatar
sstrsat
 
Postovi: 1745
Pridružen/a: 04 svi 2011, 18:21
Lokacija: Rijeka

Re: TF 2013 - lokacija

PostPostao/la bata bane » 31 lis 2012, 23:06

Ja vec znam sta ce gospoja da mi kaze..." jeste,jeste, festival tih tvojih pojacala na moru, gde gomila odrasle dece piju pivo i samo ih interesujek o ima vece, a ja treba da poverujem....pricaj ti to nekom drugom" :lol: ;)
bata bane
 
Postovi: 28
Pridružen/a: 06 svi 2011, 18:46

Re: TF 2013 - lokacija

PostPostao/la Khadgar2007 » 31 lis 2012, 23:08

čuj Varaždinci idu za onim, ko ima manje tako da ta teorija pada u vodu. ;)
"Nakon prve čaše vidite stvari onakvim, kakve bi vi htjeli da budu. Nakon druge vidite ih onakvim, kakve nisu. Na kraju ih vidite onakvim, kakve zaista jesu, što je najgora stvar na svijetu."
Avatar
Khadgar2007
 
Postovi: 2488
Pridružen/a: 05 svi 2011, 16:44
Lokacija: Sisak

Re: TF 2013 - lokacija

PostPostao/la Roko » 01 stu 2012, 18:56

bata bane je napisao/la:Ja vec znam sta ce gospoja da mi kaze..." jeste,jeste, festival tih tvojih pojacala na moru, gde gomila odrasle dece piju pivo i samo ih interesujek o ima vece, a ja treba da poverujem....pricaj ti to nekom drugom" :lol: ;)



...pa povedeš i gospoju ;)
neciviliziran, nekvalitetan i ne vidim dalje od nosa
Avatar
Roko
 
Postovi: 2084
Pridružen/a: 03 svi 2011, 23:10
Lokacija: Zadar

Re: TF 2013 - lokacija

PostPostao/la bata bane » 01 stu 2012, 21:43

Roko je napisao/la:
bata bane je napisao/la:Ja vec znam sta ce gospoja da mi kaze..." jeste,jeste, festival tih tvojih pojacala na moru, gde gomila odrasle dece piju pivo i samo ih interesujek o ima vece, a ja treba da poverujem....pricaj ti to nekom drugom" :lol: ;)

...pa povedeš i gospoju ;)


tesno je za dvoje.. ;)
bata bane
 
Postovi: 28
Pridružen/a: 06 svi 2011, 18:46

PrethodnaSljedeća

Natrag na Triode festival

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 7 gostiju.

cron