TF 2013 - ŠIBENIK 24.-26.05. - Popis izlagača i opreme

Re: TF 2013 - ŠIBENIK 24.-26.05. - Popis izlagača i opreme

PostPostao/la tom_hifi » 23 ožu 2013, 08:51

ilimzn je napisao/la:Imam potencijalni problem s obzirom da jedino sto imam novo su LEX monoblokovi koji su barem teoretski komercijalni proizvod, ako takav definiramo kao 'na prodaju je'. Tesko da bi mogli pricati o ikakvoj serijskoj proizvodnji, za sad su unikati (ili unikatni par) :)
Pa sad, volio bih cuti misljenja, donjeti ili ne donjeti? Mislim, nije ideja reklamirati proizvod vec pokazati jednu ne tako uobicajenu tehnologiju hibridnog pojacala...


Nemam ništa protiv, samo donesi.
Avatar
tom_hifi
 
Postovi: 2087
Pridružen/a: 16 kol 2011, 17:33
Lokacija: Oroslavje

Re: TF 2013 - ŠIBENIK 24.-26.05. - Popis izlagača i opreme

PostPostao/la Kaligula » 23 ožu 2013, 08:57

Svaki DIY uradak je dopušten, samo se ne smije stavljati cijena! :D
Ništa ne radi šta ne znaš kako radi!
Avatar
Kaligula
 
Postovi: 568
Pridružen/a: 04 stu 2011, 04:11
Lokacija: Šibenik

Re: TF 2013 - ŠIBENIK 24.-26.05. - Popis izlagača i opreme

PostPostao/la elvis » 23 ožu 2013, 09:34

Prošle godine smo "otpilali" neke ljude sa super OB-ima. Mislim da bi grešku trebalo ispraviti, te pozvati ih ove godine (ako u međuvremenu nisu odustali od izrade istih, jer sumnjam da prodaja istih ide lako) i ispričati se zbog prošlogodišnjeg odbijanja.
Avatar
elvis
 
Postovi: 1484
Pridružen/a: 04 svi 2011, 14:38

Re: TF 2013 - ŠIBENIK 24.-26.05. - Popis izlagača i opreme

PostPostao/la Edison » 23 ožu 2013, 10:00

ilimzn je napisao/la:Imam potencijalni problem s obzirom da jedino sto imam novo su LEX monoblokovi koji su barem teoretski komercijalni proizvod, ako takav definiramo kao 'na prodaju je'. Tesko da bi mogli pricati o ikakvoj serijskoj proizvodnji, za sad su unikati (ili unikatni par) :)
Pa sad, volio bih cuti misljenja, donjeti ili ne donjeti? Mislim, nije ideja reklamirati proizvod vec pokazati jednu ne tako uobicajenu tehnologiju hibridnog pojacala...


Ilimzn, nemas nikakav problem pa ni potencijalni. Samo ti dovuci te monoblokove. Jedan par monoblokova nije nikakva proizvodnja. U tom slucaju bih i ja bio proizvodjac... ;)
Čovječe pazi da ne ideš malen ispod zvijezda!
Avatar
Edison
 
Postovi: 1180
Pridružen/a: 04 svi 2011, 21:32
Lokacija: Rijeka

Re: TF 2013 - ŠIBENIK 24.-26.05. - Popis izlagača i opreme

PostPostao/la sstrsat » 23 ožu 2013, 10:26

ilimzn je napisao/la:Imam potencijalni problem s obzirom da jedino sto imam novo su LEX monoblokovi koji su barem teoretski komercijalni proizvod, ako takav definiramo kao 'na prodaju je'. Tesko da bi mogli pricati o ikakvoj serijskoj proizvodnji, za sad su unikati (ili unikatni par) :)
Pa sad, volio bih cuti misljenja, donjeti ili ne donjeti? Mislim, nije ideja reklamirati proizvod vec pokazati jednu ne tako uobicajenu tehnologiju hibridnog pojacala...


Ma di ti vidis problem :lol: Utovari i donesi :D
Krepat ma ne molat
Avatar
sstrsat
 
Postovi: 1745
Pridružen/a: 04 svi 2011, 18:21
Lokacija: Rijeka

Re: TF 2013 - ŠIBENIK 24.-26.05. - Popis izlagača i opreme

PostPostao/la Lest » 23 ožu 2013, 11:13

Mislim da je sasvim u redu da u neku ruku TF bude pomoc hrvatskim prizvodjacima da se promoviraju i samim time pretstavimo kvalitetu hrvatskih proizvoda siroj publici.
Nema niste loseg u tome ak se mene pita :D

Naravno,ne sada firme koje su vec afirmirane i poznate,nego..ma znate vec o cemu mislim:)
Avatar
Lest
 
Postovi: 146
Pridružen/a: 05 svi 2011, 04:42
Lokacija: Umag

Re: TF 2013 - ŠIBENIK 24.-26.05. - Popis izlagača i opreme

PostPostao/la sstrsat » 23 ožu 2013, 11:46

Uopce ne triba diskutirat o tome da li je koji Ilimznov uradak (bez obzira da li diy ili namijenjen "komercijali") dobrodosal na TF-u. Naravno da je.
Ilimzn je dal ogroman doprinos TF-u (a o doprinosu u vidu znanja koje je podilil mislin da ne triba nista posebno naglasavat) i podrazumiva se da su svi njegovi uradci vise nego dobrodosli na TF.
Krepat ma ne molat
Avatar
sstrsat
 
Postovi: 1745
Pridružen/a: 04 svi 2011, 18:21
Lokacija: Rijeka

Re: TF 2013 - ŠIBENIK 24.-26.05. - Popis izlagača i opreme

PostPostao/la Roko » 23 ožu 2013, 12:50

Također i moje je mišljenje da su svi samograditeljski radovi dobrodošli, a po meni je napr. Željkov uradak čisti DIY (bez obzira što je namijenjen prodaji) a ne tvornički (serijski). Na isti način percipiram i recimo Draženove (harkonenove) uratke, ili recimo Davorinove koje je namijenio prodaji, ili Juričine (Ishmaelove) itd itd...sve su to zapravo čisti i pravi samograditeljski radovi koje je sam čovjek složio doma svojim ručicama i to što su namijenjeni prodaji ne znači zapravo ništa, uostalom prodaju se (prije ili kasnije) i samograditeljski radovi koji nisu namijenjeni prodaji.
Po mom mišljenju, ako neku crtu treba odrediti, onda je treba povući možda ispred tvorničkih serijskih komercijalnih uradaka koje sklapaju strojevi, ili manufakture gdje većinu posla odrađuju kooperanti a vlasnik branda to (eventualno pregleda i ispita) pakira u kutije i lifruje.

I još bih jedno mišljenje iznio, ako smijem, osobno nemam ništa protiv ni da se samograditeljski solid-state uređaji (klonovi i samostalni projekti) donesu na Triode Fest, iako ime drugačije sugerira. Evo zašto, mi smo (relativno) mala skupina DIY entuzijasta i ljubitelja DIY uradaka i dvije strogo odvojene manifestacije (vakumska i silicijska) bi se teško mogle samostalno održati, a ionako se već koriste tzv. hibridna rješenja a bome i u izvorima, DAC-ovima i preampima vrlo često ima silicija k'o u priči ;)

I još jedno sasvim osobno mišljenje i željica, volio bih da se i ove godine na TF zaleti pokoji tzv. "Vintage zaljubjenik" i ponese koji zanimljivi uređaj iz prošlosti, to uvijek ljudi rado sa zanimanjem pogledaju i poslušaju, a i daje poseban štih svakom TF-u.
neciviliziran, nekvalitetan i ne vidim dalje od nosa
Avatar
Roko
 
Postovi: 2084
Pridružen/a: 03 svi 2011, 23:10
Lokacija: Zadar

Re: TF 2013 - ŠIBENIK 24.-26.05. - Popis izlagača i opreme

PostPostao/la pinco » 23 ožu 2013, 13:14

Šta se tiće ilimzna siguran san da diy zajednica neće bit uskraćena tehničke prezentacije di će se sigurno ćut dosta korisnih stvari.....
Možemo mu samo poželit puno sriće i da ovo postane komercijalni proizvod.
pinco
 
Postovi: 210
Pridružen/a: 09 svi 2011, 09:59

Re: TF 2013 - ŠIBENIK 24.-26.05. - Popis izlagača i opreme

PostPostao/la Edison » 25 ožu 2013, 10:30

Dodao podatke za sonnyja.

1) Harkonen

2) tom_hifi

3) davorin: -jednostavno protufazno pojačalo sa 6P41S/6U10 -PCL805/5879 protufazni UL-stereo integrirac -linijsko pred-pojačalo sa 13DR7 (nova izvedba) -integrirano pojačalo sa 50FE5/6201, zvučnici EPOS (ES12) -zvučnici iz samogradnje (ukoliko nađem prijevoz za njih, zbog veličine) -prepravljeni monoblokovi sa RS1003 -svi kablovi -mrežne konekcije -CD-player -i -a ukoliko završim i monoblokovi sa 520B/C3m i pripadajuće predpojačalo sa Aa/C3g. Kako ima još dosta vremena, možda napravim i nešto novo!

4) Dean

5) Edison - "Moji Mali Monoblokovi", pretpojacalo, pojacalo za slusalice i Sennheiser slusalice, Spajam se na Lestov CD-player, potrebni su nam zvucnici da kompletiramo sistem.

6) Lest - Had Audiolab headamp ( by Harkonen ),AKG K702 sluske,CDP Rotell 991AE,jedan par zvucnickih,tri para interkonekta,i sto vise produznih.

7) zbotic - cijevi nemam, ali mogu ponijeti nešto tranzistorsko (Aleph 30, Theta, Pearl ili Xono phono pretpojačalo, Laptop + USB/SPDIF konverter, kabela raznih, čega bude nedostajalo, možemo razgovarati i o tome da ponesem ozbiljan gramofon sa MC zvučnicom, ali pod određenim uvjetima itd......)

8) Sonny - Mugen amp + 13DR7 preamp + eventualno zvucnike ako istih bude prifalilo...

9) joe dalton

10) Kaligula

11) Grunf - DAC, cd transport, hibrid ,jedan par zvučnika(možda dva), int. kabeli,produžni (ako bude tribalo Blue-ray player nekome za transport ili izvor zvuka)

12) sstrsat - sistem sa 800-omskim zvucnicima i pripadajucem SE OTL-u. Plus nova MC jedinica sa WE triodama 416B (ako bude gotova)
Čovječe pazi da ne ideš malen ispod zvijezda!
Avatar
Edison
 
Postovi: 1180
Pridružen/a: 04 svi 2011, 21:32
Lokacija: Rijeka

PrethodnaSljedeća

Natrag na Triode festival

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 16 gostiju.

cron