Dobrodošli na novi Forum

Hrvatski DIY Audio forum

Re: Dobrodošli na novi Forum

PostPostao/la cappucino » 13 lis 2011, 14:38

bija san u umagu ali na kratko. sezona tek počela radiš od do i to ti je to. inače puno lipih stvari. posebno su mi bile lipe 6c33 ...a aaaaa pre dobro....
cappucino
Avatar
cappucino
 
Postovi: 50
Pridružen/a: 12 lis 2011, 10:29
Lokacija: Poreč

Re: Dobrodošli na novi Forum

PostPostao/la harkonen » 13 lis 2011, 15:45

Aha! Kolega Sstrsat, dijagnoza je ovdje jasna - terminalna faza neizlječivog. :-)
I'm too old for this s...
Avatar
harkonen
 
Postovi: 2195
Pridružen/a: 04 svi 2011, 14:27
Lokacija: Bjelovar

Re: Dobrodošli na novi Forum

PostPostao/la davorin » 15 stu 2011, 15:39

Predlažem uvođenje posebne rubrike za (samo)gradnju pojačala za instrumente (gitara, bas gitara, klavijature, razglasna pojačala, harmonike itd.) gdje bi se taj segment samogradnje i konstruktorstva, radi lakšeg praćenja, odvojio od (samo)gradnje uređaja za reprodukciju već snimnjene glazbe.
davorin
 
Postovi: 1011
Pridružen/a: 14 stu 2011, 16:48
Lokacija: Zadar

Re: Dobrodošli na novi Forum

PostPostao/la Roko » 15 stu 2011, 15:54

davorin je napisao/la:Predlažem uvođenje posebne rubrike za (samo)gradnju pojačala za instrumente (gitara, bas gitara, klavijature, razglasna pojačala, harmonike itd.) gdje bi se taj segment samogradnje i konstruktorstva, radi lakšeg praćenja, odvojio od (samo)gradnje uređaja za reprodukciju već snimnjene glazbe.


Dobra ideja, daj neki prijedlog za naslov podforuma, trebao bi objediniti samogradnju pojačala i ostale elektronike za instrumente.

edit: Evo, postavio sam novi forum "DIY pojačala i elektronike za instrumente" ;)
neciviliziran, nekvalitetan i ne vidim dalje od nosa
Avatar
Roko
 
Postovi: 2084
Pridružen/a: 03 svi 2011, 23:10
Lokacija: Zadar

Re: Dobrodošli na novi Forum

PostPostao/la harkonen » 15 stu 2011, 16:18

davorin je napisao/la:Predlažem uvođenje posebne rubrike za (samo)gradnju pojačala za instrumente (gitara, bas gitara, klavijature, razglasna pojačala, harmonike itd.) gdje bi se taj segment samogradnje i konstruktorstva, radi lakšeg praćenja, odvojio od (samo)gradnje uređaja za reprodukciju već snimnjene glazbe.

Jest, Davorine, ovo je vrlo dobra ideja . Mislim da će i Bepo i Dean i Nik biti oduševljeni ovom sekcijom foruma.
:ugeek:
I'm too old for this s...
Avatar
harkonen
 
Postovi: 2195
Pridružen/a: 04 svi 2011, 14:27
Lokacija: Bjelovar

Re: Dobrodošli na novi Forum

PostPostao/la sstrsat » 15 stu 2011, 17:12

davorin je napisao/la:Predlažem uvođenje posebne rubrike za (samo)gradnju pojačala za instrumente (gitara, bas gitara, klavijature, razglasna pojačala, harmonike itd.) gdje bi se taj segment samogradnje i konstruktorstva, radi lakšeg praćenja, odvojio od (samo)gradnje uređaja za reprodukciju već snimnjene glazbe.


Pozdrav novom clanu
A posebni podforum za ove instrumentalne stvarcice je odlicna ideja
Krepat ma ne molat
Avatar
sstrsat
 
Postovi: 1745
Pridružen/a: 04 svi 2011, 18:21
Lokacija: Rijeka

Re: Dobrodošli na novi Forum

PostPostao/la Toxy » 30 stu 2011, 11:00

Pozdrav,

iz Zagreba sam, nisam neki diyer baš kalibra za ovaj forum. Eventualno sam u stanju izraditi stalažu za hifu ili neke kablove. Ali i Isus je počeo sa stolarijom pa gdje ga je to dovelo... :mrgreen: Znači u posjedu sam nekih tvorničkih uređajčića, ali moram priznati da me ovaj diy sve više zanima pa eto malo škicam po forumu i možda se nakon debelog proučavanja i upustim na neki projektić. Za sada je mali bebač doma pa ionako nemam vremena za to pa samo izučavam, ali eto kao što sam rekao u neko dogledno vrijeme tko zna... E da, za sad mi je jedan vintage Marantz receiver na refreshu kod kolege ilimzn-a, pozdrav kolegi... što se mene tiče slobodno ga ubaci u rubrici refresh starih uređaja... :waver: Za sada pozdrav svim članovima foruma...
Toxy
 
Postovi: 29
Pridružen/a: 11 lis 2011, 10:00
Lokacija: Zagreb

Re: Dobrodošli na novi Forum

PostPostao/la Roko » 30 stu 2011, 11:26

Toxy je napisao/la:Pozdrav,

iz Zagreba sam, nisam neki diyer baš kalibra za ovaj forum. Eventualno sam u stanju izraditi stalažu za hifu ili neke kablove. Ali i Isus je počeo sa stolarijom pa gdje ga je to dovelo... :mrgreen: Znači u posjedu sam nekih tvorničkih uređajčića, ali moram priznati da me ovaj diy sve više zanima pa eto malo škicam po forumu i možda se nakon debelog proučavanja i upustim na neki projektić. Za sada je mali bebač doma pa ionako nemam vremena za to pa samo izučavam, ali eto kao što sam rekao u neko dogledno vrijeme tko zna... E da, za sad mi je jedan vintage Marantz receiver na refreshu kod kolege ilimzn-a, pozdrav kolegi... što se mene tiče slobodno ga ubaci u rubrici refresh starih uređaja... :waver: Za sada pozdrav svim članovima foruma...



Dobrodošao na forum ;)
neciviliziran, nekvalitetan i ne vidim dalje od nosa
Avatar
Roko
 
Postovi: 2084
Pridružen/a: 03 svi 2011, 23:10
Lokacija: Zadar

Re: Dobrodošli na novi Forum

PostPostao/la davorin » 13 svi 2012, 21:09

Toxy je napisao/la: ... Ali i Isus je počeo sa stolarijom pa gdje ga je to dovelo...


Na križ? :lol:

Dobrodošao! :D
davorin
 
Postovi: 1011
Pridružen/a: 14 stu 2011, 16:48
Lokacija: Zadar

Re: Dobrodošli na novi Forum

PostPostao/la audio kutak » 14 svi 2012, 00:44

davorin je napisao/la:
Toxy je napisao/la: ... Ali i Isus je počeo sa stolarijom pa gdje ga je to dovelo...


Na križ? :lol:

Dobrodošao! :D


prestrašno!!! ja bih rekao na triode!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

dobrodošao kamo god išao! :mrgreen:
Jedan trenutak sreće vrijedi tisuću godina slave
Avatar
audio kutak
 
Postovi: 1118
Pridružen/a: 21 tra 2012, 21:18
Lokacija: VG

PrethodnaSljedeća

Natrag na Hrvatski DIY Audio

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.