termo bužir

Stalci, kabeli, podloge...

Re: termo bužir

PostPostao/la Klokan » 06 sij 2013, 04:29

Ja sam si na ebay kupio nekakvih 50ak komada raznih promjera duzine 10ak centimetara crne i crvene boje i dobro sluze svrsi (kad ih zatrebam) za mene koji ih ne koristim svaki dan vec kada mi zatrebaju je to super rjesenje. A sto se tice upalljaca, fena za skidanje boje ili fena za kosu (prirucna sredstva :) ) najbolje je posluzio fen za skidanje boje jer upaljac ili bilo kakav brener ga jednostavno spale ako previse grijes na jednom mjestu sekundu previse i buzir pocne "kipiti" odnosno pojave se mali mjehurici na njemu i onda bude estetski ruzno a i cvrstoca je manja u tom slucaju.

Sto se mene tice najbolje ga je grijati sa tim fenom za skidanje boje s tim da je grijac na jedinici (moj ima 2 stupnja grijanja) i ne predugo, a buzir tesko da moze biti los.
----------------------------------------------------------------------------------------------
Real Radios Glow in the Dark!
Avatar
Klokan
 
Postovi: 574
Pridružen/a: 16 vel 2012, 17:38

Re: termo bužir

PostPostao/la tom_hifi » 06 sij 2013, 09:04

Ja grijem na drugom stupnju, znači, 450C i ne možeš ih prekuriti ako pripaziš, a stisnu se bolje i brže nego na prvom stupnju (ak se ne varam 250C). Mislim, kod termobužira nemaš gdi fulati. To zaista nema fake ones, kak bi se reklo :) A grijanje upaljačem zaboravi.
Avatar
tom_hifi
 
Postovi: 2087
Pridružen/a: 16 kol 2011, 17:33
Lokacija: Oroslavje

Re: termo bužir

PostPostao/la Edison » 06 sij 2013, 09:26

audio kutak je napisao/la:edit.što se inča tiče, znam ja koliko je to, samo sam htio reći da me zbunjuje kada piše recimo 5/16 pa ti računaj... :mrgreen:


To je mrvu vise od 1/4"... ;)
Čovječe pazi da ne ideš malen ispod zvijezda!
Avatar
Edison
 
Postovi: 1180
Pridružen/a: 04 svi 2011, 21:32
Lokacija: Rijeka

Re: termo bužir

PostPostao/la audio kutak » 06 sij 2013, 16:29

Edison je napisao/la:
audio kutak je napisao/la:edit.što se inča tiče, znam ja koliko je to, samo sam htio reći da me zbunjuje kada piše recimo 5/16 pa ti računaj... :mrgreen:


To je mrvu vise od 1/4"... ;)

je :mrgreen: :mrgreen:
Jedan trenutak sreće vrijedi tisuću godina slave
Avatar
audio kutak
 
Postovi: 1118
Pridružen/a: 21 tra 2012, 21:18
Lokacija: VG

Re: termo bužir

PostPostao/la Schultz » 06 sij 2013, 23:38

Samo je jedan Raychem......!






:mrgreen:
Malvazijski tigar
Avatar
Schultz
 
Postovi: 510
Pridružen/a: 06 ruj 2011, 20:36
Lokacija: Pećine, Sušak, Rijeka

Prethodna

Natrag na Pomagala

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 5 gostiju.