Triode Festival 2013

Re: Triode Festival 2013

PostPostao/la Roko » 14 ožu 2013, 23:46

Mate je napisao/la:Da ja dolazim, dovukao bi ovo:

Ali hebiga, ne dolazim.



A ti biš baš i moga, odnosno mora doć ove godine. Sad više nemaš skužu da ti je puno daleko ka ča si govorija za Umag i Bjelovar. ;)
neciviliziran, nekvalitetan i ne vidim dalje od nosa
Avatar
Roko
 
Postovi: 2084
Pridružen/a: 03 svi 2011, 23:10
Lokacija: Zadar

Re: Triode Festival 2013

PostPostao/la Dean » 15 ožu 2013, 12:18

Postoji li lista sudionika (aktualna) ?
Dean
 
Postovi: 1774
Pridružen/a: 05 svi 2011, 17:13

Re: Triode Festival 2013

PostPostao/la Khadgar2007 » 15 ožu 2013, 12:30

Na prethodnoj stranici je.
"Nakon prve čaše vidite stvari onakvim, kakve bi vi htjeli da budu. Nakon druge vidite ih onakvim, kakve nisu. Na kraju ih vidite onakvim, kakve zaista jesu, što je najgora stvar na svijetu."
Avatar
Khadgar2007
 
Postovi: 2488
Pridružen/a: 05 svi 2011, 16:44
Lokacija: Sisak

Re: Triode Festival 2013

PostPostao/la sstrsat » 15 ožu 2013, 13:32

Kaligula je napisao/la:
sstrsat je napisao/la:Vrime ide a vrlo bitne stvari su jos uvik nerazjasnjene.

Kaligula i Grunfe, ova dva pitanja su od izuzetnog interesa za sve ucesnike pa vas molim za cim hitniji odgovor

1) Da li se koristenje sale placa ili ne placa?

2) Oce li svi ucesnici imat slobodni pristup autima do sale u svrhu istovara opreme bez da moraju "cekat red"


1) Korištenje sala se plaća!
2) Svi ućesnici će imati pristup autama do sale u svrhu istovara opreme bez da moraju čekati red!


Ovi odgovor stvara jednu bitno novu situaciju i bit ce neophodno da se svi sudionici iznose da li to smatraju prihvatljivim. Audio kutak se vec o tome izjasnio a i ja mogu rec da se slazem sa njegovim misljenjem.

Vec sam pogled na listu sudionika pokazuje da nam je ona ove godine, da kazemo u najmanju ruku "tanka". I po broju prijavljenih ucesnika i po ocekivanoj kolicini uredjaja. A placanje sale moze (i siguro hoce) samo dodatno destimulirat ne samo one koji se jos nisu prijavili nego i neke koji ce zbog toga virovatno odustati.
I ca cemo imat nakon svega? Mozda 10-ak ucesnika sa opremom na koje ce pasti cili trosak sale i recimo jos jedva malo vise onih koji ce doc bez opreme. Bilo bi jako tuzno da nam TF spadne na samo to.

Zato cu zamolit i apelirat na svakoga tko moze ponudit alternativnu lokaciju na kojoj nece bit takvih gulecih i nicim opravdanih troskova da to ucini bez oklijevanja. Ovdi se radi o tome da se ustvari spasi TF. Ako nam je stalo do toga da ga i dalje imamo.....

Moja je greska ca sam se krajem TF'a u Bjelovaru odma slozil sa prijedlogom da TF2013 bude u Sibeniku i da prakticno nisam nikome drugome omogucil da iznese neki drugi prijedlog i zbog te greske se svima ispricavam. Na tome sam kao pokretac TF-a tribal inzistirat ali mi u tom momentu nije bilo ni nakraj pameti da cemo dozivit ovako neugodno iznenadjenje u vidu placanja sale, pogotovo ca mi je bilo predoceno da je Sibenik "festivalski grad" koji ima interesa da podrzi i olaksa organizaciju takvih manifestacija. Stvarnost je kako se vidi nazalost potpuno drukcija.

Znam da je vrime kratko i da siguro nije lako nac novu lokaciju ali zelim virovat da medju nama ima ljudi koji bi mogli i u tom kratkom vrimenu preuzeti teret i pokusat osigurat adekvatnu lokaciju. Meni zdravlje nazalost ne dozvoljava da se osobno uhvatim togaa i zato jos jedanput pozivam svakoga onoga tko moze da uucini taj napor..... i spasi TF
Krepat ma ne molat
Avatar
sstrsat
 
Postovi: 1745
Pridružen/a: 04 svi 2011, 18:21
Lokacija: Rijeka

Re: Triode Festival 2013

PostPostao/la pinco » 15 ožu 2013, 14:19

Mislin da je za TF bitnije da se izbjegne zamka grada, centra i sl.... Ima bezbroj hotela koji nisu u centru, čak nisu ni u gradu, a imaju prednost vlasitoga parkinga koji je besplatan i dovoljnoga kapaciteta, salu i sl..... Mediteranski gradovi su specifićni, posebno jezgra jel su skućeni, i tu nema neke fleksibilnosti, jednostavno je to tako. Ekipa iz Šibenika kolko god se trudila nemogu nešto bolje napravit ako su inzistirali baš centar grada. Virujen da ima u bližoj i daljoj okolici Šibenika i drugih hotela. Onome kome je do razgledavanja grada može uvik malo odvojit vrimena i za tu aktivnost.....
Jednostavno je intres i zanimanje za tu manifestaciju takvo da ljudi ciljano dolazu, znaju zašto dolazu i di dolazu, teško da će centar grada pobudit neki veći interes slućajnih prolaznika...... Netriba pravit od ovoga tragediju, mora se TF suoćit sa nekin nedaćama da bi u budućnosti bila iskristalizirana neka pravila do kojih bi se tribalo držat pri odabiru lokacije....
pinco
 
Postovi: 210
Pridružen/a: 09 svi 2011, 09:59

Re: Triode Festival 2013

PostPostao/la davorin » 15 ožu 2013, 15:35

Mišljenja sam da Šibenskoj ekipi treba dati mogućnost da završi posao do kraja, jer su sigurno već dosta truda (i ne samo truda!) uložili u dosadašnje radnje oko organizacije. Umjesto "munjevitog" odustajanja od Šibenika (zbog troškova koji nisu nerazumni, ali ih izgleda pojedini nisu očekivali!), trebalo bi se posvetiti pronalaženju sponzora za financiranje sale (i troškova ZAMP-a, koje je za TRIODE-festival u Bjelovaru platio sam HARKONEN!), te na taj način TRIODE-festival učiniti pristupačnijim. Problem parkiranja je prisutan u svim gradovima uz more, kao i uske ulice, gužva itd., pa ukoliko se to mislilo izbjeći, trebalo se onda unaprijed striktno ograničiti na gradove u unutrašnjosti.
U Šibeniku udaljenosti nisu velike i parkiranje automobila na parkinzima koji su jeftini i/ili besplatni (i oni koji se ne naplaćuju vikendom!) nije problematično jer nisu predaleko. Najveći problem bi bio zaustavljanje/parkiranje automobila zbog iskrcaja/ukrcaja uređaja, ali to se može za ovaj slučaj dogovoriti i organizirati s hotelom i vlasnikom sale.
Nagle i iznenadne odluke da se TRIODE-festival "preko noći" premjesti na neku drugu lokaciju, sigurno bi dovele do odustajanja većine prijavljenih i do mogućeg gašenja manifestacije u ovom obliku i obimu.
davorin
 
Postovi: 1011
Pridružen/a: 14 stu 2011, 16:48
Lokacija: Zadar

Re: Triode Festival 2013

PostPostao/la elvis » 15 ožu 2013, 15:55

Krasno, jedina alternativa.
Avatar
elvis
 
Postovi: 1484
Pridružen/a: 04 svi 2011, 14:38

Re: Triode Festival 2013

PostPostao/la davorin » 15 ožu 2013, 16:03

U slučaju naprasne i nedemokratske promjene lokacije ovako blizu samog datuma, morat ću potpuno otkazati sudjelovanje.
davorin
 
Postovi: 1011
Pridružen/a: 14 stu 2011, 16:48
Lokacija: Zadar

Re: Triode Festival 2013

PostPostao/la Roko » 15 ožu 2013, 16:27

pinco je napisao/la:Mislin da je za TF bitnije da se izbjegne zamka grada, centra i sl.... Ima bezbroj hotela koji nisu u centru, čak nisu ni u gradu, a imaju prednost vlasitoga parkinga koji je besplatan i dovoljnoga kapaciteta, salu i sl..... Mediteranski gradovi su specifićni, posebno jezgra jel su skućeni, i tu nema neke fleksibilnosti, jednostavno je to tako. Ekipa iz Šibenika kolko god se trudila nemogu nešto bolje napravit ako su inzistirali baš centar grada. Virujen da ima u bližoj i daljoj okolici Šibenika i drugih hotela. Onome kome je do razgledavanja grada može uvik malo odvojit vrimena i za tu aktivnost.....
Jednostavno je intres i zanimanje za tu manifestaciju takvo da ljudi ciljano dolazu, znaju zašto dolazu i di dolazu, teško da će centar grada pobudit neki veći interes slućajnih prolaznika...... Netriba pravit od ovoga tragediju, mora se TF suoćit sa nekin nedaćama da bi u budućnosti bila iskristalizirana neka pravila do kojih bi se tribalo držat pri odabiru lokacije....



Istina. Nažalost, trenutno je katastrofalna financijska situacija u zemlji, a ne nazire se ni skori izlazak iz krize, puno firmi, što većih što manjih je propalo ili životari na samom rubu egzistencije, pa su ljudi (sa punim pravom) prilično obazrivi kod planiranja troškova. Blago rečeno. Iz tog razloga bi ove (a lako moguće i iduće) godine trebalo pokušati eventualne troškove prilagoditi novonastaloj situaciji i takvim, kako netko reče, "grbavim" vremenima.
neciviliziran, nekvalitetan i ne vidim dalje od nosa
Avatar
Roko
 
Postovi: 2084
Pridružen/a: 03 svi 2011, 23:10
Lokacija: Zadar

Re: Triode Festival 2013

PostPostao/la yoke » 15 ožu 2013, 16:28

Slazem se s Davorinom da ekipu iz Šibenika treba pustiti da ovo privedu kraju i radovati se skorom okupljanju :mrgreen:
Avatar
yoke
 
Postovi: 358
Pridružen/a: 07 svi 2011, 11:20

PrethodnaSljedeća

Natrag na Triode festival

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.

cron