TF 2014 - FUŽINE 16.-18. svibanj.

Re: TF 2014 - FUŽINE 16.-18. svibanj.

PostPostao/la Roko » 23 svi 2014, 21:15

Master of Disaster je napisao/la:Tako je. Lako je prtljat po forumu. Treba bit muško pa reć u oči u oči to isto. :D


Slažem se, to uvijek stoji. Ali pošteni "muškarac" bi to isto napisao na oba foruma. :D ;)
neciviliziran, nekvalitetan i ne vidim dalje od nosa
Avatar
Roko
 
Postovi: 2084
Pridružen/a: 03 svi 2011, 23:10
Lokacija: Zadar

Re: TF 2014 - FUŽINE 16.-18. svibanj.

PostPostao/la Roko » 23 svi 2014, 21:27

Chuby je napisao/la:Da je bar organizacija bila kao u Bjelovaru, tamo se moglo svasta cuti. Ovdje su pretezno svirala 3 setupa. Bar je tako bilo u subotu.
Zao mi je sto je odustala ona ekipa s "low-end" opremom od par Watta. Bilo ih je jos prosle godine u Sibeniku, ali nisu mogli doc do izrazaja zbog slabije organizacije i zakona jaceg tj. glasnijeg.


Eh da, to je problem kojeg smo uočili još u Krasnu, na prvom festivalu. Negdje pred kraj festa, pok. sstrsat, Željko (ilimzn) i ja smo pokušali pomalo i proanalizirati načine regulacije i tajminga slušanja, pa smo pri organizaciji slijedećeg u Umagu imali temu o rasporedu slušanja na tadašnjem an-u, di je sve i započelo. Nažalost, baš u vrijeme tog festa sam operirao žuč pa nisam bio u mogućnosti sudjelovati, ali koliko sam imao čuti od pokojnog kuma, bilo je to dosta dobro ispoštovano, s tim da je bila prednost u Umagu jer je sam objekt (hotel) bio puno veći i sa više slušaonica. Pok. sstrsatu se toliko svidjela ta organizacija i taj prostor, da je znao često govoriti da bi bilo dobro ustanoviti Umag za stalno mjesto održavanja TF-a. Tu ideju je i predložio Filipu (Lestu), na prošlom festu u Šibeniku.
neciviliziran, nekvalitetan i ne vidim dalje od nosa
Avatar
Roko
 
Postovi: 2084
Pridružen/a: 03 svi 2011, 23:10
Lokacija: Zadar

Re: TF 2014 - FUŽINE 16.-18. svibanj.

PostPostao/la zbotic » 23 svi 2014, 23:13



Vodoinstalater Đepeto okuplja vojsku. Najebali smo. :lol:
zbotic
 
Postovi: 2024
Pridružen/a: 04 svi 2011, 07:14

Prethodna

Natrag na Triode festival

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 12 gostiju.

cron