Triode Festival 2013

Re: Triode Festival 2013

PostPostao/la Khadgar2007 » 11 ožu 2013, 00:00

nažalost nema šanse osim ako ne uleti neki poslići pa se zaradi nešto ekstra. A ja bi rađe doveo Janis i bocu southern comforta. ;)
"Nakon prve čaše vidite stvari onakvim, kakve bi vi htjeli da budu. Nakon druge vidite ih onakvim, kakve nisu. Na kraju ih vidite onakvim, kakve zaista jesu, što je najgora stvar na svijetu."
Avatar
Khadgar2007
 
Postovi: 2488
Pridružen/a: 05 svi 2011, 16:44
Lokacija: Sisak

Re: Triode Festival 2013

PostPostao/la audio kutak » 11 ožu 2013, 00:08

Kaligula je napisao/la:TF-2013 organizirat ćemo u terminu 24.-26.05.2013.

Sutra u jutru šaljem hotelu potvrdu ovog termina, a tokom dana ćemo još jednom generalizirati cijene smještaja.


kaligula, molim te da pitaš dali ja koji ću spavati u hostelu (ili negdje drugdje) imam pravo na parking hotela po 40 kn ili
to važi samo za one koji uzmu noćenje?

dali se moram akreditirati kao sudionik? Pitam zato jer neznam dali ću što od opreme donjeti a planiram doći subotu i nedjelju.
Jedan trenutak sreće vrijedi tisuću godina slave
Avatar
audio kutak
 
Postovi: 1118
Pridružen/a: 21 tra 2012, 21:18
Lokacija: VG

Re: Triode Festival 2013

PostPostao/la Kaligula » 11 ožu 2013, 02:10

audio kutak je napisao/la:kaligula, molim te da pitaš dali ja koji ću spavati u hostelu (ili negdje drugdje) imam pravo na parking hotela po 40 kn ili
to važi samo za one koji uzmu noćenje?

dali se moram akreditirati kao sudionik? Pitam zato jer neznam dali ću što od opreme donjeti a planiram doći subotu i nedjelju.

Neznam tko je uopće spominja parking za 40 Kn ili bilo šta o parkingu. Možda mi je promaklo!

ISPRAVAK!
Sad sam vidio da je ta cijena iz ponude hotela!
Zadnja izmjena: Kaligula; 11 ožu 2013, 09:40; ukupno mijenjano 1 put/a.
Ništa ne radi šta ne znaš kako radi!
Avatar
Kaligula
 
Postovi: 568
Pridružen/a: 04 stu 2011, 04:11
Lokacija: Šibenik

Re: Triode Festival 2013

PostPostao/la Kaligula » 11 ožu 2013, 02:26

PARKING

Vezano za paking, moram vam reći da je to problem, ali na izvjestan način rješiv. Gradski oci su zauzeli svaki kvadrat slobodne površine u centru grada i naplačuju 5Kn/h. Ima i mogučnost kupnje dnevne karte po 95Kn, ali je sve to preskupo. Gosti hotela imaju uz nadoplatu 40Kn/danu na raspolaganju mali hotelski parking, ali je on stvarno malen. Bit će vjerovatno po sistemu tko prvi njemu divojka. Gosti hostela nemaju mogučnost hostelskih parkinga. Isto tako i mogući gosti u privatnom smještaju. Pred hotelom Krka gdje će biti TF također je parking prostor u vlasništvu hotelijera, ali ga koriste njihovi zaposlenici. Rekli su mi da imaju tridesetak kartica za ulaz izlaz podijeljenih zaposlenicima, i da taj parking može primiti upravo toliko automobila. U pregovorima sam da mi daju jednu karticu da bi mogli nesmetano ulaziti izlaziti prilikom prenošenja opreme, ali ne i za trajno ostavljanje automobila. Od hotela prema jugu je dosta jeftin lučki parking udaljen niti 5 minuta hoda i mislim da ćete ga najradije koristiti (maram viditi cijenu). Svi hoteli i hosteli su u krugu 200 metara i sve se obavlja pješke, tako da vam automobili za vrijeme boravka ne trebaju. Osim tko želi u vijađ van Šibenika.
Ništa ne radi šta ne znaš kako radi!
Avatar
Kaligula
 
Postovi: 568
Pridružen/a: 04 stu 2011, 04:11
Lokacija: Šibenik

Re: Triode Festival 2013

PostPostao/la Roko » 11 ožu 2013, 11:53

Di je točno taj hotel Krka, ako ima neki link sa adresom i eventualno slikicama pa da gugl-earthamo malo. Trebalo bi se raspitat kod ljudi koji stanuju tamo u blizini di ima slobodnih parkinga koji se ne naplaćuju. Vjerujem da je slična situacija kao u Zd i da je grad zagušen autekima (male uske kale a auta puno), a gradski parkinzi preskupi i triba tražit neke "buže" kakvih uvijek ima, lokalci to najbolje znaju. ;)
neciviliziran, nekvalitetan i ne vidim dalje od nosa
Avatar
Roko
 
Postovi: 2084
Pridružen/a: 03 svi 2011, 23:10
Lokacija: Zadar

Re: Triode Festival 2013

PostPostao/la pinco » 11 ožu 2013, 12:26

Kad oden do Zadra sramota me ne platit parking, 2kn sat na jazinama i ne mislin se, još se ne naplačiva cili dan. Al moraš parkirat točno do ulaznih vrata di ideš..... Mukte.... Pored skućenosti Zadar ima dobro rješenu naplatu parkinga, di nemaš osjećaj da su parkinzi tu samo da se neko nabere love, nego da poslužu svrsi i da odagnaju gužvu izvan centra. Kod nas nema ispod 6kn a u sezoni 8 i to dan noć i od sveca i nedilje, a nemaš buže di se ne naplačiva.....
Šibenik je dosta skućeniji od Zadra tako da virujen da je teško nać negdi mukte parking, i to će bit problem za ljude koji dolazu na 2-3 dana. Onaj ko dolazi na 5-6 sati nije problem ni 5kn po satu. Bilo bi dobro vidit di je ta sala i kako idu otprilike zone parkinga. U sezoni ima dodatnih privatnih parkinga, možda bi se moglo dogovorit sa ljudima koji iznajmljuju....
pinco
 
Postovi: 210
Pridružen/a: 09 svi 2011, 09:59

Re: Triode Festival 2013

PostPostao/la Roko » 11 ožu 2013, 14:01

pinco je napisao/la:
Bilo bi dobro vidit di je ta sala i kako idu otprilike zone parkinga. U sezoni ima dodatnih privatnih parkinga, možda bi se moglo dogovorit sa ljudima koji iznajmljuju....



Slažem se. Evo vrtim po netu i nikako da dođem do adrese tog hotela Krka. Nema ni broja telefona. Ni poslovni adresar ne pomaže. Tražilice me navode na neki hotel "Vrata-Krke" ali kad otvorim vidim da to nije to. Izgleda da neće biti sreće bez lokalne logistike... :D
neciviliziran, nekvalitetan i ne vidim dalje od nosa
Avatar
Roko
 
Postovi: 2084
Pridružen/a: 03 svi 2011, 23:10
Lokacija: Zadar

Re: Triode Festival 2013

PostPostao/la Roko » 11 ožu 2013, 14:19

Evo našao sam jedan zanimljiv link sa starim hotelima u Ši:

http://www.sebenico.com/our-works/hoteli-u-sibeniku/


...lijepa reportaža...
neciviliziran, nekvalitetan i ne vidim dalje od nosa
Avatar
Roko
 
Postovi: 2084
Pridružen/a: 03 svi 2011, 23:10
Lokacija: Zadar

Re: Triode Festival 2013

PostPostao/la yoke » 11 ožu 2013, 15:44

Da i mene zanima di je taj hotel ;)
je da sam zivio par godina dole :lol:
al u to vrijeme me hoteli nisu zanimali :lol:

jedino sto mi izbaci je onaj stari hotel preko puta benzinske kod autobusnog kolodvora ?
Zadnja izmjena: yoke; 11 ožu 2013, 15:45; ukupno mijenjano 1 put/a.
Avatar
yoke
 
Postovi: 358
Pridružen/a: 07 svi 2011, 11:20


PrethodnaSljedeća

Natrag na Triode festival

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 8 gostiju.

cron