DIY U NIZOZEMSKOJ

DIY U NIZOZEMSKOJ

PostPostao/la maltus » 08 pro 2015, 09:07

Moj prijatelj kaj stalno zivi u Nederland-u poslal je nekoliko fotki sa njihovog diy-sajma. Prenosim njegov tekst:

Evo nesto utisaka sa ovogodisnje HiFI izlozbe u Veldhovenu. Posjetitelja oko 4000.
Namjera nije da sve pokazem niti bih to mogao (oko 60 soba) nego samo neke primjere koji se meni svidjaju. Inace, Veldhoven izlozbeni prostor je mislim bivsi samostan koji ima tlocrt kao dva cetvorokuta jedan pored drugog koji se jos i krizaju i nema sanse da se mozes orjentirati tako da se jednostavno izgubis a kad udjes u jednu prostoriju pa ponovo izadjes neznas vise maltene sa koje strane si dosao.
Bilo kako bilo posle posle tri sata muvanja sam jedva nasao neka vrata i izletio van da dodjem ksebi.

65 Uobicajni profil posjetitelja. Najduze se cekalo do 45min.
66 Poster
67 U predvorju je bila prodaja
68,69,71 Ponesto iz druge ruke
72 Pojacala za slusalice
73,74,75 Daudio dipol zvucnici su produkt naseg clana «Holandskih samograditelja zvucnika» i ujedno jedan od najboljih demonstracija na izlozbi.
83 Odlicni Kanadski Totem zvucnici
86,88 Novi Rega zvucnici
87 Rega i Totem
89 Rega
91,92,93 Zugspitz, moji apsolutni favoriti. Eeee, kad bi bilo love. Sluso sam «Hotel Californija» na ovim velikim horn zvucnicima. To treba cuti, koja dinamika.
96,98,99 Za samograditelje, Holandski «Speakerland» sa polugotovim i gotovim paketima
1 Valjda aparat za balansiranje auto guma
3,05,06,07,08 Jos jedan od mojih favorita, odlicni Njemacki Blumenhofer zvucnici
09 Nebi vjerovao ali ovo su bile jako ugodne fotelje za sjediti na kojima se moglo cak i simo-tamo ljuljati.

Evo i slika, na zalost morate ih brojati prema popisu gore jer servis je pobrisal brojeve....

https://imgur.com/a/H9Q5i
Samo glazbu slusam.
Avatar
maltus
 
Postovi: 97
Pridružen/a: 05 ruj 2011, 16:34
Lokacija: Zagreb

Re: DIY U NIZOZEMSKOJ

PostPostao/la zbotic » 08 pro 2015, 10:05

Trebalo bi napraviti jedne zvučnike sa ribončićem.... ;)
zbotic
 
Postovi: 2024
Pridružen/a: 04 svi 2011, 07:14

Re: DIY U NIZOZEMSKOJ

PostPostao/la elvis » 08 pro 2015, 11:16

Nisam baš siguran da sam uspio dohvatiti sve spomenute slike, no nekih 30tak vidjeh. A hebiga ovo nije zahebacija, pomalo me buni ovaj "DIY" u naslovu, meni se čini da je sve to čista tvornička roba. Ovi Daudio su super složeni... a jebiga, bilo bi lijepo to vidjeti, no zbilja je drugačija.

@zbotic "Trebalo bi napraviti jedne zvučnike sa ribončićem..."

.. da da slažem se !! :)
Avatar
elvis
 
Postovi: 1484
Pridružen/a: 04 svi 2011, 14:38

Re: DIY U NIZOZEMSKOJ

PostPostao/la maltus » 08 pro 2015, 12:29

M-da, naglasak je na diy.
Ima nesto kitova koji su opet "polovni diy" :)
Samo glazbu slusam.
Avatar
maltus
 
Postovi: 97
Pridružen/a: 05 ruj 2011, 16:34
Lokacija: Zagreb


Natrag na Offtopic

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 5 gostiju.