TF2012 - lista smjestaja - majce

Re: TF2012 - lista smjestaja - majce

PostPostao/la Schultz » 23 vel 2012, 17:46

Moram malo vidjeti sa sonnyjem ali najvjerojatnije dolazimo on, bejb i ja... Neznam, neka se izjasne...
Malvazijski tigar
Avatar
Schultz
 
Postovi: 510
Pridružen/a: 06 ruj 2011, 20:36
Lokacija: Pećine, Sušak, Rijeka

Re: TF2012 - lista smjestaja - majce

PostPostao/la the_bebe » 23 vel 2012, 19:47

Schultz je napisao/la:Moram malo vidjeti sa sonnyjem ali najvjerojatnije dolazimo on, bejb i ja... Neznam, neka se izjasne...



Ja sigurno dolazim...može i meni jedna XL majca...
:D
Ja sam bogat čovek
Avatar
the_bebe
 
Postovi: 370
Pridružen/a: 02 sij 2012, 09:36
Lokacija: Rijeka

Re: TF2012 - lista smjestaja - majce

PostPostao/la Khadgar2007 » 23 vel 2012, 19:50

Copy+paste the_bebe. ;)
"Nakon prve čaše vidite stvari onakvim, kakve bi vi htjeli da budu. Nakon druge vidite ih onakvim, kakve nisu. Na kraju ih vidite onakvim, kakve zaista jesu, što je najgora stvar na svijetu."
Avatar
Khadgar2007
 
Postovi: 2488
Pridružen/a: 05 svi 2011, 16:44
Lokacija: Sisak

Re: TF2012 - lista smjestaja - majce

PostPostao/la the_bebe » 23 vel 2012, 19:54

Skužajte... :lol:

P - puni pansion; PP - polupansion; N - nocenje s doruckom; XL do XXXXL za majce

1) sstrsat + bolja polovica: dolazak u petak prije rucka, odlazk u nedilju medju zadnjima. Stavit cu 2 puta 2 PP-a a ako san falil harkonen ima zadatak da to ispravi. Majce najmanje 4 XXXL

2) Khadgar2007:dolazak u petak prije ručka,odlazak u nedjelju navečer(tj. kada nas istjeraju). 1 osoba 2 PP-a(opaska za pp ista kao i gore). Maja komada 1 L

3) kaligula + grunf + brane: 1×3-krevetna, sin + cura: 1×2-krevetna, 2×5PP, 2×XL, 2×XXL, 1×XXXL (možda konfekciju naknadno ispravim). Dolazak u Petak oko ručka, odlazak u Nedjelju popodne

4) Shultz - Majica XXXL

5) Tom_hifi - Majica L

6) Harkonen - od jutra do mraka, pa opet do jutra...... a majica, paaaa... S?

7)the_bebe - Majica XL
Ja sam bogat čovek
Avatar
the_bebe
 
Postovi: 370
Pridružen/a: 02 sij 2012, 09:36
Lokacija: Rijeka

Re: TF2012 - lista smjestaja - majce

PostPostao/la harkonen » 23 vel 2012, 20:05

Tko je siguran da dolazi, bez obzira koliko je siguran na koliko dana, stavite ipak i oznaku za predciđeni broj P ili PP,
čisto da znam kako vrijeme ide koliko rezervacija soba bude trebalo......
:ugeek:
I'm too old for this s...
Avatar
harkonen
 
Postovi: 2195
Pridružen/a: 04 svi 2011, 14:27
Lokacija: Bjelovar

Re: TF2012 - lista smjestaja - majce

PostPostao/la Kaligula » 23 vel 2012, 21:43

harkonen je napisao/la:Tko je siguran da dolazi, bez obzira koliko je siguran na koliko dana, stavite ipak i oznaku za predciđeni broj P ili PP,
čisto da znam kako vrijeme ide koliko rezervacija soba bude trebalo......
:ugeek:

Ovi pod rednim brojevima 4, 5 i 7 izgleda dolazu samo po majice, pa begaju doma! :lol:
Ništa ne radi šta ne znaš kako radi!
Avatar
Kaligula
 
Postovi: 568
Pridružen/a: 04 stu 2011, 04:11
Lokacija: Šibenik

Re: TF2012 - lista smjestaja - majce

PostPostao/la the_bebe » 23 vel 2012, 21:55

Ovako...pao je dogovor da moramo doći i upoznati se sa ekipom i neko druženje i to ali mislim da nam je plan,barem za sad samo jedan dan...ali moramo još vidjeti kako tko od nas stoji sa vremenom i dali postoji mogučnost da duže ostanemo ali o tome kad budemo više znali...za sad ovako!!! ;)
Ja sam bogat čovek
Avatar
the_bebe
 
Postovi: 370
Pridružen/a: 02 sij 2012, 09:36
Lokacija: Rijeka

Re: TF2012 - lista smjestaja - majce

PostPostao/la harkonen » 23 vel 2012, 22:30

I super, mnogo je tako ljudi došlo i prvih TF-ova i još će više ove godine doći (blizina Zagreba nosi svoje),a ako se ipak predomisle pa ostanu i bar jedno noćenje, vjerujem da neće požaliti, večeri su posebna priča i tada se ustvari sve pomalo utiša i uživa u notama..... I druži s ljudima, što je na ustvari TF-u ono najvrednije.
Lampe su bile prije nas, bit će ih i poslije, ali taj trenutak u vremenu stvaramo mi i zbog toga je to poseban vikend u
godini, što znaju oni koji su bili na dosadašnjim TF-ovima, a na "novima" je da nam zasad, samo povjeruju u to, a
na kraju se i sami uvjere... Svi su dobrodošli.
:ugeek:
I'm too old for this s...
Avatar
harkonen
 
Postovi: 2195
Pridružen/a: 04 svi 2011, 14:27
Lokacija: Bjelovar

Re: TF2012 - lista smjestaja - majce

PostPostao/la sonny » 24 vel 2012, 22:59

Ja ću svakako nastojati doći ako me ne spriječe neke više sile...
Mislim ono, zacrtao sam to sebi...
Čak razmišljam i uzeti godišnji taj tjedan :D da idem onako, bez brige...
Eh sad, da li ćemo ostati spavati ili ne, to nitko ne zna i ne bih htio bez nekakvih konkretnijih dogovora s ovom dvojicom koji su pisali prije mene ništa govoriti unaprijed...

Stoga :

P - puni pansion; PP - polupansion; N - nocenje s doruckom; XL do XXXXL za majce

1) sstrsat + bolja polovica: dolazak u petak prije rucka, odlazk u nedilju medju zadnjima. Stavit cu 2 puta 2 PP-a a ako san falil harkonen ima zadatak da to ispravi. Majce najmanje 4 XXXL

2) Khadgar2007:dolazak u petak prije ručka,odlazak u nedjelju navečer(tj. kada nas istjeraju). 1 osoba 2 PP-a(opaska za pp ista kao i gore). Maja komada 1 L

3) kaligula + grunf + brane: 1×3-krevetna, sin + cura: 1×2-krevetna, 2×5PP, 2×XL, 2×XXL, 1×XXXL (možda konfekciju naknadno ispravim). Dolazak u Petak oko ručka, odlazak u Nedjelju popodne

4) Shultz - Majica XXXL

5) Tom_hifi - Majica L

6) Harkonen - od jutra do mraka, pa opet do jutra...... a majica, paaaa... S?

7) the_bebe - Majica XL

8) sonny - Majica XL
A nekad je ovdje bilo dobro.......... Šteta.......
sonny
 
Postovi: 1203
Pridružen/a: 20 kol 2011, 18:36

Re: TF2012 - lista smjestaja - majce

PostPostao/la bepone » 26 vel 2012, 11:07

P - puni pansion; PP - polupansion; N - nocenje s doruckom; XL do XXXXL za majce

1) sstrsat + bolja polovica: dolazak u petak prije rucka, odlazk u nedilju medju zadnjima. Stavit cu 2 puta 2 PP-a a ako san falil harkonen ima zadatak da to ispravi. Majce najmanje 4 XXXL

2) Khadgar2007:dolazak u petak prije ručka,odlazak u nedjelju navečer(tj. kada nas istjeraju). 1 osoba 2 PP-a(opaska za pp ista kao i gore). Maja komada 1 L

3) kaligula + grunf + brane: 1×3-krevetna, sin + cura: 1×2-krevetna, 2×5PP, 2×XL, 2×XXL, 1×XXXL (možda konfekciju naknadno ispravim). Dolazak u Petak oko ručka, odlazak u Nedjelju popodne

4) Shultz - Majica XXXL

5) Tom_hifi - Majica L

6) Harkonen - od jutra do mraka, pa opet do jutra...... a majica, paaaa... S?

7) Bepone - samo majice.. jedno 10 kom L i mozda pokoja XL moran vidjet sta nose na brodu :P update u toku
bepone
 
Postovi: 704
Pridružen/a: 06 svi 2011, 08:51

PrethodnaSljedeća

Natrag na Triode festival

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 10 gostiju.

cron