Izbor lokacije i datuma održavanja

Re: Izbor lokacije i datuma održavanja

PostPostao/la Khadgar2007 » 19 ruj 2011, 19:27

Evo ta opcija mi se sviđa jer ne znam trenutačno da li bi došao tamo i prespavao ali mogao bi se zaletiti na jednodnevni izlet.
"Nakon prve čaše vidite stvari onakvim, kakve bi vi htjeli da budu. Nakon druge vidite ih onakvim, kakve nisu. Na kraju ih vidite onakvim, kakve zaista jesu, što je najgora stvar na svijetu."
Avatar
Khadgar2007
 
Postovi: 2488
Pridružen/a: 05 svi 2011, 16:44
Lokacija: Sisak

Re: Izbor lokacije i datuma održavanja

PostPostao/la dorian » 21 ruj 2011, 16:10

Khadgar2007 je napisao/la:Netko je spominjao neki hotelčić blizu Karlovca kod organiziranja Triode festiala 2011. Ja mislim da i cijene nisu bile nešto visoke jedino je bio problem oko smještajnog kapaciteta.

Pozzz,,ma to sam samo ja bio,opcija je i dalje otvorena za središnju hrvatsku,smještajni kapacitet po meni nije bio problem ni za triode fest,bar se tako pokazalo da bi svi bili stali i za zadnji triode bez pol frke....
dorian
 
Postovi: 8
Pridružen/a: 21 ruj 2011, 16:07
Lokacija: karlovac

Re: Izbor lokacije i datuma održavanja

PostPostao/la Roko » 22 ruj 2011, 11:45

dorian je napisao/la:
Khadgar2007 je napisao/la:Netko je spominjao neki hotelčić blizu Karlovca kod organiziranja Triode festiala 2011. Ja mislim da i cijene nisu bile nešto visoke jedino je bio problem oko smještajnog kapaciteta.

Pozzz,,ma to sam samo ja bio,opcija je i dalje otvorena za središnju hrvatsku,smještajni kapacitet po meni nije bio problem ni za triode fest,bar se tako pokazalo da bi svi bili stali i za zadnji triode bez pol frke....



Pozdrav i tebi Doriane i dobrodošao na forum, sjećam se tvog prijedloga za TF 2011 lokaciju, meni se taj Motel Roganac na Mrežnici jako svidio onako na slikicama, prekrasna priroda i fini objekt. ;)

slika

http://www.mreznica.hr/motel/roganac.html
neciviliziran, nekvalitetan i ne vidim dalje od nosa
Avatar
Roko
 
Postovi: 2084
Pridružen/a: 03 svi 2011, 23:10
Lokacija: Zadar

Re: Izbor lokacije i datuma održavanja

PostPostao/la Dean » 22 ruj 2011, 19:59

Ovo je ljepo. Prava priroda..... Nakon prvog dana možemo rafting, pa ko zadnji posprema opremu :lol:
Dean
 
Postovi: 1774
Pridružen/a: 05 svi 2011, 17:13

Re: Izbor lokacije i datuma održavanja

PostPostao/la tubeman » 22 ruj 2011, 20:31

Glavno da ćeš imati čime zaštiti glavu (našao sam kape ;) ).
Avatar
tubeman
 
Postovi: 398
Pridružen/a: 05 svi 2011, 17:14
Lokacija: Varaždin

Re: Izbor lokacije i datuma održavanja

PostPostao/la Dean » 22 ruj 2011, 21:15

tubeman je napisao/la:Glavno da ćeš imati čime zaštiti glavu (našao sam kape ;) ).

Eto kako drugarska kritika pomaže !! :D
Dean
 
Postovi: 1774
Pridružen/a: 05 svi 2011, 17:13

Re: Izbor lokacije i datuma održavanja

PostPostao/la dorian » 24 ruj 2011, 11:52

Dacho je napisao/la:Dakle,...jedna od opcija je Duga Resa, točnije hotel Duga Resa.
Imaju dobru veliku dvoranu koja je malo razvedenog tlocrta i u krajnjem slučaju može se pregrađivati u više manjih dvorana, nalazi se na katu hotela. To nam zadovoljava sve naše potrebe i po kvadraturi, izgledu i opremljenosti.
Sobe su dvokrevetne uglavnom i imali bi na raspolaganju 12 soba što mislim da je možda dovoljno. U slučaju da trebamo veće kapacitete postoji u blizini jiš takvih smještaja koje bi po potrebi organizirali a naravno sve za iste novce.
Dvorana nam je besplatna a cijena dvokrevetne sobe je 330kn s doručkom i večerom, dakle 165 po osobi. Ručak se plaća ekstra 45 kn.
Jednokrevetna soba je 205kn s doručkom i večerom.
Termin bi trebali ugovoriti min mjesec dana unaprijed a njima najviše odgovara 1,2 i 3 mjesec da rezerviramo jedan vikend.
Odredište je u biti jako dobro i zbog slavonije , dalmacije, istre pa i zagorja, nitko nije previše udaljen.
Eto to je jedna od opcija.
Imamo li koga iz Karlovca na forumu??

još jednom,svima pozdrav,javlja se karlovac,uglavnom kada se bude nešto više znalo, uvijek mogu otići vidit za detalje, i kaj god treba.
dorian
 
Postovi: 8
Pridružen/a: 21 ruj 2011, 16:07
Lokacija: karlovac

Re: Izbor lokacije i datuma održavanja

PostPostao/la Dacho » 30 ruj 2011, 10:55

Ta lokacija mi se svidja. Dorian posto sam skoro svaki tjedan u Karlovcu mogli bi na kafu pa da se malo dogovorimo oko detalja.
Dacho
 
Postovi: 92
Pridružen/a: 12 svi 2011, 13:55
Lokacija: Sisak

Re: Izbor lokacije i datuma održavanja

PostPostao/la dorian » 03 lis 2011, 13:14

Dacho je napisao/la:Ta lokacija mi se svidja. Dorian posto sam skoro svaki tjedan u Karlovcu mogli bi na kafu pa da se malo dogovorimo oko detalja.

OK,može,kad god hočeš,ne znam pravila foruma al valjda smijem ostavit mail ovdje ili još bolje harkonen ima moj broj,pa nek ti on da broj mobitela,mail je
dorian1@post.com
dorian
 
Postovi: 8
Pridružen/a: 21 ruj 2011, 16:07
Lokacija: karlovac

Re: Izbor lokacije i datuma održavanja

PostPostao/la dorian » 03 lis 2011, 13:16

Dacho je napisao/la:Ta lokacija mi se svidja. Dorian posto sam skoro svaki tjedan u Karlovcu mogli bi na kafu pa da se malo dogovorimo oko detalja.

sad vidim da si iz Siska i PEPA ima moj broj,pa ti on isto može dati brojček.
dorian
 
Postovi: 8
Pridružen/a: 21 ruj 2011, 16:07
Lokacija: karlovac

PrethodnaSljedeća

Natrag na Vintage festival

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.

cron