Jolida SJ-302a

Savjeti, rasprave, recenzije , testiranja...

Re: Jolida SJ-302a

PostPostao/la zika » 20 stu 2011, 11:17

Zen Mod je napisao/la:koliko se secam - ne zloupotrebljavas ljubav znanje i umece , obavljajuci moderatorske poslove na Baby DiyA ;

forum je prvenstveno komunikacija medju ljudima , a tek potom tematika .

issue je zanimljiv u organizacionom smislu ,ali ne sme biti nista vise od toga .

Zloupotrebljavam, sa uživanjem... ;) Da nije Vas, kako bih ja uživao, i u uređajima, a i šire, ovako kao što to činim. Pa moj system je, skoro ceo, DIY, al' ne mojom rukom... Da ne pominjem koliko, skoro svakog dana, od Vas naučim...
Eto, uspeo si u svom naumu, naterao si me da pocrvenim... slika
No use permitting some prophet of doom to wipe every smile away. Come hear the music play. || In a search for the best simulacrum...
Avatar
zika
 
Postovi: 269
Pridružen/a: 06 svi 2011, 19:54

Re: Jolida SJ-302a

PostPostao/la Roko » 20 stu 2011, 11:41

ilimzn je napisao/la:Ako smijem primijetiti, ova tema bas nema puno veze s samogradnjom, vec vise sa savjetima oko komercijalne opreme, sto bi bilo vise u domeni audiofil.net foruma...
U svakom slucaju ide na dobru volju clanova ovog foruma, no mozda bi je trebalo premjestiti u neki drugi podforum... cak mozda novi podforum u off-topic-u, za ovakve generalne audio teme koje se ne ticu DIYa?

Sorry na off-topic-u ali nekako mi se cinilo najprimjerenije ovdje postaviti to pitanje...



Istina, evo postavio sam novi podforum "Tvornički uređaji i komponente" u Offtopic dijelu foruma, namijenjenu savjetima, raspravama, recenzijama i testiranjima tvorničkih uređaja i komoponenti. Temu sam tamo premjestio ;)
neciviliziran, nekvalitetan i ne vidim dalje od nosa
Avatar
Roko
 
Postovi: 2084
Pridružen/a: 03 svi 2011, 23:10
Lokacija: Zadar

Re: Jolida SJ-302a

PostPostao/la zika » 20 stu 2011, 11:50

Hvala! slika
No use permitting some prophet of doom to wipe every smile away. Come hear the music play. || In a search for the best simulacrum...
Avatar
zika
 
Postovi: 269
Pridružen/a: 06 svi 2011, 19:54

Re: Jolida SJ-302a

PostPostao/la ilimzn » 20 stu 2011, 13:13

Zen Mod je napisao/la:forum je prvenstveno komunikacija medju ljudima , a tek potom tematika .
issue je zanimljiv u organizacionom smislu ,ali ne sme biti nista vise od toga .


Upravo tako, zato j ei postavljeno pitanje, a nije samo tema odmah odletjela u off-topic.
Naravno da DIY-eri mogu (a i na neki nacin trebaju barem u nekom trenu) imati kupovne uredjaje. Stovise, veliki broj DIY-era to i postaje kroz kupovne uredjaje, ili nekakvim tweakovima, ili jednostavno nezadovoljstvom na neki nacin.
No eto, rijeseno, imamo novi podforum, i to je po meni najbolje rijesenje.
ilimzn
Iron Man
 
Postovi: 979
Pridružen/a: 05 svi 2011, 13:39

Prethodna

Natrag na Tvornički uređaji i komponente

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.