Triode Festival 2012. - Informacije

Triode Festival 2012. - Informacije

PostPostao/la admin » 23 tra 2012, 16:41

triodefestival2012bjelovar.jpg
triodefestival2012bjelovar.jpg (71.69 KiB) Pogledano 14702 put/a.

- Smještaj hotel
Lista učesnika sa nickovima je predana lijepoj Saneli na recepciji (043 243 133) pa rezervacije u hotel
koje su OBAVEZNE zbog ograničenog broja raznokrevetnih soba molim raditi najkasnije do 05.05. 2012.
Spomenuti svakako svoj Nick na listi i to da ste učesnici Triode festivala da vas Sanela može "skinuti" sa liste.
nemojte zaboraviti za jednokrevetne sobe kojih je, brojkom ravno 12, da će samo prvih 12 moći rezervirati jednokrevetnu
sobu.
Zajednička večera za sudionike TF će biti u subotu, tj.pun menu večere za one koji nisu na pansionu ili polupansionu,
ili pak jednodnevni sudionici TF-a koji se i ne smještaju u hotel, naravno da će učestvovati u poljednjoj večeri, za oko 100-120Kn,
to ćemo još točno izdefinirati.
Kuhinja za gdju Sstrsat je osigurana (ona zna zašto), kao i neke lokalne delicije.

- Parking
Parking za goste hotela je osiguran, zbog ograničenog broja mjesta (oko 50), slobodan je i za jednodnevne goste dok se ne napuni, ali
Bjelovar je mali grad i oko hotela će se naći parking koji se doduše plaća, 3kn/h u subotu do 19h, kasnije i u nedjelju besplatno.
Parking je čuvan, kao i hotelski prostor, dakle, oprema će biti osigurani dok spavate. Ili se mazite.

- Vino
Vino istarskog te slatinskog vinogorja (ni druge ne odbijamo, ali ne pretjerivati u količini) će biti smješteno u
prostoru Slušaonice 2 (a one će biti označene putokazima na službenim plakatima TF-a, koji će se moći po nabavnoj cijeni
kupiti kao suvenir, ali bit' će tiskana ograničena količina.....), dakle nećemo se slikavati po hotelu sa vlastitim vinima,
ali se nećemo niti skrivati. :-)

- Prezentacije i okrugli stolovi
Isto će se odvijati u centralnoj hali na podiju opremljeno sa laptop, platno, projektor i vezom na net za upload yuotube filmića,
dakle kamere i fotoaparati čak obavezni pribor, u pauzi otvorenih stolova na platno će ići nešto prigodno....

- Ostali sadržaji
Gostima je na raspolaganju odlična kuhinja, domaći specijaliteti, šank (koji se, zamislite, nalazi u samom prostoru glavne hale)
te mali Zen vrt (koji sam ja rezervirao za sebe, sorry, protekcija i despotizam) i centralni prostor sa stolovima po sredini za druženja
tijekom cijelog vremena festivala. Na 20-tak m2 će biti štandovi za prodaju majica,i mali štandovi gdje možete i vi ponuditi svoje viškove ili
glazbene medije na prodaju ili zamjenu.
Sa druge pak strane ide jedan dio samo za pojačala za slušalice gdje će ljudi moći sjesti pa na miru poslušati izložene ili svoje
slušalice na našim cjevnim headampovima...

- Smještaj setupa
Predviđene su tri osnovne slušaonice, a ovisno o broju kompletnih setupa, isto ćemo ili povećati na 4 ili smanjti na osnovna 2,
glavni prostor sa mogućnošću 10 zgodnim paravanima odvojenih setupa (uvijek mogu ugodno svirati po dva, samo ne jedan do drugog),
te jedna samo recepcijom odvojena Slušaonica 2 od 25-30m2 (to je ona sa vinom) u koju se mogu smjestiti slabiji sustavi sa
hornama koji ipak trebaju zatvoreni prostor da se iskažu ( tu možemo smjestiti fullrangere tipa sstrsatov TL i hiawattin fostex horn )
pa priključiti svoje parwatne zamisli.... Ne sumnjam da će biti vrlo posjećen prostor.
Glede struje, 32A će viti dovoljno za glavnu halu i to smo osigurali, samo ponesite produžne kablove 5-6m dužine koji će biti spojeni
u dva lanca.

(Harkonen)

CJENIK HOTELA:
cjenikTF2012hotela.JPG
cjenikTF2012hotela.JPG (35.79 KiB) Pogledano 14697 put/a.
Avatar
admin
Site Admin
 
Postovi: 179
Pridružen/a: 03 svi 2011, 22:40

Re: Triode Festival 2012. - Informacije

PostPostao/la harkonen » 28 tra 2012, 11:00

Još ću par stvari kako mi dolaze ubacivati u ovu temu, neka ostane molim samo sa informacijama, bez
pitanja i offtopicless....
Naime, kako je TF ipak i nekog edukativnog i socijalnog karaktera, ne bi bilo loše da se za potrebe informiranja
gostiju, kojih bude više nego se nadate, naprave ispisi shema i kratki opis uređaja u desetak primjeraka pa da se
isto stavi na stol gdje uređaj jest, te da ljudi mogu i uzeti ako ih baš zanima, bez obzira što je većina shema
na forumu. Ispisano je lakše i kometirati na licu mjesta.
Također, PCB koji su namjenjeni projektima sa ovog foruma, po meni slobodno mogu biti ponuđeni za prodaju,
s@ki - ne pretjerivati sa količinama, po 100 od svake je max. :-) , a bilo bi dobro i da su popraćeni ispisanom
shemom i smještajem dijelova na istu. Vjerujem da će postojanje PCB-a ohrabriti i one manje spretne da se upuste
u gradnju jednostavnijih cijevnih projekata.
Eto, za sad ovo...
:ugeek:
I'm too old for this s...
Avatar
harkonen
 
Postovi: 2195
Pridružen/a: 04 svi 2011, 14:27
Lokacija: Bjelovar

Re: Triode Festival 2012. - Informacije

PostPostao/la harkonen » 28 tra 2012, 12:51

Pitaju me da pojasnim rute za dolazak, pa evo, za točnu ulicu gdje se hotel nalazi (Bjelovar je inače
prilično lagan za snalaženje - centralni park i hotel je na 3 min od njega), savjetujem kliknuti ovdje
http://www.karte.hr/bjelovar pa u tražilicu na stranici upisati "Lisinskog Bjelovar" i to je ulica gdje je hotel,
a prilično je dobra i mapa na hotelsko stranici http://turist.hr/bjelovar/ pa lokacija.

Odmah uz hotel (30m sjevernije) je ulaz u hotelski parking od kuda se oprema može hotelskim kolicima
prebaciti u slušaonice.
Dakle, redom iz smjera:
ZAGREB (ili VARAŽDIN) -> VRBOVEC -> Bjelovar
Prilično jednostavan put kojim ćete vas najviše doći, iz Zagreba krenete prema Varaždinu autocestom i
nakon kojih 15min ćete doći do izlaza na kojem piše Sv. Helena, pa odvojak Vrbovec-Bjelovar, tu siđite sa
autoceste pa brzom cestom prođete Vrbovec i vozite do kraja, skrenite desno i vozite se kojih 20-30 min lagano
do Bjelovara, samo pratite putokaz. Sa te strane ulazite u Bjelovar preko kružnog toka na kojem možete i desno i
ravno do parka, pa samo zaobiđite park sa desne strane i pogledajte na slici dolje..
ZAGREB - IVANIĆ - ČAZMA -> Bjelovar
Sa ovom cestom također možete do Bjelovara s tim da na drugom semaforu (kad već vidite park ispred sebe na nekih 300njak m) skrenete desno pa druga lijevo i nakon par sto metara ste kod hotela....

DARUVAR - Bjelovar
Ulazimo kroz kružni tok i na njemu trebate izaći na trećem izlazu (tamo gdje biste izašli kad bi išli ravno kroz kružni)
te do kraja te ulice, pa lijevo i kod hotela ste na 50m...

OSIJEK - VIROVITICA - ĐURĐEVAC - Bjelovar
Samo ravno do kud ide cesta kad ulazite u grad i dolazite na kružni tok isti onaj iz prethodnog pasusa, samo skrenite na drugom izlazu desno, pa lijevo i hotel je tu....

Ako sam zaboravio neki smjer, javite na PM da pojasnim u ovoj temi.
Sretan put amo!
:ugeek:
do-hotela.JPG
do-hotela.JPG (47.66 KiB) Pogledano 14522 put/a.
I'm too old for this s...
Avatar
harkonen
 
Postovi: 2195
Pridružen/a: 04 svi 2011, 14:27
Lokacija: Bjelovar

Re: Triode Festival 2012. - Informacije

PostPostao/la zmajz » 03 svi 2012, 13:17

Imam par pitanja:
1. kad se u petak može doći sa oprmom za prezentaciju?
2. Mogu li donijeti jednu manju kutiju dijelova koji mi nisu više potrebni i ponuditi ih na prodaju po povoljnim (ili još povoljnijim) cijenama, i izložiti ih tamo na nekom stolu?
3. Smijem li donijeti travaricu velebitsku (vlastiti proizvod) i breskovaču (vlastiti proizvod) posebno flaširanu za TF 3, za da se nađe? (mislim, ipak je to hotel koji ima svoju ponudu)?? Količina bi bila po 0,0075 hektoltara po vrsti. Smijem li???
zmajz
 
Postovi: 531
Pridružen/a: 05 svi 2011, 16:52
Lokacija: zagreb

Re: Triode Festival 2012. - Informacije

PostPostao/la sstrsat » 03 svi 2012, 13:30

zmajz je napisao/la:Imam par pitanja:
1. kad se u petak može doći sa oprmom za prezentaciju?
2. Mogu li donijeti jednu manju kutiju dijelova koji mi nisu više potrebni i ponuditi ih na prodaju po povoljnim (ili još povoljnijim) cijenama, i izložiti ih tamo na nekom stolu?
3. Smijem li donijeti travaricu velebitsku (vlastiti proizvod) i breskovaču (vlastiti proizvod) posebno flaširanu za TF 3, za da se nađe? (mislim, ipak je to hotel koji ima svoju ponudu)?? Količina bi bila po 0,0075 hektoltara po vrsti. Smijem li???


1) Skupljanje bi tribalo pocet vec u petak oko rucka, ja racunan da cu tako nekako doc u Bjelovar a harkonen ce ionako vec bit tamo (malo nas je al smo za kurac :lol: ). A virovatno ce jos poneko stic otprilike u to vrime tako da neces falit ako vec tada stignes.

2) Naravno

3) Obavezno :lol:

Vedrane, ako se slazes, ovi postovi bi se mogli prebacit u TF2012 temu tako da ova info tema ostane cim preglednija
Krepat ma ne molat
Avatar
sstrsat
 
Postovi: 1745
Pridružen/a: 04 svi 2011, 18:21
Lokacija: Rijeka

Re: Triode Festival 2012. - Informacije

PostPostao/la harkonen » 03 svi 2012, 13:38

Pitanja su ti na mjestu! Pohvalno!
1. U petak je planirano okupljanje od-oko ručka pa nadalje, dakle nekih 13-14h pa nadalje, ako ti dođeš ranije, bože moj
tko te može spriječiti?

2. Da, uz podmazivanje "domaćina festa" recimo pravom prvog prebiranja po dijelovima! Ovo smo pomenuli
već, dakle, neki manji viškovi dijelova, drivera, cijevi, glazbenih medija i literature su dobrodošli.....

3. Da, vrijedi isto kao i pod točkom dva.
Za sada su se valjda svi najavili sa svojim domaćim "suvenirima" pa sam rezervirao posebnu sobu za degustaciju tako da se ne
slikavamo bez veze po hotelu, niti se želimo opijati, nego kako treba, gospodski.
Molim zaista da se ne pretjeruje sa količinama toga što mislite ponijeti i da se isto stavi u kamuflažnu kutiju ili slično te
javi meni prije unosa istog u hotel.....
:ugeek:

p.s.
Eto, i sstrsat je brz na okidaču! I suglasan!
I'm too old for this s...
Avatar
harkonen
 
Postovi: 2195
Pridružen/a: 04 svi 2011, 14:27
Lokacija: Bjelovar

Re: Triode Festival 2012. - Informacije

PostPostao/la admin » 14 svi 2012, 09:52

Molim da mi se slike s Triode Festivala salju na press@triodefestival.com
Slike koje posaljete bit ce objavljene na stranici http://www.triodefestival.com
Avatar
admin
Site Admin
 
Postovi: 179
Pridružen/a: 03 svi 2011, 22:40

Re: Triode Festival 2012. - Informacije

PostPostao/la maltus » 14 svi 2012, 09:57

Samo glazbu slusam.
Avatar
maltus
 
Postovi: 97
Pridružen/a: 05 ruj 2011, 16:34
Lokacija: Zagreb

Re: Triode Festival 2012. - Informacije

PostPostao/la harkonen » 14 svi 2012, 20:46

Možda i posljednje informacije vezane uz Triode festival 2012, a kako za ovu gpdinu najavljuju
smak, dakle zadnje informacije i za sve Triode festivale dok je svijeta :lol: :
- ostala nečija produžna letva, odaziva se na ime Marica, bude kod mene do zgode,
- ostalo desetak majica (oni na listi koji nisu bili na TF-u će dobiti poštom ovih dana,
neka mi pošalju adrese na pm), tko želi - molim na pm da vidimo ima li vaše veličine. (50kn)
- ostalo nekoliko foto-plakata (35kn) i 50-tak 100-listnih šmir blokova sa memom Triode festa (25kn), za sheme dušu dalo.

Kako se pokazalo, od pozivnica, od prijave MUP-u, preko ZAMP-a i ostalih sitnica koje se nakupe, svi redom traže neki
pravni entitet poput Udruge, tako da je to ipak stvar o kojoj moramo pomalo razmišljati....
Ako nam do sada nije trebala, proširenjem i sazrijevanjem festivala, ona to postaje.
:ugeek:
I'm too old for this s...
Avatar
harkonen
 
Postovi: 2195
Pridružen/a: 04 svi 2011, 14:27
Lokacija: Bjelovar

Re: Triode Festival 2012. - Informacije

PostPostao/la sstrsat » 19 svi 2012, 17:52

Nesto ca se zaboravilo ucinit triba ovdi spomenut.
Drazen je imal nekih troskova (placanje ZAMP-a, pokloni za goste...) a kako je njemu sigurno malo neugodno da to spomene onda ja to iznosim (bez dogovora sa njime). Nije to neki veliki iznos, virujen da ce ga Drazen tocno navest tako da to tribamo podilit na sve ucesnike i skupit tako da Drazen ne bude u steti. Sad, oce li mu svaki pojedinacno uplacivat ili cemo to risit na ZF-u ili na iducem TF-u, najbolje je da on sam kaze.

Drazene, ja znan da ti ne bi nikad objavil ovo ali virujen da se neces naljutit ca san ja to objavil. Smatral san da iman obavezu to napisat
Krepat ma ne molat
Avatar
sstrsat
 
Postovi: 1745
Pridružen/a: 04 svi 2011, 18:21
Lokacija: Rijeka

Sljedeća

Natrag na Triode festival

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 4 gostiju.