Triode festival 2012 - lokacija i organizacijaaaaaaa

Triode festival 2012 - lokacija i organizacijaaaaaaa

PostPostao/la harkonen » 11 lis 2011, 17:54

Viš' ti šta je Sstrsat, uspeo se na bovu i odma' - akcija!
Dakle, sad smo se baš fino nauživali ovog produženog ljeta i na prvi dašak hladnijih dana,
svi su zadrijemali, forum je malo ubacio u nižu brzinu, ali dobro, prirodno je to i očekivano.
Alkemičari svaki dan provjeravaju transmutaciju mošta u vino.....
Ovdje nam samo Edison nešto radi!

Nego, što ono htjedoh reći? Aha - za slijedeći TF 2012-te kandidiram, paaaa – Bjelovar!

Nekako sam još od Umaga razmišljao o tome, pa bi -ne bi, te bude smještajnih kapaciteta - te ne bude,
i ispalo da je renoviranje jedinog nam hotela u gradu po planu završilo i mjesta bude dovoljno za sve namjernike.
I još ostane....
Provjerio sam malo i ostalo vezano uz organizaciju ovakvog događaja, te čekirao termin kad nam je i jedan bitni “platformaš” kod kuće. :-)
Još od prije kao neka prešutna tema postavljalo pitanje lokacije slijedećeg festa negdje unutar centralne Hrvatske,
i eto, ima li što centralnije? A nije daleko ni gostima iz Mađarske, Bosne, Srbije, Slovenije....... svi su dobrodošli.
Cestovna nam je povezanost takva da realno iz Zagreba stižete za maksimalno sat vremena poštivajući sva ograničenja, također toliko i iz Varaždina, iz Osijeka vam treba oko 2,5h, koliko i iz Rijeke, iz Zadra stižete za 3,5h, Split 4,5h.... sve više manje autocestom ili brzim cestama, jedino od Vrbovca do Bjelovara vozite regionalnom cestom kojih 20- tak min da malo “osvjestite” u kakav ste kraj došli :-) , barem ovi koji dolaze sa zapadne strane…

I ako po dolasku ugledate ovo :

bjelovar-park.jpg
bjelovar-park.jpg (69.26 KiB) Pogledano 10325 put/a.


Onda ste na vrlo blizu!

Hotel koji bi nam bio baza ima tri dvorane, sve na nekoliko koraka jedna od druge, dvije manje za po dva setupa u svakoj, jednu veću gdje će biti većina sustava od kojih svi mogu jedan po jedan svirati ili mogu jednostavno u par koraka odtud biti prenošeni u manje slušaone spomenute dvije manje dvorane, te jednu preko puta hotela (20m) u produkcijskoj dvorani Glazbene škole V.Lisinski, u kojoj također mogu biti po dva setupa, odnosno u isto vrijeme bez smetnje mogu svirati po četiri setupa(!), što je vrlo bitno i zbog čega na kraju krajeva (uz neopisivo druženje) ljudi dolaze na ovakav skup,
a što je pomalo bio problem i prvog i drugog festa, ovako će svi izlagači biti dobrano zastupljeni i neće se moći izvlačiti na
to da im lampe nisu dovoljno zagrijane! Da, baš! 8-)
Hotel ima besplatan parking , što je bitno , kao i to da je u centru grada pa ljepše polovice i podmladak može u šetnju gradom gdje je najudaljenija točka pješice do 20min od hotela, a novinari, TV ekipe i online streaming će biti pokriven potpuno, (dakle ništa od nastavka DHT filmića poskrivečki), za subotu naveče planiramo ako bude vremena mali muzički live intermezzo, i također ako se dogovorimo, može se za dame lako organizirati kraći popodnevni izlet u Termalni vodeni park u Daruvaru, malo wellnesa još nikog nije ubilo. Bar do sada....
Uglavnom, vrlo je bitno da su nam dva vikenda u svibnju 2012 već popunjena pa je bitna brza reakcija da se odlučimo, ako se odlučimo za vikend 11- 13.05.2012. A tada idem u pregovore za niže cijene, dakle tkz. price-cutters faza.

Skoro zaboravih, obećavam obavezno dovesti i nekoga iz Pakraca (!), ali i još nekoga poznatog, malog "vražjeg" koji pak mora donirati na slušanje svoje male ekstremne zvučnike .....da i to vidimo.
Dakle, sad pucajte, gužva je sa terminima i uskoro moram (do petka bar) okvirno potvrditi rezervaciju termina, a onda ćemo dalje lako.
'
Dakle, na Vama je sad red - DA ili NE ?

Evo korisnih linkova:
http://www.bjelovar.hr
...hotel i dvorane....
http://www.turist.hr
...termalni u Daruvaru...
http://www.aquae-balissae.hr/
I'm too old for this s...
Avatar
harkonen
 
Postovi: 2195
Pridružen/a: 04 svi 2011, 14:27
Lokacija: Bjelovar

Re: Triode festival 2012 - lokacija i organizacijaaaa

PostPostao/la Khadgar2007 » 11 lis 2011, 18:06

Čuj da ti sa svim tim lampama u Bjelovaru ne bi izazvao bijes Crvenog vraga. :twisted: :lol:

A sada zaozbiljno, meni paše da bude konačno negdje blizu. Samo me malo kopka koliko je taj hotel ča ga spominješ blizu centra. Zapravo nisam nikada bio u Bjelovaru pa ne znam da li je gužva tamo i takve stvari. Recimo u Krasnom je meni bilo odlično ča se lokacije tiče,ali naravno da teško da svake godine možemo takve lokacije naći.
"Nakon prve čaše vidite stvari onakvim, kakve bi vi htjeli da budu. Nakon druge vidite ih onakvim, kakve nisu. Na kraju ih vidite onakvim, kakve zaista jesu, što je najgora stvar na svijetu."
Avatar
Khadgar2007
 
Postovi: 2488
Pridružen/a: 05 svi 2011, 16:44
Lokacija: Sisak

Re: Triode festival 2012 - lokacija i organizacijaaaa

PostPostao/la sstrsat » 11 lis 2011, 18:10

harkonen je napisao/la:Viš' ti šta je Sstrsat, uspeo se na bovu i odma' - akcija!



Nego, nima odmora dok traje (triodna :lol: ) obnova. Necemo valjda da nas noc ulovi nespremnje :lol:

Domaci uradak si dobro odradil i virujen da ponudjena lokacija odgovara potribama (doc cu provjerit , uz pivu naravno :lol: ).
meni je potpuno svejedno u kojem dilu lipe nase ce bit treci TF. Kad se jednom obavi onaj najgori dio (utovar opreme), onda me ni puno briga oce li mi lokacija bit na pol kilometra ili na 500 kilometara i ca se mene tice ovo izgleda sasvim u redu. Ako su ostali ucesnici za (ajmo izjasnjavanje), onda je na tebi da postignes cim bolju cijenu
Krepat ma ne molat
Avatar
sstrsat
 
Postovi: 1745
Pridružen/a: 04 svi 2011, 18:21
Lokacija: Rijeka

Re: Triode festival 2012 - lokacija i organizacijaaaaaaa

PostPostao/la harkonen » 11 lis 2011, 18:14

Odgovor Khadgaru - lokacija je centar centra. Iza ćoška je onaj park sa slike. A gužva nam je poželjna :-)
No u Bjelovaru je još nema kako to znade biti u nekim mjestima biti bez obzira na lokaciju, niti će je skoro biti.
Gužvi se nadamo jedino ispred, oko i u hotelu.
Zaboravih spomenuti mogućnost organizacije konjičkog popodneva kao i leta zmajevima.Za hrabrije, naravno.
I'm too old for this s...
Avatar
harkonen
 
Postovi: 2195
Pridružen/a: 04 svi 2011, 14:27
Lokacija: Bjelovar

Re: Triode festival 2012 - lokacija i organizacijaaaaaaa

PostPostao/la sstrsat » 11 lis 2011, 18:20

harkonen je napisao/la:Zaboravih spomenuti mogućnost organizacije konjičkog popodneva


Pa sudeci po onoj konjskoj triodi koju pripremas za TF, onda se i konjicko popodne uklapa :lol: :lol: :lol:
Krepat ma ne molat
Avatar
sstrsat
 
Postovi: 1745
Pridružen/a: 04 svi 2011, 18:21
Lokacija: Rijeka

Re: Triode festival 2012 - lokacija i organizacijaaaaaaa

PostPostao/la tubeman » 11 lis 2011, 18:34

Moj glas je tu :thumbup:
Avatar
tubeman
 
Postovi: 398
Pridružen/a: 05 svi 2011, 17:14
Lokacija: Varaždin

Re: Triode festival 2012 - lokacija i organizacijaaaaaaa

PostPostao/la Edison » 11 lis 2011, 19:38

Ja sam za.
Valjda ce me u prolazu pokupiti netko od Istrijana, ili cu biti sluzbeni pratitelj sstrsatove artiljerije... :lol:
I volio bih spojiti svoja pojacala na neke ekstremne zvucnike, bar na kratko... pa sto bude... ;)
Čovječe pazi da ne ideš malen ispod zvijezda!
Avatar
Edison
 
Postovi: 1180
Pridružen/a: 04 svi 2011, 21:32
Lokacija: Rijeka

Re: Triode festival 2012 - lokacija i organizacijaaaaaaa

PostPostao/la tom_hifi » 11 lis 2011, 20:00

I ja sam za, nije to baš tako daleko od Zagreba :D
Avatar
tom_hifi
 
Postovi: 2087
Pridružen/a: 16 kol 2011, 17:33
Lokacija: Oroslavje

Re: Triode festival 2012 - lokacija i organizacijaaaaaaa

PostPostao/la xyrion » 11 lis 2011, 21:11

Dalekooo :/
Avatar
xyrion
 
Postovi: 89
Pridružen/a: 04 svi 2011, 19:00
Lokacija: Split

Re: Triode festival 2012 - lokacija i organizacijaaaaaaa

PostPostao/la zmajz » 11 lis 2011, 21:15

@harkonen
kakvi letovi zmajevima, neće mene niko letati.....
Ja sam zmaj što vatru bljuje, e ne koji leta okolo naokolo...
zmajz
 
Postovi: 531
Pridružen/a: 05 svi 2011, 16:52
Lokacija: zagreb

Sljedeća

Natrag na Triode festival

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 16 gostiju.

cron