U potrazi sam za ....

Re: U potrazi sam za ....

PostPostao/la Mate » 27 svi 2011, 16:51

elvis je napisao/la:........ Naime vrlo teško je naći dobar 12" driver za srednjetonsko područve, a ovaj se ponaša odlično. .......

A dobro pobogu, što je sa onim AD philipsima?
Onaj tvoj još čeka Danka da ga pokupi. Prošli put mi se javio kad je već dobrano gazio brdo. doduše ionako sam bio na nekom sprovodu kad je nazvao, ali on je već bio napustio katastarske granice moje opštine.
Problem mi je kutija za njega. Morala bi biti prevelika, a onda je poluprazna, pa bi ti pitao što nisam stavio bocu ulja, bocu kvasine, malo smokava....A ja ti jedino mogu napunit rogačima, To bi taman došlo umjesto stiropor krokija.
Avatar
Mate
 
Postovi: 1138
Pridružen/a: 12 svi 2011, 06:55
Lokacija: Prigradica

Re: U potrazi sam za ....

PostPostao/la elvis » 30 svi 2011, 09:36

zuzi je napisao/la:@Elvis
Maloprije sam zvao jednog žarulaša koji ima "brata" tvom Shaub Lorenzu ali veli da ga ne želi prodati. Izgleda da ćete obojica morati preći na mono osim ako se jedan od vas ne predomisli. Moj žarulaš naravno hoće kupiti tvog ali ga ti vjerojatno ne želiš porodati. Eto - mono je rješenje za sve vaše probleme.


He he, veliš ima baš takav driver, a ne želi ga prodati. Ok, znači netko mora biti manje tvrdoglav :). Ako je spomenuti žarulaš zbilja zaintersiran za taj driver, neka lijepo razmisli, pa neka mi da korektnu ponudu za otkup i eto sve smo riješili. Ako ponuda ne stigne, smisliti ću već nešto za taj driver, recimo jako bi se dobro snašao u boxu za amplifikaciju akustične gitare.

Pozdrav i hvala na povratnoj informaciji.
Avatar
elvis
 
Postovi: 1484
Pridružen/a: 04 svi 2011, 14:38

Re: U potrazi sam za ....

PostPostao/la Mate » 30 svi 2011, 15:46

Mate je napisao/la:
elvis je napisao/la:........ Naime vrlo teško je naći dobar 12" driver za srednjetonsko područve, a ovaj se ponaša odlično. .......

A dobro pobogu, što je sa onim AD philipsima?
Onaj tvoj još čeka Danka da ga pokupi. Prošli put mi se javio kad je već dobrano gazio brdo. doduše ionako sam bio na nekom sprovodu kad je nazvao, ali on je već bio napustio katastarske granice moje opštine.
Problem mi je kutija za njega. Morala bi biti prevelika, a onda je poluprazna, pa bi ti pitao što nisam stavio bocu ulja, bocu kvasine, malo smokava....A ja ti jedino mogu napunit rogačima, To bi taman došlo umjesto stiropor krokija.

A vidi mene što sam prolupooooo....... Ili netko ovdje nešto podvaljuje.
Ja bio uvjeren da je zuzi taj koji je tražio tanjur, a kad tamo ono elvis.

Zuziiiii , javi se da opereš ovu sramotu ili moram tražiti neki forum s posebnim potrebama.... :D :mrgreen:
Avatar
Mate
 
Postovi: 1138
Pridružen/a: 12 svi 2011, 06:55
Lokacija: Prigradica

Re: U potrazi sam za ....

PostPostao/la zuzi » 30 svi 2011, 15:53

Vidim nije lako. Philipsa sam svojedobno tražio ja, bolje rečeno bio mi je ponuđen a transport je trebao ići preko Tajnika ali eto to se zbog nekog pogreba nije dogodilo. E pa ako nekome treba taj Philips ja mu ga drage volje prepuštam, nemam više kamo s njim.
Think pozitiv stay negativ
Avatar
zuzi
 
Postovi: 387
Pridružen/a: 04 svi 2011, 10:52

Re: U potrazi sam za ....

PostPostao/la elvis » 30 svi 2011, 16:26

zuzi je napisao/la:Vidim nije lako. Philipsa sam svojedobno tražio ja, bolje rečeno bio mi je ponuđen a transport je trebao ići preko Tajnika ali eto to se zbog nekog pogreba nije dogodilo. E pa ako nekome treba taj Philips ja mu ga drage volje prepuštam, nemam više kamo s njim.


Huh, nemam baš nišata od Philipsa, a šeta. Nego ajde ti vidi sa žarulašem za onog Lorenza, daj mu moje kontakte ako treba, pa neka se bar on veseli paru ako ne mogu ja. :) :(
Avatar
elvis
 
Postovi: 1484
Pridružen/a: 04 svi 2011, 14:38

Prethodna

Natrag na U potrazi sam za...

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.