Nixie sat

Re: Nixie sat

PostPostao/la tom_hifi » 21 ožu 2012, 21:33

Neka onda admin makne u novu temu, tipa EBAY Carina ili što već.

Ako još netko ima iskustva s tom carinom, nek mi napiše tu ili na PM! Pa mislim, kad otvore kutiju i vide staru prašnjavu "kantu" unutra, pa valjda neće ništa naplatiti. Sigurno bude to još pas dodatno 'pošnjofao' i poslat će mi to doma. :mrgreen:
Avatar
tom_hifi
 
Postovi: 2087
Pridružen/a: 16 kol 2011, 17:33
Lokacija: Oroslavje

Re: Nixie sat

PostPostao/la pamook » 21 ožu 2012, 22:09

dok ne maknu u drugu temu - meni je onaj moj stigao bez da su me ista pitali, a kako i oni (bar ovi na carini u Osijeku gdje potpada i moj corsokak) imaju enternet pa po broju transakcije sa ebay-a pogledaju ko-kome-koliko, vjerojatno neces nista platit, imas racun sa ebay-a i paypal-a, a u krajnjoj liniji i izlistanje karticnog poslovanja - zbilja mislim da neces nista platit...

cestitam, 15e :lol: :hail:
....nemoj Sirogojno, ja ću....
Avatar
pamook
 
Postovi: 1007
Pridružen/a: 19 kol 2011, 20:39
Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija

Re: Nixie sat

PostPostao/la tom_hifi » 21 ožu 2012, 22:15

pamook je napisao/la:dok ne maknu u drugu temu - meni je onaj moj stigao bez da su me ista pitali, a kako i oni (bar ovi na carini u Osijeku gdje potpada i moj corsokak) imaju enternet pa po broju transakcije sa ebay-a pogledaju ko-kome-koliko, vjerojatno neces nista platit, imas racun sa ebay-a i paypal-a, a u krajnjoj liniji i izlistanje karticnog poslovanja - zbilja mislim da neces nista platit...

cestitam, 15e :lol: :hail:


Hehe, ma odlično, tak sam si i mislio otprilike. Nego, kako kažem, bezveze sam stavio 1 euro i nisam pratio više jer sam u međuvremenu naišao na Jensen folijske zračne zavojnice (bakrena folija i papir impregnirani voskom) 12AWG 0.68mH, koje mi treba jer nešto mijenjam reznu frekvenciju, za 190kn par + poštarina, tako da mi je ovaj tuner uopće izašao ih glave dok nisam dobio mail da sam osvojio aukciju :D Tako da sad imam i Jantzen zračne špule viška, RIZ radio koji moram složiti, a bome i tuner ... Jaooo ... :mrgreen:
Avatar
tom_hifi
 
Postovi: 2087
Pridružen/a: 16 kol 2011, 17:33
Lokacija: Oroslavje

Re: Nixie sat

PostPostao/la Backo » 21 ožu 2012, 22:20

A jesi srećkovoć.A da pokušaš dikad zaigrati na lotu?možda te krene :lol: :clap: :thumbup:
Avatar
Backo
 
Postovi: 317
Pridružen/a: 19 srp 2011, 23:07
Lokacija: Zadar

Re: Nixie sat

PostPostao/la tom_hifi » 21 ožu 2012, 22:41

Backo je napisao/la:A jesi srećkovoć.A da pokušaš dikad zaigrati na lotu?možda te krene :lol: :clap: :thumbup:


Ma neću, onda će harkonen ostati bez lampi ako dobijem, a mislim da bez toga ne može :mrgreen:
Avatar
tom_hifi
 
Postovi: 2087
Pridružen/a: 16 kol 2011, 17:33
Lokacija: Oroslavje

Re: Nixie sat

PostPostao/la harkonen » 21 ožu 2012, 23:15

Mogu,mogu.... riješi me tog zla.
:ugeek:
I'm too old for this s...
Avatar
harkonen
 
Postovi: 2195
Pridružen/a: 04 svi 2011, 14:27
Lokacija: Bjelovar

Prethodna

Natrag na Offtopic

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 4 gostiju.

cron