TF 2013 - ŠIBENIK 24.-26.05. - Popis izlagača i opreme

Re: TF 2013 - ŠIBENIK 24.-26.05. - Popis izlagača i opreme

PostPostao/la tom_hifi » 25 ožu 2013, 22:06

Nažalost, ove godine ništa ne nosim na TF ... nema ništa novog kod mene, DAH-1 Deluxe su već svi vidjeli i to je to. Malo ću se razgledavati uokolo, šetati, kavice piti i uživati u društvu.


1) Harkonen

2)

3) davorin: -jednostavno protufazno pojačalo sa 6P41S/6U10 -PCL805/5879 protufazni UL-stereo integrirac -linijsko pred-pojačalo sa 13DR7 (nova izvedba) -integrirano pojačalo sa 50FE5/6201, zvučnici EPOS (ES12) -zvučnici iz samogradnje (ukoliko nađem prijevoz za njih, zbog veličine) -prepravljeni monoblokovi sa RS1003 -svi kablovi -mrežne konekcije -CD-player -i -a ukoliko završim i monoblokovi sa 520B/C3m i pripadajuće predpojačalo sa Aa/C3g. Kako ima još dosta vremena, možda napravim i nešto novo!

4) Dean

5) Edison - "Moji Mali Monoblokovi", pretpojacalo, pojacalo za slusalice i Sennheiser slusalice, Spajam se na Lestov CD-player, potrebni su nam zvucnici da kompletiramo sistem.

6) Lest - Had Audiolab headamp ( by Harkonen ),AKG K702 sluske,CDP Rotell 991AE,jedan par zvucnickih,tri para interkonekta,i sto vise produznih.

7) zbotic - cijevi nemam, ali mogu ponijeti nešto tranzistorsko (Aleph 30, Theta, Pearl ili Xono phono pretpojačalo, Laptop + USB/SPDIF konverter, kabela raznih, čega bude nedostajalo, možemo razgovarati i o tome da ponesem ozbiljan gramofon sa MC zvučnicom, ali pod određenim uvjetima itd......)

8) Sonny - Mugen amp + 13DR7 preamp + eventualno zvucnike ako istih bude prifalilo...

9) joe dalton

10) Kaligula

11) Grunf - DAC, cd transport, hibrid ,jedan par zvučnika(možda dva), int. kabeli,produžni (ako bude tribalo Blue-ray player nekome za transport ili izvor zvuka)

12) sstrsat - sistem sa 800-omskim zvucnicima i pripadajucem SE OTL-u. Plus nova MC jedinica sa WE triodama 416B (ako bude gotova)
Avatar
tom_hifi
 
Postovi: 2087
Pridružen/a: 16 kol 2011, 17:33
Lokacija: Oroslavje

Re: TF 2013 - ŠIBENIK 24.-26.05. - Popis izlagača i opreme

PostPostao/la Edison » 25 ožu 2013, 22:40

tom_hifi je napisao/la:Nažalost, ove godine ništa ne nosim na TF ... nema ništa novog kod mene, DAH-1 Deluxe su već svi vidjeli i to je to. Malo ću se razgledavati uokolo, šetati, kavice piti i uživati u društvu.


A neku zicu ne bi mogao donijeti? Toga uvijek fali na TF. ;)
Čovječe pazi da ne ideš malen ispod zvijezda!
Avatar
Edison
 
Postovi: 1180
Pridružen/a: 04 svi 2011, 21:32
Lokacija: Rijeka

Re: TF 2013 - ŠIBENIK 24.-26.05. - Popis izlagača i opreme

PostPostao/la tom_hifi » 25 ožu 2013, 23:29

Lager mi je totalno prazan trenutno :mrgreen: Nešto ću probati napraviti do TF-a, par komada nekih ... to ću još vidjeti što će faliti!
Avatar
tom_hifi
 
Postovi: 2087
Pridružen/a: 16 kol 2011, 17:33
Lokacija: Oroslavje

Re: TF 2013 - ŠIBENIK 24.-26.05. - Popis izlagača i opreme

PostPostao/la NINO.S » 26 ožu 2013, 21:36

1) Harkonen

2)

3) davorin: -jednostavno protufazno pojačalo sa 6P41S/6U10 -PCL805/5879 protufazni UL-stereo integrirac -linijsko pred-pojačalo sa 13DR7 (nova izvedba) -integrirano pojačalo sa 50FE5/6201, zvučnici EPOS (ES12) -zvučnici iz samogradnje (ukoliko nađem prijevoz za njih, zbog veličine) -prepravljeni monoblokovi sa RS1003 -svi kablovi -mrežne konekcije -CD-player -i -a ukoliko završim i monoblokovi sa 520B/C3m i pripadajuće predpojačalo sa Aa/C3g. Kako ima još dosta vremena, možda napravim i nešto novo!

4) Dean

5) Edison - "Moji Mali Monoblokovi", pretpojacalo, pojacalo za slusalice i Sennheiser slusalice, Spajam se na Lestov CD-player, potrebni su nam zvucnici da kompletiramo sistem.

6) Lest - Had Audiolab headamp ( by Harkonen ),AKG K702 sluske,CDP Rotell 991AE,jedan par zvucnickih,tri para interkonekta,i sto vise produznih.

7) zbotic - cijevi nemam, ali mogu ponijeti nešto tranzistorsko (Aleph 30, Theta, Pearl ili Xono phono pretpojačalo, Laptop + USB/SPDIF konverter, kabela raznih, čega bude nedostajalo, možemo razgovarati i o tome da ponesem ozbiljan gramofon sa MC zvučnicom, ali pod određenim uvjetima itd......)

8) Sonny - Mugen amp + 13DR7 preamp + eventualno zvucnike ako istih bude prifalilo...

9) joe dalton

10) Kaligula

11) Grunf - DAC, cd transport, hibrid ,jedan par zvučnika(možda dva), int. kabeli,produžni (ako bude tribalo Blue-ray player nekome za transport ili izvor zvuka)

12) sstrsat - sistem sa 800-omskim zvucnicima i pripadajucem SE OTL-u. Plus nova MC jedinica sa WE triodama 416B (ako bude gotova)

13) nino.s - sistem sa dorađenim iskra zv. ,SE EL 34, CDp

14) Marinko - sistem sa monacor zv. ,PP QQE ,CDp
NINO.S
 
Postovi: 178
Pridružen/a: 06 svi 2011, 10:00
Lokacija: Karin Kutina

Re: TF 2013 - ŠIBENIK 24.-26.05. - Popis izlagača i opreme

PostPostao/la ilimzn » 27 ožu 2013, 03:08

tom_hifi je napisao/la:Nažalost, ove godine ništa ne nosim na TF ... nema ništa novog kod mene, DAH-1 Deluxe su već svi vidjeli i to je to. Malo ću se razgledavati uokolo, šetati, kavice piti i uživati u društvu.


Uzmes Sony-ja s limenim triodama :)
ilimzn
Iron Man
 
Postovi: 979
Pridružen/a: 05 svi 2011, 13:39

Re: TF 2013 - ŠIBENIK 24.-26.05. - Popis izlagača i opreme

PostPostao/la tom_hifi » 27 ožu 2013, 16:12

ilimzn je napisao/la:
tom_hifi je napisao/la:Nažalost, ove godine ništa ne nosim na TF ... nema ništa novog kod mene, DAH-1 Deluxe su već svi vidjeli i to je to. Malo ću se razgledavati uokolo, šetati, kavice piti i uživati u društvu.


Uzmes Sony-ja s limenim triodama :)


To bih već i mogao. :) Moramo ga modificirati do onda, u tom, slučaju :P
Avatar
tom_hifi
 
Postovi: 2087
Pridružen/a: 16 kol 2011, 17:33
Lokacija: Oroslavje

Re: TF 2013 - ŠIBENIK 24.-26.05. - Popis izlagača i opreme

PostPostao/la sstrsat » 14 tra 2013, 12:36

Vidim da se malo zastalo sa listom opreme koja ce bit izlozena a to me bas ne veseli. OK, neki koji siguro nece doc praznih ruku nisu zasad napisali ca ce donit tako da ce izlozaka siguro bit ipak nesto vise nego ca je dosad upisano.
Ovdi bi tel rec da se niki ne triba skanjivat donit nesto ca je vec bilo izlozeno na prijasnjim okupljanjima. Vrimena jesu kakva jesu i svi smo svisni da je ova recesija u najmanju ruku usporila dosta planiranih konstrukcija ali kako ce ove godine bit dosta i positilaca i izlagaca kojih nije bilo ranijih godina onda mislin da nima nikakve zapreke da se "vec vidjeni" uredjaji opet pojave.
Ca se tice poluvodickih pojacala, naravno da niki nima nista protiv da se pojave neki malo neuobicajeni i ajmo rec "vanstandardni" uratci. Uostalom i na 3 dosad odrzana TF-a je toga bilo pa je tako u Krasnom bil ilimznov hibrid (izlazni stupanj sa FF korekcijom i cijevi u ulazu), u Umagu smo imali Sony Vfet pojacalo a u Bjelovaru je bilo Ge pojacalo (zapravo hibridni power follower sa 6H30 u ulazu i izlaznim slidilom izvedenim sa Germanijevim tranzistorima. Takvi uredjaji su itekako interesantni pa nima razloga da netko ne donese neko jednako zanimljivo poluvodicko pojacalo. Jedino ca bi ipak tribalo izbigavat su poluvodicka pojacala izvedena po manje vise "standardnim", "komercijalnim" koncepcijama jer ako ona prevladaju onda ne bi previse ostalo od izvorne ideje Triode Festivala da on bude u prvom redu promocija cijevne tehnike.

I jos jedna stvar, prijavljenih zvucnika je relativno malo pa bin apeliral na sve koji mogu da nesto od toga ipak strpaju u aute da nam se ne desi da ovo bude vrlo tihi TF.
Krepat ma ne molat
Avatar
sstrsat
 
Postovi: 1745
Pridružen/a: 04 svi 2011, 18:21
Lokacija: Rijeka

Re: TF 2013 - ŠIBENIK 24.-26.05. - Popis izlagača i opreme

PostPostao/la audio kutak » 15 tra 2013, 15:51

sstrsat je napisao/la: Jedino ca bi ipak tribalo izbigavat su poluvodicka pojacala izvedena po manje vise "standardnim", "komercijalnim" koncepcijama jer ako ona prevladaju onda ne bi previse ostalo od izvorne ideje Triode Festivala da on bude u prvom redu promocija cijevne tehnike.

Da li to znači da ja ne mogu donijeti svoje ss pojačalo STUDIO rađeno prema shemi od g.Bore? Jel to preveč
standardno, komercijalno?

Predlažem da imamo "poluvodički ili ss korner kao što smo u Bjelovaru imali HeadAmp korner!

sstrsat je napisao/la:I jos jedna stvar, prijavljenih zvucnika je relativno malo pa bin apeliral na sve koji mogu da nesto od toga ipak strpaju u aute da nam se ne desi da ovo bude vrlo tihi TF.

Mogu ponijeti svoje male Wharfedale Diamond 6R zvučnike... mali ali dobri
Jedan trenutak sreće vrijedi tisuću godina slave
Avatar
audio kutak
 
Postovi: 1118
Pridružen/a: 21 tra 2012, 21:18
Lokacija: VG

Re: TF 2013 - ŠIBENIK 24.-26.05. - Popis izlagača i opreme

PostPostao/la sstrsat » 15 tra 2013, 18:12

audio kutak je napisao/la:Da li to znači da ja ne mogu donijeti svoje ss pojačalo STUDIO rađeno prema shemi od g.Bore? Jel to preveč
standardno, komercijalno?


Ca da ti kazem? Nece ti naravno nitko zabranit da to doneses i upalis ali razmisli koliko to ima smisla. U tom pojacalu stvarno nima nekih specificnosti koje bi ga bitno razdvajale od ogromnog broja poluvodickih pojacala baziranih na u osnovi vrlo slicnoj topologiji pa mislim da ono stvarno ne predstavlja nesto ca bi bilo jako interesantno vidit na TF-u. Ipak je osnovna ideja TF-a promocija cijevne tehnike.
Krepat ma ne molat
Avatar
sstrsat
 
Postovi: 1745
Pridružen/a: 04 svi 2011, 18:21
Lokacija: Rijeka

Re: TF 2013 - ŠIBENIK 24.-26.05. - Popis izlagača i opreme

PostPostao/la midruzin » 17 tra 2013, 05:12

Ja imam dosta toga za pokazati, ali me na žalost neće biti iz financijskih razloga na TF u Šibeniku. Tri razlićita para Westra zvučnih kutija i jedan par Hertz-ovih, te tri mala SE ampa u triodi : EL84 - ECC83, PL504 - 6N3P i 6BG6-GA (6P7S) - 6S4P. Ova dva zadnja su original projekti, zvučno vrlo uspjeli, napravljeni uz stručnu pomoć naših forumaša. Možda se vidimo 2014.g., ako će tada TF biti negdje bliže meni.
midruzin
 
Postovi: 93
Pridružen/a: 23 srp 2011, 07:04
Lokacija: Krapina

PrethodnaSljedeća

Natrag na Triode festival

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 17 gostiju.

cron