Tweak iz drugih medija

Re: Tweak iz drugih medija

PostPostao/la sonny » 30 pro 2011, 00:23

Hebate, što se nisam to ovaj tweak sjetio napravit' na svojem NAD-u 312 prije nego što sam ga tako olako poklonio sestri ;)
Možda bih ga danas slušao razgoračenih očiju i vilicom do poda...
A nekad je ovdje bilo dobro.......... Šteta.......
sonny
 
Postovi: 1203
Pridružen/a: 20 kol 2011, 18:36

Re: Tweak iz drugih medija

PostPostao/la Roko » 30 pro 2011, 00:25

neciviliziran, nekvalitetan i ne vidim dalje od nosa
Avatar
Roko
 
Postovi: 2084
Pridružen/a: 03 svi 2011, 23:10
Lokacija: Zadar

Re: Tweak iz drugih medija

PostPostao/la sstrsat » 30 pro 2011, 11:33

Backo je napisao/la:Naravno da ne triba ni stajati u stavu mirno(kako ti kažeš) ali se nije lipo ni izrugivati



Znas ca je ovdi izrugivanje?
To da netko proglasava da je zamjenom nekakvog jumpera dobil od NAD-a "savrseno neutralno pojacalo". To je izrugivanje sa svima koji nec malo znaju o elektroniki i ne samo izrugivanje nego i vridjanje njihovog zdravog razuma.
I sad bi u ime neke "pristojnosti" ili cega vec tribalo ne rec nista na takve vrdnje ili potvrdjivat iznosiocu takvih tvrdnji kako je on apsolutno u pravu. U ime cega? Mozda nekog "mira u kuci"???
Zal mi je ali ja san pred vise desetljeca prestal virovat u bajke i na takve besmislene tvrdnje cu uvik reagirat.

Zanimljivo je da tvrdnje o takvim enormnim boljicima sa ovakvim "tveakovima" iznose uglasvnom (ma ca uglavnom, uvik i uvik) oni koji nisu na "ti" sa elektronikom. Ili iznose ili zestoko brane iznosioce takvih tvrdnji.
Zasto to oni cine ne znam (a i nije me briga) ali sam duboko uvjeren da za to mora postojat neko psiholosko objasnjenje.


Backo je napisao/la:ne moraš se truditi sa objašnjenjima nekakvim,tipa friganim silicijima spika i falingama kod TP,jer to kod mene ne pali,,samo uho!


Kako lipo potvrdjujes ovo ca san napisal. Samo uho, kazes?
Je li uopce imas i najpovrsniju predodzbu koliko je znanja iz elektronike, matematike, fizike, akustike, mehanike, optike.... bilo potribno da stvori nesto na cemu tvoje uho moze slusat.
Gledaj ovako, takvi argumenti tipa "samo uho i samo uho i ne triba nista objasnjavat sa tehnicke strane" mozda prolaze na nekom drugom tipu foruma ali na diyerskom forumu su zna se kakve tezine.
Krepat ma ne molat
Avatar
sstrsat
 
Postovi: 1745
Pridružen/a: 04 svi 2011, 18:21
Lokacija: Rijeka

Re: Tweak iz drugih medija

PostPostao/la Roko » 30 pro 2011, 12:24

neciviliziran, nekvalitetan i ne vidim dalje od nosa
Avatar
Roko
 
Postovi: 2084
Pridružen/a: 03 svi 2011, 23:10
Lokacija: Zadar

Re: Tweak iz drugih medija

PostPostao/la Roko » 30 pro 2011, 12:33

neciviliziran, nekvalitetan i ne vidim dalje od nosa
Avatar
Roko
 
Postovi: 2084
Pridružen/a: 03 svi 2011, 23:10
Lokacija: Zadar

Re: Tweak iz drugih medija

PostPostao/la Roko » 30 pro 2011, 12:42

Može i čokoladirani tweak....mmmmmmm.... :D :




slika


http://www.frendice.hr/novogodisnji-kokteli
neciviliziran, nekvalitetan i ne vidim dalje od nosa
Avatar
Roko
 
Postovi: 2084
Pridružen/a: 03 svi 2011, 23:10
Lokacija: Zadar

Re: Tweak iz drugih medija

PostPostao/la Roko » 30 pro 2011, 12:45

A bome, ni ovaj Votka-Campari tweak nije loš:

slika

http://www.barkun.hr/2010/12/29/blagdan ... ji-koktel/
neciviliziran, nekvalitetan i ne vidim dalje od nosa
Avatar
Roko
 
Postovi: 2084
Pridružen/a: 03 svi 2011, 23:10
Lokacija: Zadar

Re: Tweak iz drugih medija

PostPostao/la Roko » 30 pro 2011, 12:49

Ili recimo, fancy-schmency Hot Toddy tweak:

slika


http://wannabemagazine.com/novogodisnji-koktel/
neciviliziran, nekvalitetan i ne vidim dalje od nosa
Avatar
Roko
 
Postovi: 2084
Pridružen/a: 03 svi 2011, 23:10
Lokacija: Zadar

Re: Tweak iz drugih medija

PostPostao/la Backo » 30 pro 2011, 12:50

sstrsat je napisao/la:
Backo je napisao/la:Naravno da ne triba ni stajati u stavu mirno(kako ti kažeš) ali se nije lipo ni izrugivati



Znas ca je ovdi izrugivanje?
To da netko proglasava da je zamjenom nekakvog jumpera dobil od NAD-a "savrseno neutralno pojacalo". To je izrugivanje sa svima koji nec malo znaju o elektroniki i ne samo izrugivanje nego i vridjanje njihovog zdravog razuma.
I sad bi u ime neke "pristojnosti" ili cega vec tribalo ne rec nista na takve vrdnje ili potvrdjivat iznosiocu takvih tvrdnji kako je on apsolutno u pravu. U ime cega? Mozda nekog "mira u kuci"???
Zal mi je ali ja san pred vise desetljeca prestal virovat u bajke i na takve besmislene tvrdnje cu uvik reagirat.

Zanimljivo je da tvrdnje o takvim enormnim boljicima sa ovakvim "tveakovima" iznose uglasvnom (ma ca uglavnom, uvik i uvik) oni koji nisu na "ti" sa elektronikom. Ili iznose ili zestoko brane iznosioce takvih tvrdnji.
Zasto to oni cine ne znam (a i nije me briga) ali sam duboko uvjeren da za to mora postojat neko psiholosko objasnjenje.


Backo je napisao/la:ne moraš se truditi sa objašnjenjima nekakvim,tipa friganim silicijima spika i falingama kod TP,jer to kod mene ne pali,,samo uho!


Kako lipo potvrdjujes ovo ca san napisal. Samo uho, kazes?
Je li uopce imas i najpovrsniju predodzbu koliko je znanja iz elektronike, matematike, fizike, akustike, mehanike, optike.... bilo potribno da stvori nesto na cemu tvoje uho moze slusat.
Gledaj ovako, takvi argumenti tipa "samo uho i samo uho i ne triba nista objasnjavat sa tehnicke strane" mozda prolaze na nekom drugom tipu foruma ali na diyerskom forumu su zna se kakve tezine.

Samo ču reći da se za gore boldanim slažem i da se definitivno čovik krivo izrazija.
Avatar
Backo
 
Postovi: 317
Pridružen/a: 19 srp 2011, 23:07
Lokacija: Zadar

Re: Tweak iz drugih medija

PostPostao/la Backo » 30 pro 2011, 12:54

ilimzn je napisao/la:Pa sad... nemojte se bas svemu smijati. Ovako nesto sam i ja dozivio i to od puno respektabilnijih proizvodjaca...
Nije stvar u tome da to ne radi, vec samo ukazuje do koje razine su neki spremni 'stediti' s materijalima i izvedbama.

:hail: :shh:
Avatar
Backo
 
Postovi: 317
Pridružen/a: 19 srp 2011, 23:07
Lokacija: Zadar

PrethodnaSljedeća

Natrag na Offtopic

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.

cron