Grebalica - pls. savjet

Savjeti, rasprave, recenzije , testiranja...

Re: Grebalica - pls. savjet

PostPostao/la Khadgar2007 » 12 sij 2013, 23:47

Eno "dobar" phono je već predstavljen u "Vaši radovi" sekciji. Nije cijevni ali bože moj,počinjemo od lakšeg prema težem. ;)
"Nakon prve čaše vidite stvari onakvim, kakve bi vi htjeli da budu. Nakon druge vidite ih onakvim, kakve nisu. Na kraju ih vidite onakvim, kakve zaista jesu, što je najgora stvar na svijetu."
Avatar
Khadgar2007
 
Postovi: 2488
Pridružen/a: 05 svi 2011, 16:44
Lokacija: Sisak

Re: Grebalica - pls. savjet

PostPostao/la pamook » 12 sij 2013, 23:54

joe dalton je napisao/la:
@ pamook - Pisao sam općenito, tek sam poslije pogledao link koji si stavio. Uglavnom kada zbrojiš 550 za gram + 300 za novu zvučnicu + phono dođeš lako do 1500 kuna i onda ti skuplja prašinu jer nemaš ploča. Po meni bacanje novaca. Ako želiš moj savjet, za početak pokušaj pronaći barem 10ak ploča, može i rabljenih u dobrom stanju. Mislim da je teže sakupiti kolekciju ploča nego složiti gramofonsku integraciju.


u pravu si, nije malo love, odn. s tom lovom se da puno toga korisnijeg (u ovom slucaju) uciniti... ali izgleda da je netko vec reagirao, pise da je rezerviran (gramofon)... vjerojatno ce i otici pa tako i moja "dilema" oko njega :lol:

sve u svemu, sad znam puno vise nego prije par sati... thx ekipa :hail:
....nemoj Sirogojno, ja ću....
Avatar
pamook
 
Postovi: 1007
Pridružen/a: 19 kol 2011, 20:39
Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija

Re: Grebalica - pls. savjet

PostPostao/la joe dalton » 13 sij 2013, 00:01

pamook je napisao/la:u pravu si, nije malo love, odn. s tom lovom se da puno toga korisnijeg (u ovom slucaju) uciniti... ali izgleda da je netko vec reagirao, pise da je rezerviran (gramofon)... vjerojatno ce i otici pa tako i moja "dilema" oko njega :lol:

sve u svemu, sad znam puno vise nego prije par sati... thx ekipa :hail:


Ma nemaš za čime žaliti. Ako se odlučiš za gram nađe se toga po oglasnicima. A ako ne nađeš, javi se, znam gdje bi se našlo.
A Khadgar ti već nudi phono :D
Avatar
joe dalton
 
Postovi: 770
Pridružen/a: 06 svi 2011, 10:14
Lokacija: Zagreb

Prethodna

Natrag na Tvornički uređaji i komponente

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.