Promjena HeadUnita

Re: Promjena HeadUnita

PostPostao/la the_bebe » 30 sij 2012, 13:56

Hvala sonny ali nisam ni mislio bacati novce nego me čisto zanimalo šta bi moglo biti u toj maloj kockici???Sigurno nije ništa prekomplicirano ali nemogu na netu naći nigdje ništa pametno a kako tu na forumu ima ljudi koji su totalni maheri mislio sam da bi mi netko mogao pomoći da odgonetnemo šta napraviti...ja ću danas probati zdravo seljački zalemiti činčeve na žice pa na konektor bez ičega pa da vidimo kako će se to ponašati a ako bude kakvih šumova i brumova ćemo dalje...a u međuvremenu ako netko ima kakvu ideju svi prijedlozi su dobrodošli...
Ja sam bogat čovek
Avatar
the_bebe
 
Postovi: 370
Pridružen/a: 02 sij 2012, 09:36
Lokacija: Rijeka

Re: Promjena HeadUnita

PostPostao/la the_bebe » 30 sij 2012, 20:50

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Aha...nakon šta sam se dobrano smrznuo obavještavaam vas da sam ipek ipak uspio riješiti ovaj problem...daklem na naj jednostavniji mogući način...stopice u original konektor i na njih zalemio proelov koaksialni kabel i na njega zavidao činčeve...zavidao jer sam doma imao samo nakamichi chincheve koji se ne leme nego zavidavaju,znam da je grehota staviti takve činčeve u auto ali ti su jedini koje sam imao!Uglavnom sve radi samo mi se dešava nešto čudno...volume 0 i sve super pojačam volume na 1 ili više i počne nekakvo vf zavijanje ali jako tiho i čuje se sve do recimo volume 10 a nakon toga je mjuza glasnija pa nema veze i ne smeta me samo me zanima šta bi to moglo biti? :?
Uvalio sam privremeno Pioneera deh p77 kojeg je kolega sonny opravio i sad muzika u autu radi neusporedivo bolje!!!!
Me happy...
Ja sam bogat čovek
Avatar
the_bebe
 
Postovi: 370
Pridružen/a: 02 sij 2012, 09:36
Lokacija: Rijeka

Re: Promjena HeadUnita

PostPostao/la sonny » 30 sij 2012, 22:28

Kako si spojio chincheve ?
Masa na oklop a "vrući kraj" na koji dio balansiranog sinala ? + ili - ?
A nekad je ovdje bilo dobro.......... Šteta.......
sonny
 
Postovi: 1203
Pridružen/a: 20 kol 2011, 18:36

Re: Promjena HeadUnita

PostPostao/la the_bebe » 30 sij 2012, 23:40

vruči kraj na + a masu na - i radi...jedino ta neka vf zuja...ali kad je volume na 0 nema ništa od zuje... :D
Ja sam bogat čovek
Avatar
the_bebe
 
Postovi: 370
Pridružen/a: 02 sij 2012, 09:36
Lokacija: Rijeka

Prethodna

Natrag na DIY audio sustava u automobilima

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 6 gostiju.

cron