Triode Festival 2012

Re: Triode Festival 2012

PostPostao/la tom_hifi » 05 ruj 2011, 14:07

Imam i ja odličnih žičurina. Skoro pa i jesu iz Bauhausa. :D Totalni high-end, toplo preporučam :roll:
Avatar
tom_hifi
 
Postovi: 2087
Pridružen/a: 16 kol 2011, 17:33
Lokacija: Oroslavje

Re: Triode Festival 2012

PostPostao/la Lest » 05 ruj 2011, 14:11

tom_hifi je napisao/la:Imam i ja odličnih žičurina. Skoro pa i jesu iz Bauhausa. :D Totalni high-end, toplo preporučam :roll:


Ma glavno da imaju izolaciju kakvu takvu,da nisu gole :mrgreen:
Avatar
Lest
 
Postovi: 146
Pridružen/a: 05 svi 2011, 04:42
Lokacija: Umag

Re: Triode Festival 2012

PostPostao/la tom_hifi » 05 ruj 2011, 14:20

Imaju imaju :D

Nešto kvalitetnijeg od pik trake :mrgreen: :mrgreen:
Avatar
tom_hifi
 
Postovi: 2087
Pridružen/a: 16 kol 2011, 17:33
Lokacija: Oroslavje

Re: Triode Festival 2012

PostPostao/la sstrsat » 06 ruj 2011, 13:04

Ekipa, ca se ceka sa popunjavanjem liste? :D
Ala ala, noc ce nas ulovit :lol: , jos vas je puno za koje svi znamo da cete ucestvovat a ucinit poboldani c/p i napisat jos jedan red stvarno ni nikakov trud. Je da je obicaj tipa "lako cemo" :lol: neiskorjenjiva i stalno prisutna konstanta ali malo azurnosti nas nece ubit

Zadnje stanje liste sa 3. stranice:

1) sstrsat + bolja polovica + junior - podosta OTL, preamp i single driver bratije od lani + najmanje jedna nova konstrukcija u nastajanju, hibridni SE sa Vertical FETom u izlazu i sa cijevnim driverom / ulazom

2) harkonen - samo jednu sitnicu ovaj put - SE GM100. ....ali možda kasnije i updatiram listu i sa još čime.

3) Khadgar - RIAA phono,gramofon Dual 1236A(refreshan ovaj put),možda kakav tube buffer i amplifikacija kao i prošle godine. Ako se naprave neki zvučnici i njih ću ponesti. Veliko možda ako naš utemeljitelj odobri ovo da ponesem svoju kvrgu 2x20W A klase sa mosfetom pa da vidim samo kako to funkcionira kada se pot odvrne malo jače jer do sada se to sluša na vrlo malim glasnoćama.

4) Ilimzn... s tko zna cime trenutno, puno se toga dogadja pa cu upisati u listu kada dodje vrijeme.

5) Edison - par cijevnih monoblokova i pretpojacalo, mozda jos stogod...

6) Dean - neko pojačalce sa zvučnicima i par gadgeta...

7) LesFaul - par All DHT PSE monoblokova i hibridni headamp, mozda jos stogod (ako uspije stati u Twinga)..

8) bepone- mozda VFET SE? ili 156 SE amp? tesko je rec..

9) joe dalton - headamp iz aktivne teme

10) Roko + bolja polovica + junior - ako bude sve po planu nosim GU81 eksperiment

11) Nino.s nesto cu dovuč

12) Lest - nosim po potrebi razne žnjore i CDP ( možda koju pasivu ak je se dočepam do tad )
Krepat ma ne molat
Avatar
sstrsat
 
Postovi: 1745
Pridružen/a: 04 svi 2011, 18:21
Lokacija: Rijeka

Re: Triode Festival 2012

PostPostao/la harkonen » 09 ruj 2011, 13:34

Ne znam jesam li napomenuo da se samograditelji DAH-1 kita pozivaju da se priključe na ovu listu,
jer što su oni drugo sada negoli punopravni sudionici ovog okupljanja i više su nego dobrodošli.
Možemo na TF-u organizirati i posebnu sekciju za DAH-1 ampove.
Ali ostali su mi nekako nećkavi? Šta je bilo, Varaždinci, jel se ja to varam ili nikoga na listi do sad ?
Kako da znamo za koliko ljudi trebamo smještajne kapacitete kad krenemo raspitivati se o lokacijama?
Uopće je nevažno da li će tko na kraju morati odustati, odnosno nije 100% siguran , ali jednostavnije je, ljudi,
organizacijski da se sad upišete pa na kraju odustanete nego da uskačete na kraju, kad se već rezervira....

:ugeek:
I'm too old for this s...
Avatar
harkonen
 
Postovi: 2195
Pridružen/a: 04 svi 2011, 14:27
Lokacija: Bjelovar

Re: Triode Festival 2012

PostPostao/la tom_hifi » 09 ruj 2011, 13:59

1) sstrsat + bolja polovica + junior - podosta OTL, preamp i single driver bratije od lani + najmanje jedna nova konstrukcija u nastajanju, hibridni SE sa Vertical FETom u izlazu i sa cijevnim driverom / ulazom

2) harkonen - samo jednu sitnicu ovaj put - SE GM100. ....ali možda kasnije i updatiram listu i sa još čime.

3) Khadgar - RIAA phono,gramofon Dual 1236A(refreshan ovaj put),možda kakav tube buffer i amplifikacija kao i prošle godine. Ako se naprave neki zvučnici i njih ću ponesti. Veliko možda ako naš utemeljitelj odobri ovo da ponesem svoju kvrgu 2x20W A klase sa mosfetom pa da vidim samo kako to funkcionira kada se pot odvrne malo jače jer do sada se to sluša na vrlo malim glasnoćama.

4) Ilimzn... s tko zna cime trenutno, puno se toga dogadja pa cu upisati u listu kada dodje vrijeme.

5) Edison - par cijevnih monoblokova i pretpojacalo, mozda jos stogod...

6) Dean - neko pojačalce sa zvučnicima i par gadgeta...

7) LesFaul - par All DHT PSE monoblokova i hibridni headamp, mozda jos stogod (ako uspije stati u Twinga)..

8) bepone- mozda VFET SE? ili 156 SE amp? tesko je rec..

9) joe dalton - headamp iz aktivne teme

10) Roko + bolja polovica + junior - ako bude sve po planu nosim GU81 eksperiment

11) Nino.s nesto cu dovuč

12) Lest - nosim po potrebi razne žnjore i CDP ( možda koju pasivu ak je se dočepam do tad )

13) tom_hifi - također razne žičurine, buffer, možda do onda bude i DAH-1 napravljen, ovisno o financijama ;)
Avatar
tom_hifi
 
Postovi: 2087
Pridružen/a: 16 kol 2011, 17:33
Lokacija: Oroslavje

Re: Triode Festival 2012

PostPostao/la sstrsat » 09 ruj 2011, 15:47

harkonen je napisao/la:Ne znam jesam li napomenuo da se samograditelji DAH-1 kita pozivaju da se priključe na ovu listu,
jer što su oni drugo sada negoli punopravni sudionici ovog okupljanja i više su nego dobrodošli.
Možemo na TF-u organizirati i posebnu sekciju za DAH-1 ampove.
Ali ostali su mi nekako nećkavi? Šta je bilo, Varaždinci, jel se ja to varam ili nikoga na listi do sad ?
Kako da znamo za koliko ljudi trebamo smještajne kapacitete kad krenemo raspitivati se o lokacijama?
Uopće je nevažno da li će tko na kraju morati odustati, odnosno nije 100% siguran , ali jednostavnije je, ljudi,
organizacijski da se sad upišete pa na kraju odustanete nego da uskačete na kraju, kad se već rezervira....


:ugeek:


Potpuno podrzavam ovi harkonenov poziv da graditelji DAH1 kita uzmu ucesca na Triode Festivalu. Ne triba se niki od njih skanjivat zato ca to nije hajend ni plasit se doc. Triode Festival nije (i nece nikad bit) natjecateljska manifestacija nego godisnje druzenje na kome kroz neobavezne razgovore i okrugle stolove razminjujemo iskustva i druzimo se. Naravno, i uzivamo u dobroj glazbi sa nasih uradaka. Ajde, snimimo i pokoji filmic :lol: :lol:

Ovo gore poboldano je i meni i harkonenu vec pomalo tlaka da stalno obojica pisemo tu stvar. Zato gospodo, spricite nas :lol: da to stalno pisemo a to cete najjednostavnije postic upisom na listu. Ca ne bi bila malo bezveze situacija da se neko prijavi uoci samog TFa a ispadne da nima vise mista? Ajmo konacno nakon dva odrzana TFa bit ozbiljni pa te organizacijske stvari obavit puno prije pocetka samog festivala.

Nekih lokacijskih prijedloga vec ima ali ce se o njima razvest diskusija tek nakon kompletiranja liste jer prije ni ne bi imalo puno smisla. A oni koji nisu dosli u Umag jer im je bil mozda predaleko bi se mogli malo osvrnut u svojoj blizini i izvidit potencijalne lokacije. Tako da kad pocnemo diskutirat o tome nismo samo na linkovima
Krepat ma ne molat
Avatar
sstrsat
 
Postovi: 1745
Pridružen/a: 04 svi 2011, 18:21
Lokacija: Rijeka

Re: Triode Festival 2012

PostPostao/la tubeman » 09 ruj 2011, 16:26

Ali ostali su mi nekako nećkavi? Šta je bilo, Varaždinci, jel se ja to varam ili nikoga na listi do sad ?


Ista priča kao i lani.
Varaždinci nisu nikada zakazali, pa neće niti ovaj puta.
Pri tome oduševljeno prijavljivanje (sedam-osam mjeseci prije) možda i nije baš jako produktivno iako je poticajno.
Shvaćam to radije kao iskazivanje namjere ;)
Ionako će se sve znati tek mjesec dana prije, a niti to nije sigurno ako se osvrnemo na prošlu godinu.
Naravno da nitko nije namjerno odustao, ali postoji puno faktora na koje treba računati, a koje je sigurno teško planirati danas.

Eto, ako to tako shvatimo, ja sigurno imam namjeru i želju doći, ali kuda, kako, s čime i s kime ??? to je u ovom trenutku prilično velika nepoznanica. :)


Pogotovo mi je teško o tome razmišljati na ovih trideset i nešto zadarskih stupnjeva :D :D :D
Avatar
tubeman
 
Postovi: 398
Pridružen/a: 05 svi 2011, 17:14
Lokacija: Varaždin

Re: Triode Festival 2012

PostPostao/la sstrsat » 09 ruj 2011, 16:47

tubeman je napisao/la:Ista priča kao i lani.
Varaždinci nisu nikada zakazali, pa neće niti ovaj puta.



Ma naravno da Varazdinci nisu nikad zakazali i naravno da svi znamo da ce iz Varazdina bit mozda i najveci broj ucesnika ako gledamo pojedinacno po gradovima.

Stvar je samo u tome da popunjena lista jako olaksava razgovore oko lokacije. Recimo da netko zna za neku dobru lokaciju i krene u direktnom razgovoru izvidit koliko bi nas izaslo po osobi na bazi grupe od toliko i toliko ljudi (koliko manje vise napamet znamo da ce nas bit) i recimo da mu taj hotel ponudi stvarno odlicnu cijenu. Sve pet dok ga ne zamole da im otvori forumsku stranicu sa temom da detaljnije vide o cemu se tu radi. I kad npr vide da na listi nije spomenuti broj ljudi nego tek polovica ili trecina tog broja, ni tesko zamislit koliko bi ponuda odlicne cijene bila na snagi......

Upravo tome sluzi popunjavanje liste u ovako ranoj fazi. Zasad je potpuno nebitno ki ce ca od opreme imat spremno za TF i da li ce osoba XX morat odustat u zadnji tren ili ce se osoba YY definitivno prijavit u zadnji tren
Krepat ma ne molat
Avatar
sstrsat
 
Postovi: 1745
Pridružen/a: 04 svi 2011, 18:21
Lokacija: Rijeka

Re: Triode Festival 2012

PostPostao/la harkonen » 09 ruj 2011, 21:17

tubeman je napisao/la:
Ista priča kao i lani - TOČNO
Varaždinci nisu nikada zakazali, pa neće niti ovaj puta. TOČNO
Pri tome oduševljeno prijavljivanje (sedam-osam mjeseci prije) možda i nije baš jako produktivno iako je poticajno.TOČNO
Shvaćam to radije kao iskazivanje namjere ;) TOČNO


I đe je tu problem? :-)
I'm too old for this s...
Avatar
harkonen
 
Postovi: 2195
Pridružen/a: 04 svi 2011, 14:27
Lokacija: Bjelovar

PrethodnaSljedeća

Natrag na Triode festival

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.