Triode Festival 2013

Re: Triode Festival 2013

PostPostao/la audio kutak » 09 ožu 2013, 17:01

Ajmo ovako..lakše se vidi...
Zeleni redni broj je prvi termin (17-19)
Crven redni broj je drugi termin (24 - 26)
Plavi redni broj; oba dva termina pašu..

1) sstrsat + bolja polovica - ca ce bit od opreme vidit ce se ali poneki novitet ce siguro bit
2) Dean - nešto će se sigurno naći.....
3) joe dalton
4) Klokan + roditelji, mozda i brat - GU50 amp, i ako se nadje jos nesta donjet ce se
5) grunf + bolja polovica + mali grunfić -a nešto će se i zalemiti do tada
6) Roko + bolja polovica + junior - nadam se zgotovit neki od započetih projekata
7) tom_hifi + bolja polovica - nešto ćemo izmisliti
8) zbotic + nadam se nagovoriti još nekog od samograditelja
9) pamook +1 , ako zazivi DAC sa broskie CF-om, moguce jos nesto do tada, ponesem i nixie nek svijetli
10) Davorin
11)the_bebe - line array (projekt počinjem ubrzo)
12) Zmajz- OTL, OB, a ako ništa onda ću prezentirati samog sebe..
13) harkonen - (moj sretan broj, popunite ove između:-) )
14) elvis - Line Array (ako uspijem riješiti bass sekciju), babuška mono blokovi MK II, line preamp 13DR7 x4, TVC by Ferenc Lazar
15) nino.s - nešto ce mo dovuč
16) MARINKO - čuda neka
17) sonny
18 ) s@ki i polovica... smještaj osiguran. donjet će se nešto..majkemi
19) Master of disaster - netko mora na svoja pleća preuzeti i težak zadatak rušenja prosjeka
20) Schultz - Imao sam jednom Renault 21 Nevada pa rekoh, evo lijepog broja za tebe... (Nas troje - četvero dolazimo najvjerojatnije skupa.... tzv. Ri-Val)
21) Bepone i bolja polovica / Markaudio F.range + EL156 S.E.
22) yoke ... imam smjestaj ...
23) Bata Bane - Ako se sve bude kako treba, mozda iz Bg dodje jedan hereticki cevni amp...
24) Audio Kutak - dolazak subota i nedjelja - smještaj hostel, privatno, ako što dovršim - donesem
25) Lest - Nosim Cdp,razne znjore,moguce headamp i sluske.
26) Pinco
27) Fixer[/quote][/quote]
Jedan trenutak sreće vrijedi tisuću godina slave
Avatar
audio kutak
 
Postovi: 1118
Pridružen/a: 21 tra 2012, 21:18
Lokacija: VG

Re: Triode Festival 2013

PostPostao/la sstrsat » 09 ožu 2013, 20:40

Ekipa, ajmo stat sa tim natezanjima oko termina.

Da objasnim zasto. Za sva 3 prethodna TF-a se termin krojil prema mojim boravcima na brodu (ako netko ne zna, TF san ja osmislil, iniciral i osnoval) a ove godine je razlika u tome ca moje vrime ne kroji brod nego borba sa teskom bolesti i sa njom vezanim kemoterapijama i periodima oporavka od tih terapija. Tako da smo Kaligula i ja imali dogovor da TF bude u terminu 24/05 upravo iz tog razloga da mogu u barem kako takvom stanju doc na njega. Nazalost, popustil je pritiscima nekih koji su ga kroz PM i telefonske pozive pritiskali da bude taj raniji termin pa je stavil obadva termina i sad imamo jednu neugodnu situaciju da bi kao aritmeticko zbrajanje "vecine" tribalo odredit termin TF-a. A te koji su Kaligulu pritiskali bi upital zasto svoje razloge nisu javno iznili ovdi u temi nego onako iza ledja kroz PM. Ako imaju hrabrosti to napisat.

Virujen da ce svaki ki je imalo dobronamjeran shvatit koliko mi je tesko palo javno iznosit sve ovo u vezi mog zdravstvenog stanja i da mi upravo to stanje sa svojin rasporedom terapija diktira jedino vikend 24/05 ka termin kad mogu doc. Tako da je to jedini razlog zac inzistiram na njemu. Da se radi samo o mojim smjenama na brodu, vec bi ja to lako skrojil da se pojavin u bilo kojem terminu ali ovo je visa sila koja mi zasad sve kroji.

Tako da..... trazin malo razumivanja. A ako netko od onih koji inzistiraju na ranijem terminu smatra da su njegovi razlozi jaci i vazniji pozivam ga da to javno iznese.
Krepat ma ne molat
Avatar
sstrsat
 
Postovi: 1745
Pridružen/a: 04 svi 2011, 18:21
Lokacija: Rijeka

Re: Triode Festival 2013

PostPostao/la zbotic » 09 ožu 2013, 21:05

Znači 24.-og. Može. Mora.
zbotic
 
Postovi: 2025
Pridružen/a: 04 svi 2011, 07:14

Re: Triode Festival 2013

PostPostao/la audio kutak » 09 ožu 2013, 21:45

sstrsat je napisao/la:Virujen da ce svaki ki je imalo dobronamjeran shvatit koliko mi je tesko palo javno iznosit sve ovo u vezi mog zdravstvenog stanja i da mi upravo to stanje sa svojin rasporedom terapija diktira jedino vikend 24/05 ka termin kad mogu doc. Tako da je to jedini razlog zac inzistiram na njemu. Da se radi samo o mojim smjenama na brodu, vec bi ja to lako skrojil da se pojavin u bilo kojem terminu ali ovo je visa sila koja mi zasad sve kroji.

Tako da..... trazin malo razumivanja. A ako netko od onih koji inzistiraju na ranijem terminu smatra da su njegovi razlozi jaci i vazniji pozivam ga da to javno iznese.


sstrsat, ne daj se... znam kako ti je jer su moja oba roditelja obolila, mama je sve to prošla, za sada ok a otac
svake godine ide 2 puta na operaciju karcinoma prostate i tako već 6 godinu.. ja ih stalno vozikam doktorima,
na pregled i sve uz to...

drži se, dobro jedi tako da imaš energije i preporučam ti graviolu u prahu ;)
lijep pozdrav
Jedan trenutak sreće vrijedi tisuću godina slave
Avatar
audio kutak
 
Postovi: 1118
Pridružen/a: 21 tra 2012, 21:18
Lokacija: VG

Re: Triode Festival 2013

PostPostao/la sstrsat » 09 ožu 2013, 21:51

Kutak, hvala na lipin zeljama ali stvarno ne bin tel da se ova tema pretvori u diskusije o mom zdravstvenom stanju. O tome stvarno ne bi dalje diskutiral, iznil san sve bitno, pa cu zamolit i tebe i sve ostale da to jednostavno ne spominju. To san napisal samo zato da razjasnim zac mi je termin 24/05 jedini moguci.
Krepat ma ne molat
Avatar
sstrsat
 
Postovi: 1745
Pridružen/a: 04 svi 2011, 18:21
Lokacija: Rijeka

Re: Triode Festival 2013

PostPostao/la audio kutak » 09 ožu 2013, 22:12

sve OK
Jedan trenutak sreće vrijedi tisuću godina slave
Avatar
audio kutak
 
Postovi: 1118
Pridružen/a: 21 tra 2012, 21:18
Lokacija: VG

Re: Triode Festival 2013

PostPostao/la Schultz » 09 ožu 2013, 23:25

Stvar je vrlo jednostavna....

100 ljudi, 100 ćudi, milijon problema i slično...

Organizator se je potrudio organizarati event.
On odlučuje.
Treba imati na umu da se ovakvi eventi ne organiziraju radi organizatora nego radi posjetitelja i sudionika.
Organizator treba na temelju dostupnih informacija o sudionicima i posjetiteljima odlučiti termin.
Termin koji organizator odluči je jedinstveni i konačan.
Tko se može u njega uklopiti dobro, tko ne može, isto dobro.

Znači, organizator će na temelju svoje odluke, koja je bazirana na mjesečevim mjenama, položaju oriona u lavu, brojem prijava i kvalitetom sudionika kao i slijevanjem olova i bacanjem graha prebranca odlučiti koji je tremin najbolji za event koji on organizira.

I to je to.




Znači da rekapituliramo.
Vikend 25 i 26 svibnja ja ne mogu ići nikamo dalje od Omišlja na otoku Krku. Ukoliko je netko u tom terminu slobodan pogledati regatu IOM RU jedrilica za Hrvatski kup i ljestvicu u Omišlju, slobodno neka dođe.
Malvazijski tigar
Avatar
Schultz
 
Postovi: 510
Pridružen/a: 06 ruj 2011, 20:36
Lokacija: Pećine, Sušak, Rijeka

Re: Triode Festival 2013

PostPostao/la yoke » 10 ožu 2013, 01:02

Kolko ljudi tolko cudi...
Hebat ga...
Znam da meni,i jos nekima, nije problem zaprasiti negdje i na jedan dan...i pri tom prevaliti 800-900km...onda nitko nebi trebao praviti dramu oko tog...

Ako je zauzet,npr. 25/26...uvijem mu ostane 24;)

Al dobro...
Nisam se htio petljati...bolje i da nisam...jer meni termin ne znaci nista...jednako kao ni za bilo koje drugo dogadjanje...
Ako mi se ide, odem...pa makar i na po ure...
Doduse u zadnje vrijeme to najvise ovisi o financijama...a ne volji ili zelji da se negdje maknem ;)

Kolko ljudi/tolko cudi
Avatar
yoke
 
Postovi: 358
Pridružen/a: 07 svi 2011, 11:20

Re: Triode Festival 2013

PostPostao/la Lest » 10 ožu 2013, 04:12

Uvijek netko nece moci doci i nece mu pasat termin,ali necemo se radi toga ljutit i prepirat naravno,ovo je vec 4-ti TF,svatko je sigurno bio na jednom,a ako nije bit ce ove godine ili sljedece,svima bi bilo drago da se moze ugodit svacija zelja,ali to je na zalost nemoguce.
Ja bih se ravnao prema sstrsatu,ne radi termina broda i ostalog,nego zato sto je ipak on pokrenuo sve ovo radi cega smo danas tu,druzimo se,mjenjamo iskustva i najbitnije,da nije bilo njega,ne bi se nikad ni svi upoznali i druzili jednom godisnje na TF.
Tak da ak se mene pita,ja bih se ravnao po njegovim mogucnostima dolaska.
Ipak,bilo bi steta,barem meni,da zacetnik TF-a ne bude prisutan.
Avatar
Lest
 
Postovi: 146
Pridružen/a: 05 svi 2011, 04:42
Lokacija: Umag

Re: Triode Festival 2013

PostPostao/la Lest » 10 ožu 2013, 04:15

Khadgar2007 je napisao/la:Ajde super samo tak Kaligula, vidim da ipak niste ovo sve vrijeme zatišja mirovali. Šteta ča me neće biti ovaj Triode festival jer ovo ča si nabrojao puno obećava, ali biti će valjda neki nagodinu. :)


Molim?A s kime cu ja slusat Jima :shock:
Avatar
Lest
 
Postovi: 146
Pridružen/a: 05 svi 2011, 04:42
Lokacija: Umag

PrethodnaSljedeća

Natrag na Triode festival

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

cron