Triode Festival 2013

Re: Triode Festival 2013

PostPostao/la Roko » 15 ožu 2013, 16:31

elvis je napisao/la:Krasno, jedina alternativa.



Eh...Krasno...sama pomisao budi neki osjećaj miline i lijepa sjećanja. :pals: :music1:


Tamo bi mogli recimo dogodine napraviti 5. jubilarni TF!!! :music3:
neciviliziran, nekvalitetan i ne vidim dalje od nosa
Avatar
Roko
 
Postovi: 2084
Pridružen/a: 03 svi 2011, 23:10
Lokacija: Zadar

Re: Triode Festival 2013

PostPostao/la elvis » 15 ožu 2013, 17:00

500 kn spavanje (dvije noći)
150 kn gala večera
120 kn parking
250 kn sala po osobi
150 kn za gorivo ZD-ŠI-ZD (ako ne idem autoputem)
100 kn za majice ako ih bude ili neki drugi promotivni materijal
500 kn min za ostale troškove, pića, obroci, razn..
50 kn ZAMP

............ i eto nas na skoro 2000 kuna (a Šibenik je smo 70 km od zadra). Nemam ja ništa protiv Šibenika, to je moj zavičaj, no sa troškovima treba računati, mene je Bjelovar došao i više tj. oko 2500 kn zbog troška puta (trošak puta podijeljenih sa Davorinom, bez plaćanja sale, bez plaćanja zampa) . Čisto da se ne zavaravamo kao je to samo rekrecacija. Danas je to ozbiljan trošak.

Ja ove godine zbog nedostatka slobodnog vremena nisam stigao napraviti ništa od planiranog, pa ću biti samo posmatrač tj. bolje rečeno slušač. :) Radujem se što ću vidjeti drage ljude, diyere i ljubitelje glazbe. Iskreno, meni je svejedno gdje će se to održati. Ja navijam za Krasno he he he he, ali Davorin prijeti da će SE izuzeti ako bude promjena, noge mi klecaju, pa povlačim svoj prijedlog za alternativu. Krasno = TF5.
Avatar
elvis
 
Postovi: 1484
Pridružen/a: 04 svi 2011, 14:38

Re: Triode Festival 2013

PostPostao/la tom_hifi » 15 ožu 2013, 17:30

Da, jako puno je to troškova. Mene je Bjelovar, ako se ne varam, nešto manje od 1000kn koštao. Tu računam putne troškove, troškove spavanja itd. Ajd, da je i 1100kn, ali više od toga nije. Ne sjećam se točne cifre.

Navijam za to da Kaligula i grunf dovrše započeto, no, također nisam siguran da ću išta izlagati ove godine jer nema smisla opet DAH-1 voziti. GM-70 sigurno neće biti do TF-a ili vrlo vrlo naknap, no, taj projekat nikako neću forsirati, pa ću i ja doći poradi ekipe. No, uskoro počinjem, za par tjedana, s uređenjem potkrovlja pa ću bome i ja biti poprilično, financijski, suh.
Avatar
tom_hifi
 
Postovi: 2087
Pridružen/a: 16 kol 2011, 17:33
Lokacija: Oroslavje

Re: Triode Festival 2013

PostPostao/la Roko » 15 ožu 2013, 17:44

tom_hifi je napisao/la:
Da, jako puno je to troškova. Mene je Bjelovar, ako se ne varam, nešto manje od 1000kn koštao. Tu računam putne troškove, troškove spavanja itd. Ajd, da je i 1100kn, ali više od toga nije. Ne sjećam se točne cifre.




To su vjerojatno bili troškovi za smještaj sa jednim noćenjem, a Elvis je imao dva (otud dvostruki trošak). U stvari, najpovoljnije je bilo u Krasnom (cca 200kn noćenje sa ručkom i večerom, koliko se sjećam), i nije se plaćala sala, ni parking, ni ZAMP (jer je taj objekt već imao važeći ugovor sa ZAMP-om za takove manifestacije pa nije trebalo ništa dodatno plaćat). A i zgodno je bilo u Krasnom jer je sve bilo u jednom objektu pa se nije trebalo tramakat okolo po mjestu. Prava "obiteljska" atmosfera.
neciviliziran, nekvalitetan i ne vidim dalje od nosa
Avatar
Roko
 
Postovi: 2084
Pridružen/a: 03 svi 2011, 23:10
Lokacija: Zadar

Re: Triode Festival 2013

PostPostao/la audio kutak » 15 ožu 2013, 17:51

imam pitanje:
-ova prije lista ljudi, jesu li to oni koji samo doalze ili oni koji dolaze i izlažu?

pitam zato jer: da li mi koji smo na list za dolazak na TF, ništa ne donosimo, ne izlažemo, plaćamo salu?
plačaju samo oni koji izlažu?

Naime, ja bih došao na 2 dana, platio hostel i parkinga što ga ide, eventualno svečana večera... pa bi mi taj trošak sale bio
jako velika stavka uz trošak puta (kojega bih rado podijelio sa nekim)

Molim da mi objasnite to, da znam ukalkulirati i taj trošak ili ne.

Pozdrav svima a pogotovo ekipi u Šibeniku! :cheer:
Jedan trenutak sreće vrijedi tisuću godina slave
Avatar
audio kutak
 
Postovi: 1118
Pridružen/a: 21 tra 2012, 21:18
Lokacija: VG

Re: Triode Festival 2013

PostPostao/la Dean » 15 ožu 2013, 18:29

Zbog svega ovog oko organizacije TF-a, a mojim načelima neprihvatljivog; odustajem od ovogodošnjeg TF-a. Hvala Kaliguli i Grunfu na trudu !

Pri tome ne mislim na organizaziju Šibenčana, jer oni su dali sve od sebe, nego na zakulisne
igre pojedinaca!
Zadnja izmjena: Dean; 15 ožu 2013, 18:33; ukupno mijenjano 1 put/a.
Dean
 
Postovi: 1774
Pridružen/a: 05 svi 2011, 17:13

Re: Triode Festival 2013

PostPostao/la davorin » 15 ožu 2013, 18:30

elvis je napisao/la:...(a Šibenik je smo 70 km od zadra)...
... Ja navijam za Krasno he he he he, ali Davorin prijeti da će SE izuzeti ako bude promjena, noge mi klecaju, pa povlačim svoj prijedlog za alternativu. Krasno = TF5....

Nema niti govora o prijetnjama, radi se o jednoj vrlo praktičnoj stvari:
U subotu, 25.05.2013, se moram neizostavno na nekoliko sati vratiti u Zadar zbog obaveza prema firmi u kojoj radim!
Vikend prije i vikend poslije mogu dobiti potpuno slobodne dane, ali za taj vikend su u mojoj firmi planirani radovi kojima moraju nazočiti svi zaposleni (iz Zadra), a dolazi i kompletna uprava iz Zagreba. Neslužbeno sam saznao da će se na taj dan zapravo kreirati i budućnost emitiranja i rada na SV-odašiljaču, kao i status zaposlenika.
Nakon zamolbe za slobodnim danima u tom periodu, dobio sam odgovor da se izostanci toga dana neće tolerirati, osim naravno iz zdravstvenih razloga.
Radi se zapravo o čišćenju bazena sa rashladnom vodom za odašiljače, nakon čega je predviđena i fešta (proslava).
Zbog male udaljenosti Šibenika od Zadra, mogu se prije podne u subotu vratiti do Zadra, prisustvovati i sudjelovati u radovima, te se ponovo vratiti u Šibenik. Naravno, propuštam i feštu u firmi, ali to je moj problem.
Ukoliko bi se TRIODE-festival premjestio negdje dalje, povratak odande u Zadar i nakon toga nazad bi postao nepraktičan i/ili nemoguć.
Osim toga mislim da se ne možemo igrati kao djeca i svaki par dana predomišljati i mijenjati mišljenje i želje, i time omalovažavati trud i zalaganje ljudi koji rade na organizaciji. Takav odnos bez poštovanja prema njima bi zapravo više govorio o nama kao lošim osobama, nego o njima kao eventualnim lošim organizatorima.
Ima još dovoljno vremena da se potrudimo, pa makar s idejama, da nađemo načina da minimiziramo troškove u predloženim okvirima.
Za dogovore o "onom tamo" TRIODE-FESTIVALu-2014-te razgovarajmo nakon ovoga 2013-te.
davorin
 
Postovi: 1011
Pridružen/a: 14 stu 2011, 16:48
Lokacija: Zadar

Re: Triode Festival 2013

PostPostao/la Roko » 15 ožu 2013, 19:04

elvis je napisao/la:

Radujem se što ću vidjeti drage ljude, diyere i ljubitelje glazbe. Iskreno, meni je svejedno gdje će se to održati.




:clap:

Potpis! :thumbup:
neciviliziran, nekvalitetan i ne vidim dalje od nosa
Avatar
Roko
 
Postovi: 2084
Pridružen/a: 03 svi 2011, 23:10
Lokacija: Zadar

Re: Triode Festival 2013

PostPostao/la sstrsat » 15 ožu 2013, 19:17

davorin je napisao/la:U slučaju naprasne i nedemokratske promjene lokacije ovako blizu samog datuma, morat ću potpuno otkazati sudjelovanje.


Davorine, i meni a virujen i svima drugima ce bit jako zao ako odustanes zbog ovoga ca navodis ali mislin da poziv da se pronadje adekvatna lokacijama nimas pravo zvat "naprasnim i nedemokratskim". To ca podrazumiva adekvatna lokacija je mislin svima jasno. Lest i Harkonen su u Umagu i Bjelovaru uspostavili standarde ispod kojih se ne bi smilo ic.
A ova lokacija u centru Sibenika se ne moze zvat adekvatnom, ni zbog placanja sale ni zbog jako otezanog pristupa parkingu za istovar opreme (uopce ne vidim nacina kako istovar moze ic bez cekanja reda ako je parking oko sale okupiran vozilima hotelskih djelatnika).

Poziv da se pronajde druga, adekvatna lokacija je pokusaj da se spasi TF i nista drugo. Meni je osobno sasvim svejedno di ce on bit i niman nista protiv da bude negdi u okolici Sibenika ako se tu moze pronac adekvatna lokacija. Ali to se mora znati u najkracem roku jer inace ne preostaje nista drugo nego da netko drugi preuzme teret organizacije.

Elvis je dal lipu analizu troskova i ona sama za sebe dosta govori a to se u ovim recesijskim vrimenima nikako ne moze zanemarivat.

A kako vidin, vec su poceli otkazi i to me cini neizmjerno tuznim. Zato jos jednom pozivam sve koji mogu pomoc da se problem adekvatne lokacije rijesi i da se spasi TF.
Krepat ma ne molat
Avatar
sstrsat
 
Postovi: 1745
Pridružen/a: 04 svi 2011, 18:21
Lokacija: Rijeka

Re: Triode Festival 2013

PostPostao/la pamook » 15 ožu 2013, 19:23

davorin je napisao/la:....Osim toga mislim da se ne možemo igrati kao djeca i svaki par dana predomišljati i mijenjati mišljenje i želje, i time omalovažavati trud i zalaganje ljudi koji rade na organizaciji. Takav odnos bez poštovanja prema njima bi zapravo više govorio o nama kao lošim osobama, nego o njima kao eventualnim lošim organizatorima.


alkar Davorin - u sridu :P

a sto se troskova tice, ja sam bio spreman utuci 1400kn samo za put - toliko me kosta gorivo i cestarina 650km do ŠI i nazad, i to starom cestom KA-ŠI i obratno, a KA-VK autoput... shvacam da je svaka stotka bitna, ali ako zbog razdiobe 1k kn na 20+ljudi sve propada, pls razmislite o tih par kava koje nece biti popijene :(

nedaj se TF, jer ja zelim ici na sljedeci grmilo-sijevalo :D
....nemoj Sirogojno, ja ću....
Avatar
pamook
 
Postovi: 1007
Pridružen/a: 19 kol 2011, 20:39
Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija

PrethodnaSljedeća

Natrag na Triode festival

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 4 gostiju.

cron