Vicoteka

Re: Vicoteka

PostPostao/la Roko » 20 vel 2013, 18:27

zbotic je napisao/la:Kiro Jubito je za ovo bio poliglota na kvadrat. Koja prasica.

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... orzjNKvIq4


...ništa bez šalabahtera :D

slika
neciviliziran, nekvalitetan i ne vidim dalje od nosa
Avatar
Roko
 
Postovi: 2084
Pridružen/a: 03 svi 2011, 23:10
Lokacija: Zadar

Re: Vicoteka

PostPostao/la audio kutak » 20 vel 2013, 18:56

bože, što je teško pročitati taj šalabahter! slomio sam jezik ništa ne razumijuć !
Jedan trenutak sreće vrijedi tisuću godina slave
Avatar
audio kutak
 
Postovi: 1118
Pridružen/a: 21 tra 2012, 21:18
Lokacija: VG

Re: Vicoteka

PostPostao/la Khadgar2007 » 20 vel 2013, 20:09

audio kutak je napisao/la:
Khadgar2007 je napisao/la:Meni se čini da sam to juče čuo na radiju dok sam bio u Uradi sam trgovini. Nisam primjetio nikakvu najavu ili nešto ča bi opisalo jel to zajebancija ili ne ali vidim da ipak nije...

što si kupovao tamo?


ništa pretjerano uzbudljivo, malo silikonskog kita za kupaonu i set onih zakovica(sa pripadajućim alatom) koje izgledaju kao prstenovi i služe za zavjese i slično spajanje dva komada platna. Alat haj-end dva komada železa sa pantom na jedno kraju a drugi kraj ima ležište za nitne, pa stavi platno između i udri sa macolom,naučio da se deblje platno prvo probuši sa tim alatom pa se onda stavi nitna jer ne može taj haj-end alat obaviti dva posla od jednom. :lol:
Sašio sam si dvije zavjesice za podrum da mi prašina,piljevina i sl. ne ide po zimnici jer je pola podruma zimnica pola radiona, a cijeli podrum ogromna dva kvadratna metra... Preuređenje počelo krajem ljeta a nadam se za koji mjesec će biti gotovo kada dodam još par DIY igrački u svoj arsenal. :mrgreen: Sada ću ja kod Aparatus ili Dean, šutim i onda najednom će osvanuti slike bez teksta. :mrgreen:
"Nakon prve čaše vidite stvari onakvim, kakve bi vi htjeli da budu. Nakon druge vidite ih onakvim, kakve nisu. Na kraju ih vidite onakvim, kakve zaista jesu, što je najgora stvar na svijetu."
Avatar
Khadgar2007
 
Postovi: 2488
Pridružen/a: 05 svi 2011, 16:44
Lokacija: Sisak

Re: Vicoteka

PostPostao/la Edison » 20 vel 2013, 21:26

Khadgar2007 je napisao/la:Sašio sam si dvije zavjesice za podrum da mi prašina,piljevina i sl. ne ide po zimnici jer je pola podruma zimnica pola radiona, a cijeli podrum ogromna dva kvadratna metra... Preuređenje počelo krajem ljeta a nadam se za koji mjesec će biti gotovo kada dodam još par DIY igrački u svoj arsenal. :mrgreen: Sada ću ja kod Aparatus ili Dean, šutim i onda najednom će osvanuti slike bez teksta. :mrgreen:


Sjedila sam za mashinom, shila sam... :lol:

'Oce li taj super-podrum u postupak legalizacije? ;)
Čovječe pazi da ne ideš malen ispod zvijezda!
Avatar
Edison
 
Postovi: 1180
Pridružen/a: 04 svi 2011, 21:32
Lokacija: Rijeka

Re: Vicoteka

PostPostao/la the_bebe » 20 vel 2013, 21:45

Izveo Mujo Fatu u talijanski restoran
Sjeli oni i gledaju meni,mujo sav na čudu gleda jadan a ne konta ništa,njemu neugodno i sjuži on da je konobar krenuo prema njima brže bolje šmugne u wc da se ne osramoti pred konobarom nadajući se da će Fata naručiti nešto i za njega.Dođe konobar do stola i kaže : Dobra večer izvolite.
Fata odzdravi i kaže : Molim vas meni jednu pizzu quatro stagione a Muji molim vas preporučite specijalitet kuče.
Krene konobar prema šanku kad ugleda Muju kako izlazi iz wc-a te krene do njega pa ga pita : Gospodine njoke?
A Mujo će njemu : Ma jok bolan šopi!

:lol:
Ja sam bogat čovek
Avatar
the_bebe
 
Postovi: 370
Pridružen/a: 02 sij 2012, 09:36
Lokacija: Rijeka

Re: Vicoteka

PostPostao/la Dean » 20 vel 2013, 22:04

To me podsjeća na Bandića kad je bio u Splitu.
Naruči pivu konobaru onak po šatri i veli : "Konobar vopi!"
Konobar skuži igru i veli: "Dnohla?"
A Bandić odgovori: "Jok, daj Ožujsku!"
Dean
 
Postovi: 1774
Pridružen/a: 05 svi 2011, 17:13

Re: Vicoteka

PostPostao/la zbotic » 20 vel 2013, 22:19

Upravo na radiju čuo reklamu za školu stranih jezika koja završava porukom "pipl mast trast as" :lol:
zbotic
 
Postovi: 2025
Pridružen/a: 04 svi 2011, 07:14

Re: Vicoteka

PostPostao/la pamook » 20 vel 2013, 22:23

Pecaju dva ribolovca. Zabacili i čekaju.Nasipom iza njihovih leđa približava
se pogrebna povorka. Kada su stigli točno iza njih, stariji ribolovac
ustade, skine šešir i nakloni se.
"Svaka Vam čast na ovakvom gestu", reče mlađi ribolovac.
"Što ću, ipak smo tolike godine proveli u braku!"
....nemoj Sirogojno, ja ću....
Avatar
pamook
 
Postovi: 1007
Pridružen/a: 19 kol 2011, 20:39
Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija

Re: Vicoteka

PostPostao/la sonny » 20 vel 2013, 22:36

Ja se pri spomenu ribolova uvijek, ali uvijek sjetim ovoga :

mojsije-ribolov.jpg
mojsije-ribolov.jpg (56.24 KiB) Pogledano 5359 put/a.
A nekad je ovdje bilo dobro.......... Šteta.......
sonny
 
Postovi: 1203
Pridružen/a: 20 kol 2011, 18:36

Re: Vicoteka

PostPostao/la zbotic » 20 vel 2013, 22:38

Roko je napisao/la:
zbotic je napisao/la:Kiro Jubito je za ovo bio poliglota na kvadrat. Koja prasica.

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... orzjNKvIq4


...ništa bez šalabahtera :D

slika


S obzirom da nam je cijela diplomacija sazdana od retarda koji osim što nemaju nikakve veze sa jezikom zemlje u koju idu, nemaju u 99% slučajeva ni veze sa životom, nije ni čudno da nam funkcionira samo izvoz u Bosnu i Srbiju.
zbotic
 
Postovi: 2025
Pridružen/a: 04 svi 2011, 07:14

PrethodnaSljedeća

Natrag na Offtopic

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 6 gostiju.

cron