Triode Festival 2013

Re: Triode Festival 2013

PostPostao/la audio kutak » 16 ožu 2013, 21:12

Roko je napisao/la:
audio kutak je napisao/la:pitanje: koju boju majica ćemo ove godine?? tko o tome odlučuje?



Pa....hmmmm..."bilu" naravno, jeli u Dalmaciji TF ili nije....mislim...kakvo pitanje :lol: :lol:

...šalim se...čeka se Đurđa, da se javi pa da vidimo 'oć'mo j' opet uspit nagovorit da se prihvati toga :D , ako ne morat ćemo tebe Nenade zadužit... :D


pa ako budem morao.... ima u V.Gorici, 100 m od mene jedan obrtić koji printa na sve živo i neživo (da mi oprostite)...
ipak bih morao znati koja gramaža minimalno, koliko slika po majici, koliko boja.... znaš već.....
Jedan trenutak sreće vrijedi tisuću godina slave
Avatar
audio kutak
 
Postovi: 1118
Pridružen/a: 21 tra 2012, 21:18
Lokacija: VG

Re: Triode Festival 2013

PostPostao/la Roko » 16 ožu 2013, 21:16

audio kutak je napisao/la:
Roko je napisao/la:
audio kutak je napisao/la:pitanje: koju boju majica ćemo ove godine?? tko o tome odlučuje?



Pa....hmmmm..."bilu" naravno, jeli u Dalmaciji TF ili nije....mislim...kakvo pitanje :lol: :lol:

...šalim se...čeka se Đurđa, da se javi pa da vidimo 'oć'mo j' opet uspit nagovorit da se prihvati toga :D , ako ne morat ćemo tebe Nenade zadužit... :D


pa ako budem morao.... ima u V.Gorici, 100 m od mene jedan obrtić koji printa na sve živo i neživo (da mi oprostite)...
ipak bih morao znati koja gramaža minimalno, koliko slika po majici, koliko boja.... znaš već.....



Mislim da je Dražen negdje nabavljao 180 gramske, ali to nemora biti pravilo, ti vidi koje su povoljnije i jednostavnije za napravit. Neven može poslat LOGO mailom tom grafičaru koji će to otprintat. To treba s njim dogovorit. ;)
neciviliziran, nekvalitetan i ne vidim dalje od nosa
Avatar
Roko
 
Postovi: 2084
Pridružen/a: 03 svi 2011, 23:10
Lokacija: Zadar

Re: Triode Festival 2013

PostPostao/la audio kutak » 16 ožu 2013, 21:25

dobro, vidi sa Đurđom pa ćemo dalje...
Jedan trenutak sreće vrijedi tisuću godina slave
Avatar
audio kutak
 
Postovi: 1118
Pridružen/a: 21 tra 2012, 21:18
Lokacija: VG

Re: Triode Festival 2013

PostPostao/la admin » 16 ožu 2013, 21:25

Logo stize za nekoliko dana.
Redizajn TF web stranice u drugu boju i objava informacija vezanih uz TF bit ce u toku sljedeceg tjedna.
Za tisak majica pripremu saljem onome tko ce ugovarati tisak.

Nazalost, ove godine nisam u mogucnosti pridruziti vam se u Sibeniku, ali sam dostupan ako nesto treba.
Svoj dio s pripremom logotipa, redizajnom stranice i pripremom za tisak majica, napravit cu kao i svake godine do sad.
Avatar
admin
Site Admin
 
Postovi: 179
Pridružen/a: 03 svi 2011, 22:40

Re: Triode Festival 2013

PostPostao/la Lest » 16 ožu 2013, 22:09

Odlicno,stvari polako krecu ka pravom smijeru :clap:
Avatar
Lest
 
Postovi: 146
Pridružen/a: 05 svi 2011, 04:42
Lokacija: Umag

Re: Triode Festival 2013

PostPostao/la Klokan » 17 ožu 2013, 02:39

Ako zatreba nekakva alternativa oko majica, tu mogu i ja pomoci. Ima kod nas dvije firme koje rade sitotisak na majice i za sada su se pokazali kao dosta kvalitetni.
Jedino je problem sto necu sudjelovati na TF-u pa bi majice netko trebao pokupiti u Pakracu, mozda Božo ako bude isao na TF.
----------------------------------------------------------------------------------------------
Real Radios Glow in the Dark!
Avatar
Klokan
 
Postovi: 574
Pridružen/a: 16 vel 2012, 17:38

Prethodna

Natrag na Triode festival

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

cron