zajednička kupnja ALU lima i rezanje na mjeru

Gdje, kako, za koliko...

Re: zajednička kupnja ALU lima i rezanje na mjeru

PostPostao/la Dean » 16 stu 2012, 22:26

LesFaul je napisao/la:
Edison je napisao/la:
s@ki je napisao/la:a jel može taj dirkular da radi sa drugim stolićem za pravi metalni saund? :D


Moze, al' da se uglave neke deblje cevke... :lol:


Aaaaahaaaaa, zato Deanov cirkular nema cevni saund... Deane, brzo ugradi deblje cevke!

Ma čekam da neko copy/paste-a neku shemicu sa parnim harmonicima sa "velikog" foruma...naravno ako može da se stavi ecc 88 :mrgreen:
Dean
 
Postovi: 1774
Pridružen/a: 05 svi 2011, 17:13

Re: zajednička kupnja ALU lima i rezanje na mjeru

PostPostao/la SuperSaša » 15 stu 2013, 20:46

Pozdraf,

ova tema mi se učinila najprikladnija pa da tu pitam...

Tko bi mogao u kontinentalnom dijelu HR ovako ukloniti dio rebara hladnjaka? Radi se o Fischer SK 109. Također me zanima tko bi mogao prerezati ovakvo hladilo 130 x 130 mm na 6 dijelova ako kupim 1 metar toga...rezultat je ovo desno, znači bez ovih profila za šarafe da se to malo optički humanizira, hihi.

Ima kakvih preporuka...možda SteamPunk Dean zna nekoga? :D

slika
SuperSaša
 
Postovi: 24
Pridružen/a: 10 svi 2011, 08:23

Re: zajednička kupnja ALU lima i rezanje na mjeru

PostPostao/la zendra » 16 stu 2013, 14:23

one vrhove ti može skinuti svaka strojarska radnja koja ima glodalicu. ja sam nosio u zagrebu u špansko falcati hladnjake. razanje neznam, inače se reže cirkularom, ali neznam tko bi to mogao narezati obzirom na dimenzije 130x130. u svakom slučaju bilo bi dobro prvo odnijeti na glodanje cijeli komad pa tek onda na rezanje.
zendra
 
Postovi: 111
Pridružen/a: 23 svi 2011, 18:12

Re: zajednička kupnja ALU lima i rezanje na mjeru

PostPostao/la Khadgar2007 » 20 stu 2013, 20:26

Mooooožda moj majstor u Sisku bi to mogao prerezati na dijeliće. Ima cirkular i dugi niz godina reže razne Al profile, e sada hladnjak je već malo teža kategorija po veličini 130x130 i samome profilu koji je dosta kompliciraniji od onoga ča on reže.
"Nakon prve čaše vidite stvari onakvim, kakve bi vi htjeli da budu. Nakon druge vidite ih onakvim, kakve nisu. Na kraju ih vidite onakvim, kakve zaista jesu, što je najgora stvar na svijetu."
Avatar
Khadgar2007
 
Postovi: 2488
Pridružen/a: 05 svi 2011, 16:44
Lokacija: Sisak

Re: zajednička kupnja ALU lima i rezanje na mjeru

PostPostao/la dplav » 28 pro 2013, 15:00

majstore samo majstoru koji ima glodalo odnesi i to je 5 , bojim de da bi cirkularom moglo biti malo neravno , glodalom ti je 100 % ravno .
dplav
 
Postovi: 64
Pridružen/a: 10 srp 2011, 21:45

Prethodna

Natrag na Nabava dijelova

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.

cron