Podlosku trebam

Podlosku trebam

PostPostao/la Kale021 » 08 sij 2016, 11:25

Trebala bi mi ovakva podloska za 2mm osovinu,
slika
molio bih dobru dusu da mi je ustupi, normalno uz novcanu naknadu.
Treba mi za jedan Akai Deck koji je dosao bez pinch-rollera, roller nabavljen ali podlosku nemam. Ostalo na PM (adresa i ostalo...)
Kale021
 
Postovi: 270
Pridružen/a: 04 svi 2011, 06:26

Re: Podlosku trebam

PostPostao/la zbotic » 08 sij 2016, 13:25

To se inače kod mehaničara naziva "Seger osigurač", pogledat ćemo po ladicama. Standard, njemački DIN 6799.


Ako ništa ne nađeš možeš improvizirati tako da u komadu plastike probušiš vrhom lemila rupu na knap. Tako bude i originalno napravljeno kod mnogih uređaja.

Inače u Splitu ti imaju dvije dobro opskrbljene prodavaonice vijčane robe pa bi čak moglo biti i toga. Jedna je kod doma umirovljenika na Zenti (mislim da se zove "Vida", a drugi novootvoreni dućan je negdje po sredini Velebitske kod vulkanizera Šakića (nisam bio).

edit:

http://vida-split.com.hr/ nazovi
Zadnja izmjena: zbotic; 08 sij 2016, 13:40; ukupno mijenjano 1 put/a.
zbotic
 
Postovi: 2024
Pridružen/a: 04 svi 2011, 07:14

Re: Podlosku trebam

PostPostao/la Kale021 » 08 sij 2016, 13:38

Zorane, ma evo vec mi pamook salje postom nekoliko, tako da nemoj se muciti kopati po ladicama. ma i ja sam imao negdi ovih sajbi ali ko ce se sititi di sam ih spremija, rekli bi ljudi "spremija od sebe" :)
A vidis nisam zna za te butige! Ma kako me put slabo nosi u grad ako nije bas strogo namjenski, tako da sam i slabo informiram sa promjenjama specijaliziranih trgovina. Kad mi nesto zatriba, Pevec - Emezetta - Bauhaus sve na 5 minuta voznja takoreci... a u grad (mislim Split) me muka uvati kad moram ici, te guzva te parking... uf...

Jos jednom hvala na info!
Kale021
 
Postovi: 270
Pridružen/a: 04 svi 2011, 06:26

Re: Podlosku trebam

PostPostao/la zbotic » 08 sij 2016, 13:42

Sad znaš, a ima svega, tipa crnih imbusa i slično čega se nije dalo nabaviti godinama. I ljudi su ljubazni, javljaju se i na telefon. ;)
zbotic
 
Postovi: 2024
Pridružen/a: 04 svi 2011, 07:14


Natrag na DIY oglasnik

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.

cron