TF 2013 - ŠIBENIK 24.-26.05. - Idemo dalje!

Re: TF 2013 - ŠIBENIK 24.-26.05. - Idemo dalje!

PostPostao/la Roko » 17 svi 2013, 13:46

Kaligula je napisao/la:
Ha, sve je utihnulo, a @grunf i ja ne gubimo nadu i viru u TF 2013.

Za bilo kakve informacije slobodno se obratite @grunfu ili meni.

Još jednom otvaram praznu listu izlagaća i posjetitelja:

Lista sudionika TF-2013 ŠIBENIK
1)
2)
3)
.
.
.



Kaligula, evo primaklo se na tjedan dana, pa bi valjalo dati malo više informacija. Najprije kako točno doći do tog starog bivšeg hotela Krka, i to iz nekoliko pravaca, Zagreba, Splita itd...kako kroz grad, kojim ulicama je zgodno i najlakše? (da se ljudi ne gube uokolo)

Posebno bi trebalo upozorit ako ima kakva slijepa ulica ili neka jednosmjerna di bi se ljudi mogli naći u nezgodnoj situaciji (a znamo kako je "nježan" novi prekršajni zakon jelte... :D ).

Di se trebamo točno pojavit i kome se treba javit za ukrcat uređaje u slušaonice? Koliko ima raspoloživih slušaonica, sala itd...i koliko imaju utičnica (koje max. amperaže)? Stolovi, stolice, eventualna postolja i tome slično? Produžni kabeli? Rasvjeta itd...ima pitanja cijelu masu. Ajde to malo poslikaj i stavi tu na forum pa da se organiziramo nekako.
neciviliziran, nekvalitetan i ne vidim dalje od nosa
Avatar
Roko
 
Postovi: 2084
Pridružen/a: 03 svi 2011, 23:10
Lokacija: Zadar

Re: TF 2013 - ŠIBENIK 24.-26.05. - Idemo dalje!

PostPostao/la zbotic » 20 svi 2013, 12:03

Kad se dolazi u Šibenik i hoću li tamo koga naći?

Kaligula, Grunf?
zbotic
 
Postovi: 2024
Pridružen/a: 04 svi 2011, 07:14

Re: TF 2013 - ŠIBENIK 24.-26.05. - Idemo dalje!

PostPostao/la Lest » 20 svi 2013, 14:58

Nadovezao bih se gore na Roka..

Kaligula i Grunf,gdje ste?Par dana do festivala fali a ne znamo koje i kakve su sale,kontakt osobu kad dodjemo pred hotel,sto da kazemo na recepciji,...Znam da svatko od nas ima obaveza,ali sve se stigne uz malo truda.Sto reci,znam kako je organizirati,ima mnogo truda,ali takodjer kao organizatori u redu je da budete aktivni non stop,pogotovo nadomak festivalu,a vas nigdje,ajmo decki!;)
Ne bih zelio da dodjemo u Sibenik,a ne znamo ni gdje nosit opremu,kome da se javimo.
Obecali ste mi poslati ti i Grunf uvodni tekst za web jos davno,nitko mi se ne javlja.

Ajde uprite ovih zadnjih par dana da se to sve lijepo dovede u red.

Bacite koju sliku sale/sala koje su nam na raspolaganju.
Avatar
Lest
 
Postovi: 146
Pridružen/a: 05 svi 2011, 04:42
Lokacija: Umag

Re: TF 2013 - ŠIBENIK 24.-26.05. - Idemo dalje!

PostPostao/la Edison » 20 svi 2013, 15:25

I mene su zanimala gornja pitanja pa sam se cuo s Kaligulom. On aktivno radi na organizaciji, tiskara, hotel, policija - prijava skupa. Uskoro ce se i on javiti na forumu, upravo obavlja neke dogovore. Veli da ce sve biti u redu. A to je najvaznije... Malo strpljenja i uskoro cemo znati vise.
Čovječe pazi da ne ideš malen ispod zvijezda!
Avatar
Edison
 
Postovi: 1180
Pridružen/a: 04 svi 2011, 21:32
Lokacija: Rijeka

Re: TF 2013 - ŠIBENIK 24.-26.05. - Idemo dalje!

PostPostao/la sstrsat » 20 svi 2013, 16:58

Edison je napisao/la:I mene su zanimala gornja pitanja pa sam se cuo s Kaligulom. On aktivno radi na organizaciji, tiskara, hotel, policija - prijava skupa. Uskoro ce se i on javiti na forumu, upravo obavlja neke dogovore. Veli da ce sve biti u redu. A to je najvaznije... Malo strpljenja i uskoro cemo znati vise.


Kojeg strpljenja???
Tri dana prije planiranog pocetka kaligula obavlja dogovore sa hotelom??? Bilo bi smisno da nije tragicno. Ovo je totalna neozbiljnost i neodgovornost, moze se rec i bezobraznost, prema svim prijavljenim ucesnicima.
I umisto da se vec odavno javi i odgovori na postavljena pitanja sad triba neko drugi u njegovo ime pozivat na strpljenje??
Krepat ma ne molat
Avatar
sstrsat
 
Postovi: 1745
Pridružen/a: 04 svi 2011, 18:21
Lokacija: Rijeka

Re: TF 2013 - ŠIBENIK 24.-26.05. - Idemo dalje!

PostPostao/la Kaligula » 20 svi 2013, 18:06

Evo nas, ljudi, u tjednu TF-a. Šibenik vas čeka ovaj vikend spreman!
Prije nego počnem odgovarati na prošlo i ovo tjedne upite da vas sve izvjestim da je došlo do iznenadnog odustajanja @grunfa, ne samo oko organizacije TF-a, nego i oko prisustvovanja bilo kojem od foruma. Možda sam nešto i pogrišija u ovom očitovanju, ali ako jesam, neka mi @grunf to ne uzme za zlo. On će se već javiti i možda i objasniti njegov problem.
Trenutno i nemam kontakt s njim, ali, @grunfe, ako misliš da ikako mogu pomoći, slobodno se javi!

Ono što smo planirali @grunf i ja napraviti u ovom zadnjem tjednu, i nije neka velika obveza. Jedan dio sam danas odradija, ostatak sutra. U Sridu se razmještaju stolovi i priprema objekat za vaš dolazak. Ništa nije upitno da TF ne bude u Šibeniku.

Došlo je do malih izmjena oko prisustvovanja što izlagaća, što posjetitelja, i sve izmjene su odrađene što se tiće smještaja i parkinga.

A jedina nedoumica je, kako vidim, kako doći do odredišta.
Mislim da je nepotrebno kraj stranica grada Šibenika nekakve fotke stavljati ovdje na forum. Stvarno je jednostavno. I iz smjera Zadra i iz Smjera Splita i s auto-puta je ista stvar. Bitno je samo da slijedite putokaze za centar grada. Kad stignete u centar (a prepoznat ćete ga po "velikom" trgu koji je auto parking), na semaforu skrenite prema moru. Spustit ćete se cestom uz park do mora. Kad ugledate more, stigli ste na cilj. Lijevo je hotel Krka, a desno hotel Jadran i hosteli.

Svima dajem moj broj mobitela: 092/2920264.
Slobodno me zovite već prilikom približavanja centru grada. Netko će vas i pričekati na obali!

Na vama je da se odlučite hoćete li najprije u hotel Jadran ili hostel gdje ste smješteni, ili ćete u hotel Krka gdje je izložba. Ako idete direktno u hotel Jadran, sobe su vam rezervirane na nick-ove.
Ništa ne radi šta ne znaš kako radi!
Avatar
Kaligula
 
Postovi: 568
Pridružen/a: 04 stu 2011, 04:11
Lokacija: Šibenik

Re: TF 2013 - ŠIBENIK 24.-26.05. - Idemo dalje!

PostPostao/la ilimzn » 20 svi 2013, 19:01

Kaligula, ako moze, kontakt brojevi za hotele / hostele?
Isto tako, kakav je raspored prostorija jer parking nije do hotela, neki od nas imaju koji stotinjak kila opreme pa bi bilo dobro znati kako rijesiti transport i mjeto gdje ce biti stvari koje nosimo...
ilimzn
Iron Man
 
Postovi: 979
Pridružen/a: 05 svi 2011, 13:39

Re: TF 2013 - ŠIBENIK 24.-26.05. - Idemo dalje!

PostPostao/la Kaligula » 20 svi 2013, 19:29

ilimzn je napisao/la:Kaligula, ako moze, kontakt brojevi za hotele / hostele?
Isto tako, kakav je raspored prostorija jer parking nije do hotela, neki od nas imaju koji stotinjak kila opreme pa bi bilo dobro znati kako rijesiti transport i mjeto gdje ce biti stvari koje nosimo...


Kontakt brojevi hotela i hostela su:

Hotel JADRAN tel: 022/242-000
Hostel INDIGO tel: 022/200-159 (u krajnjem slućaju GSM: 091/337-3744)


Što se tiće istovara opreme:

Prije pristizanja u centar grada ili kad skrenete prema moru (obali) zovni te me na mob. To je iz razloga da vas netko saćeka sa karticom za otvaranje rampe parkinga. Parking je uz sam hotel Krka, tako da ćete za istovar i utovar parkirati automobil pred sam ulaz u dvoranu. Udaljenost 0 metara.
Zadnja izmjena: Kaligula; 24 svi 2013, 12:43; ukupno mijenjano 1 put/a.
Ništa ne radi šta ne znaš kako radi!
Avatar
Kaligula
 
Postovi: 568
Pridružen/a: 04 stu 2011, 04:11
Lokacija: Šibenik

Re: TF 2013 - ŠIBENIK 24.-26.05. - Idemo dalje!

PostPostao/la Edison » 20 svi 2013, 21:48

Zao mi je radi Grunfa. Nadam se da nije neki veliki problem i da ce nam se brzo vratiti.

Bez obzira na sve, Kaligula ima i privatni zivot, i posao, i probleme kao i svi mi, i jos organizira Festival da bi se mi tamo sto bolje osjecali. Ostao je sam, ali radi. Mislim da ce do pocetka Festivala sve biti spremno i u redu, i zato ne treba dolivati ulje na vatru. Ove godine sve ide pomalo kako ne treba, ali ipak, Festival ce se odrzati, a to je najvaznije.

Ako ima problema, a ocigledno ih ima, mozemo to rijesiti na licu mjesta, normalnim, konstruktivnim dijalogom. Svadje ne mogu nista rijesiti, niti ikome pomoci.
Čovječe pazi da ne ideš malen ispod zvijezda!
Avatar
Edison
 
Postovi: 1180
Pridružen/a: 04 svi 2011, 21:32
Lokacija: Rijeka

Re: TF 2013 - ŠIBENIK 24.-26.05. - Idemo dalje!

PostPostao/la Roko » 21 svi 2013, 10:52

Odlično, još me jedna stvar zanima, odnosno ostala mi je nejasna. Dakle, recimo ljudi koji dođu u petak popodne i postave uređaje u toj sali (valjda glavnoj, obzirom da nema slika kako to izgleda iznutra), a odsjednu u nekom od hotela ili hostela uokolo. Hoće li oni noću kad pođu spavati morati ponovo razmontirati opremu i uređaje odnijeti u hotele (hostele) di spavaju ili će ih ostaviti tamo u tom starom bivšem hotelu Krka (a obzirom da taj hotel inače ne radi, odnosno nije u funkciji)? Ako uređaji i oprema ostaju tamo u sali, kako je riješeno njeno čuvanje?

Treba uzeti u obzir da će biti dosta skupocjene opreme i uređaja na kupu, a ljudi spavaju okolo po gradu.
neciviliziran, nekvalitetan i ne vidim dalje od nosa
Avatar
Roko
 
Postovi: 2084
Pridružen/a: 03 svi 2011, 23:10
Lokacija: Zadar

PrethodnaSljedeća

Natrag na Triode festival

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.

cron