Split, Kappa - Focal dvoboj

Re: Split, Kappa - Focal dvoboj

PostPostao/la Roko » 19 sij 2016, 21:52

Zaista jako dobro radi taj Dynachi, ni ja dugo nisam čuo bolji amp za sluške, potpuno u Zokijevom stilu, precizna izrada i izvrstan zvuk :thumbup:
Pored tog ampa, vrlo ugodno me iznenadio i cijevni preamp sa gramofonskom integracijom, također jako dobro je to sviralo, slijedeći put kad se tamo nađem nastojat ću to još malo pažljivije poslušati, ovaj put je bilo malo previše šušura i poslušanih kombinacija.
Passići opet pokazali da nisu "osjetljivi" na zvučnike, što god da im nakačiš jako dobro kontroliraju, Kappice propjevale i bassirale bez frke, tako da smo neke dilemice i nedoumice riješili već u prvih nekoliko minuta... :D :D
Elem...Mate je odlično primjetio, bilo je to natjecanje u ljepoti...ajde da se i nas dva nešto složimo :lol:

Jeo ga patak...u Zadru jutros -5, Mate i ja se slažemo, Zoki pravi cijevna pojačala a Nino piše dugačke postove :mrgreen:

o tempora, o mores! :lol:
neciviliziran, nekvalitetan i ne vidim dalje od nosa
Avatar
Roko
 
Postovi: 2084
Pridružen/a: 03 svi 2011, 23:10
Lokacija: Zadar

Re: Split, Kappa - Focal dvoboj

PostPostao/la Mate » 20 sij 2016, 17:45

Roko je napisao/la: Kappice propjevale i bassirale bez frke, tako da smo neke dilemice i nedoumice riješili već u prvih nekoliko minuta..

Čekaj, čekaj. Ono je Mulin plakao da nemaju basa?
Ja mislin da su mu bas doma pojeli oni njegovi stalci. Ovđe ih je donio bez stalaka :lol: :lol: :lol:
Avatar
Mate
 
Postovi: 1138
Pridružen/a: 12 svi 2011, 06:55
Lokacija: Prigradica

Re: Split, Kappa - Focal dvoboj

PostPostao/la zbotic » 20 sij 2016, 18:05

Zapravo na ovim Kappama je najbolji bas. Kada bi spojili bas sa Kappa, srednje i visoke s Electri dobili bi Mezzo Utopiju, a možda i cijelu Utopiju.

Zato treba te stalke darovati nekome od forumaša, a ako nema zainteresiranih za primanje donacija onda ih treba uništiti čekićanjem :lol:
zbotic
 
Postovi: 2024
Pridružen/a: 04 svi 2011, 07:14

Re: Split, Kappa - Focal dvoboj

PostPostao/la mulin » 20 sij 2016, 23:32

nažalost basa nije bilo ni prije stalaka tj. nema neke posebne razlike sa njima ili bez njih u mojoj prostoriji.ne znam da li je zoki kasnije ispod kappa stavlja nekakve šiljke ali sa šiljcima bi dobija još cvršci i definiraniji bas od onog prije par dana,ja sam bas cuja i u boljem izdanju.možda bi kod njega dobro prošli i stalci pošto je prostorija ok za razliku od moje.šta se tice baštarde elektre i kappe,mislim da bi to bilo intersantno ako je zoki spreman donirat drivere sa elektre a ja cu lako nabavit 4 basa od kape :lol: naravno 2 basa po zvucniku ;)
mulin
 
Postovi: 361
Pridružen/a: 07 pro 2014, 14:23

Re: Split, Kappa - Focal dvoboj

PostPostao/la Mate » 21 sij 2016, 00:17

ja doniran kacavidu za razvidavanje i zavidavanje :lol:

Šalu na stranu, jasno da ne mislin da su stalci krivi. Najčešće je kriva prostorija, to je valjda jasno.
Avatar
Mate
 
Postovi: 1138
Pridružen/a: 12 svi 2011, 06:55
Lokacija: Prigradica

Prethodna

Natrag na Offtopic

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 8 gostiju.

cron