web trgovine za izbjegavanje

Re: web trgovine za izbjegavanje

PostPostao/la elvis » 17 pro 2015, 10:53

zbotic je napisao/la:Polida2008 se ispričao i vratio novac.


Ma da, idu po principu ako prođe prođe, ili je i njih netko zahebao.
Avatar
elvis
 
Postovi: 1484
Pridružen/a: 04 svi 2011, 14:38

Re: web trgovine za izbjegavanje

PostPostao/la zbotic » 17 pro 2015, 13:14

A kažu da je njih dobavljač zajebo, ali to je sve ista ekipa. Važno je odmah tražiti refund i ne pristati na nikakvo navlačenje.
zbotic
 
Postovi: 2024
Pridružen/a: 04 svi 2011, 07:14

Re: web trgovine za izbjegavanje

PostPostao/la audio kutak » 29 pro 2015, 11:38

taj polida oduvijek dila lažnjake, sve što sam od njega naručio je bilo lažnjak
Jedan trenutak sreće vrijedi tisuću godina slave
Avatar
audio kutak
 
Postovi: 1118
Pridružen/a: 21 tra 2012, 21:18
Lokacija: VG

Re: web trgovine za izbjegavanje

PostPostao/la zbotic » 29 pro 2015, 12:24

Nije uvijek, ali hoće biti ako se dobro ne gleda. Ovog puta fotografija nije bila ista kao ono što sam dobio, tako da je bilo lako dokazati "prevaru".
zbotic
 
Postovi: 2024
Pridružen/a: 04 svi 2011, 07:14

Re: web trgovine za izbjegavanje

PostPostao/la audio kutak » 29 pro 2015, 12:46

nema veze sa stvarnošču... nikad nisam dobio što je na fotki bilo...
Jedan trenutak sreće vrijedi tisuću godina slave
Avatar
audio kutak
 
Postovi: 1118
Pridružen/a: 21 tra 2012, 21:18
Lokacija: VG

Re: web trgovine za izbjegavanje

PostPostao/la Rade » 30 pro 2015, 16:58

audio kutak je napisao/la:taj polida oduvijek dila lažnjake, sve što sam od njega naručio je bilo lažnjak


nekada se išlo u instambul po elektroniku , ako nisu imali pre podne delove , po podne su ih sigurno imali .
Navodno treba da dođu a u stvari se trebala samo boja od oznake da se osuši . Štancovali turci sve šta ti treba .

Meni nisu jasne neke stvari , recimo toliko je kupac zaštićen preko ebaya da je prosto nemoguće da bude prevaren . Po meni sve to radi na principu ako prođe prođe , tj prevaranti idu na foru da se niko neće previše buniti .

Sasvim je dosta da ako deo ne odgovara opisu , odmah može da se blokira isplata kod ebeja sve dok se ne dovedu stvari u red .
Rade
 
Postovi: 216
Pridružen/a: 05 srp 2013, 10:15

Re: web trgovine za izbjegavanje

PostPostao/la mulin » 02 kol 2018, 21:05

narucija drivere i ostolo za kisu preko loudspeakerfreaksa prije dva tjedna.kasnije vidim da im je review ajme bože,ja budala nisam se raspita.priko ebaya bi me došlo skuplje pa sa sam odlucija kupit kod ovih hebivjetara.ima li neko iskustva s njima?da pricekam ili tražim refund?placeno preko paypala
mulin
 
Postovi: 361
Pridružen/a: 07 pro 2014, 14:23

Re: web trgovine za izbjegavanje

PostPostao/la Roko » 02 kol 2018, 21:32

Nemam iskustva sa tim loudspeakerfreaks web shopom, ali PayPal je prilično siguran kod povrata love ukoliko naručeno ne stigne. Mislim da je krajnji rok za otvoriti case 60 dana od narudžbe. Vidim tamo na feedbackovima da su ti freakovi prilično spori kod slanja i da često nemaju odmah na lageru sve što deklariraju, pa i to može utjecati na brzinu dostave. Ako roba ide iz Kine, nije čudno ni nakon mjesec, mjesec i po dana da ne dođe, a onda se u jednom trenutku samo pojavi. Pošalji im upit na mail, traži tracking number, probaj iskomunicirati najprije sa njima, a ako ne ide, onda otvori Paypal case.
neciviliziran, nekvalitetan i ne vidim dalje od nosa
Avatar
Roko
 
Postovi: 2084
Pridružen/a: 03 svi 2011, 23:10
Lokacija: Zadar

Re: web trgovine za izbjegavanje

PostPostao/la mulin » 02 kol 2018, 21:48

posla sam mail ali sumnjam da ce odgovorit.procita sam da nisu baš komunikativni.pricekat cu još tjedan dana i ako ne odgovore uzimam lovu nazad i narucujem preko ebaya.nadam se da nece bit problema kod povrata novca
mulin
 
Postovi: 361
Pridružen/a: 07 pro 2014, 14:23

Prethodna

Natrag na Offtopic

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 6 gostiju.