Kod Elvisa u labu...

Re: Kod Elvisa u labu...

PostPostao/la mulin » 21 ožu 2016, 22:38

bravo elvise!lipa demonstracija sa esl i bez njega sa istom pismom pa ko koga.bez esl-a kao da si zvucnike pokrija sa dekom.volija bi da sam moga cut uzivo.esl mi se sve više i više pocinje sviđat :D
mulin
 
Postovi: 361
Pridružen/a: 07 pro 2014, 14:23

Re: Kod Elvisa u labu...

PostPostao/la black coffe » 22 ožu 2016, 09:20

Je čujna koloracija na malcima , al čini se koda je u živo snimka ? :(
black coffe
 
Postovi: 82
Pridružen/a: 24 svi 2012, 12:42

Re: Kod Elvisa u labu...

PostPostao/la elvis » 22 ožu 2016, 10:32

ziki je napisao/la:Kako slušat Cantone nakon ovog?


Cantone (Chrono 509 DC) uglavnom koristim uz TV. Sa takvom namjerom su i kupljeni, no bez obzira na to, to su jako dobri zvučnici koji se jako dobro snalaze sa svim "zadacima". Kada bi morao iz nekog razloga ponovno odabrati zvučnik bio bi to opet Canton iz Chrono serije.... npr 519 DC, a sa Vento 896DC bi se moglo i mirovinu čekati :). Žao mi je što nikako nisam. Stigao isprobati BatoMM sa Cantonima. Ne da mi se sve to prebacivati cca 500 metara koliko je udaljena radionica od stana, no vjerujem da bi to bio izvrstan spoj.

Ziki lemilicu u ruke, polemi BatoMM i pokoni si Vento 836 i eto fešte ! Titanium bass membrana i keramički visokotonac, to ne miže biti loše. Obećavam zabavu samo takvu! :)
Avatar
elvis
 
Postovi: 1484
Pridružen/a: 04 svi 2011, 14:38

Re: Kod Elvisa u labu...

PostPostao/la elvis » 22 ožu 2016, 10:39

black coffe je napisao/la:Je čujna koloracija na malcima , al čini se koda je u živo snimka ? :(


Snimka je studijska. Bass dio je izdašno snimljen pa mi je ta snimka bilo zgodna za pokazati kako malecki LS od svega par litara bez problema to odsviraju.
Avatar
elvis
 
Postovi: 1484
Pridružen/a: 04 svi 2011, 14:38

Re: Kod Elvisa u labu...

PostPostao/la elvis » 22 ožu 2016, 10:53

mulin je napisao/la:bravo elvise!lipa demonstracija sa esl i bez njega sa istom pismom pa ko koga.bez esl-a kao da si zvucnike pokrija sa dekom.volija bi da sam moga cut uzivo.esl mi se sve više i više pocinje sviđat :D


četri su opcije:

-kupiti polovne ESL
-kupiti nove ESL
-kupiti pokvarene ESL pa ih popraviti
-napraviti ESL

:) :) :)

Preporučujem: Roger Sanders model 11
:)
Avatar
elvis
 
Postovi: 1484
Pridružen/a: 04 svi 2011, 14:38

Re: Kod Elvisa u labu...

PostPostao/la black coffe » 22 ožu 2016, 11:06

elvis je napisao/la:
black coffe je napisao/la:Je čujna koloracija na malcima , al čini se koda je u živo snimka ? :(


Snimka je studijska. Bass dio je izdašno snimljen pa mi je ta snimka bilo zgodna za pokazati kako malecki LS od svega par litara bez problema to odsviraju.
Znam neg sam htio reč da zvuči ko u živo zbog koloracija ? , kao da je rrek razglasa ? ;)
black coffe
 
Postovi: 82
Pridružen/a: 24 svi 2012, 12:42

Re: Kod Elvisa u labu...

PostPostao/la ziki » 22 ožu 2016, 15:08

Bude Bato MM. Za ove male Cantone se ne šališ? Za veće ni nemam baš mjesta u 14,5m2.
Avatar
ziki
 
Postovi: 340
Pridružen/a: 05 svi 2011, 13:14

Re: Kod Elvisa u labu...

PostPostao/la elvis » 22 ožu 2016, 17:03

ziki je napisao/la:Bude Bato MM. Za ove male Cantone se ne šališ? Za veće ni nemam baš mjesta u 14,5m2.


Ne šalim se, znam da si spominjao da bi ti trebale manje kutije. Ove su zapravo zadnja generacija i ako je suditi po njemačkim manirima, vjerojatno se radi o iznimnom komadu opreme za još uvjek razuman iznos. par išao za 1300 EUR na HIFi Fabrik stranicama.

Pogledaj detalje:
https://www.canton.de/en/hifi/vento-series/vento-836

Evo:
http://www.hifi-fabrik.de/canton-vento-836-weiss-highgloss-stuck-regallautsprecher.html

Tu sam ja naručio Chrono. Biti će bar 50 EUR transporta na ovu cijenu.
Avatar
elvis
 
Postovi: 1484
Pridružen/a: 04 svi 2011, 14:38

Re: Kod Elvisa u labu...

PostPostao/la elvis » 22 ožu 2016, 17:08

black coffe je napisao/la:
elvis je napisao/la:
black coffe je napisao/la:Je čujna koloracija na malcima , al čini se koda je u živo snimka ? :(


Snimka je studijska. Bass dio je izdašno snimljen pa mi je ta snimka bilo zgodna za pokazati kako malecki LS od svega par litara bez problema to odsviraju.
Znam neg sam htio reč da zvuči ko u živo zbog koloracija ? , kao da je rrek razglasa ? ;)


Stavio si upitnik pa sam pomislio da me pitaš, no to je bilo retoričko pitanje. Sad kužim što si mislio reći. Trebalo bi malecke staviti na stalke i onda probati. Ovako su samo priključeni brzinski, trenutna pozicija nije idealna.
Avatar
elvis
 
Postovi: 1484
Pridružen/a: 04 svi 2011, 14:38

Re: Kod Elvisa u labu...

PostPostao/la elvis » 24 ožu 2016, 22:37

elvis je napisao/la:
ziki je napisao/la:Bude Bato MM. Za ove male Cantone se ne šališ? Za veće ni nemam baš mjesta u 14,5m2.


Ne šalim se, znam da si spominjao da bi ti trebale manje kutije. Ove su zapravo zadnja generacija i ako je suditi po njemačkim manirima, vjerojatno se radi o iznimnom komadu opreme za još uvjek razuman iznos. par išao za 1300 EUR na HIFi Fabrik stranicama.

Pogledaj detalje:
https://www.canton.de/en/hifi/vento-series/vento-836

Evo:
http://www.hifi-fabrik.de/canton-vento-836-weiss-highgloss-stuck-regallautsprecher.html

Tu sam ja naručio Chrono. Biti će bar 50 EUR transporta na ovu cijenu.


Hebiga nikako da ja zikija nagovorim na cantone.
Evo još jednog pokuaja.....hehehehe

IMG_1559.JPG
IMG_1559.JPG (25.8 KiB) Pogledano 10823 put/a.


I video naravno .....malo je jeka u sobi a što je tu je.......

Avatar
elvis
 
Postovi: 1484
Pridružen/a: 04 svi 2011, 14:38

PrethodnaSljedeća

Natrag na Offtopic

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 12 gostiju.

cron