Ebay prilike

Gdje, kako, za koliko...

Re: Ebay prilike

PostPostao/la beboni » 10 svi 2012, 21:45

Da li netko zna za kakvog provjerenog ebay prodavaca koji prodaje dobre elektolite poput elna simic,elna cerafine,sanyo oscon ,sanyo sepc i tak slicnih dobrih elektrolita?
Avatar
beboni
 
Postovi: 157
Pridružen/a: 21 lip 2011, 20:23
Lokacija: slavonski brod

Re: Ebay prilike

PostPostao/la audio kutak » 10 svi 2012, 22:08

beboni je napisao/la:Da li netko zna za kakvog provjerenog ebay prodavaca koji prodaje dobre elektolite poput elna simic,elna cerafine,sanyo oscon ,sanyo sepc i tak slicnih dobrih elektrolita?


ja nedavno nabavio sa slavenom nippon kondiće pa smo popušili ! :x čist sumnjam da kinezi imaju original robu...lijepo je za vidjeti to kaj prodaju ali, jel original? kako saznati prije kupnje?

znam samo jednog iz amerike a od njega kupujem one plave velike dublier kondiće

ima još neki umut iz turske, hvale ga na internacionalnom diy forumu samo su mi i kod njega sumnjivi neki kondići od nippona i nichicona....
Jedan trenutak sreće vrijedi tisuću godina slave
Avatar
audio kutak
 
Postovi: 1118
Pridružen/a: 21 tra 2012, 21:18
Lokacija: VG

Re: Ebay prilike

PostPostao/la tom_hifi » 10 svi 2012, 22:13

Ja kupujem od umuta i sve super. Odličan je! Dobro, većinom folije kupim, al opet.

A za ostale elektrolite samo gledaj rating sellera i nađe se uvijek super stvari. Oscona sam nakupovao ohoho s ebaya.
Avatar
tom_hifi
 
Postovi: 2087
Pridružen/a: 16 kol 2011, 17:33
Lokacija: Oroslavje

Re: Ebay prilike

PostPostao/la beboni » 10 svi 2012, 22:39

imas kakav link na tog turcina?

btw,evo dobrog linka za nabavku dale rn60 i rn55 otpora,nisam kupovao od njega ali cini se ok.....porijeklo je Izrael.

http://www.ebay.com/itm/40x-Dale-Resist ... 35b096b485
Avatar
beboni
 
Postovi: 157
Pridružen/a: 21 lip 2011, 20:23
Lokacija: slavonski brod


Re: Ebay prilike

PostPostao/la beboni » 10 svi 2012, 23:29

tenks,dobri linkovi....
Avatar
beboni
 
Postovi: 157
Pridružen/a: 21 lip 2011, 20:23
Lokacija: slavonski brod

Re: Ebay prilike

PostPostao/la audio kutak » 11 svi 2012, 00:01

tom_hifi je napisao/la:Ja kupujem od umuta i sve super. Odličan je! Dobro, većinom folije kupim, al opet.

A za ostale elektrolite samo gledaj rating sellera i nađe se uvijek super stvari. Oscona sam nakupovao ohoho s ebaya.


kako da vjerujem umutu kada kondić koji je nudio proizvođač ne proizvodi ili su i umutu uvalili?? nemrem se sada sjetiti jel su bili 12.000 ili 15.000 uF
Jedan trenutak sreće vrijedi tisuću godina slave
Avatar
audio kutak
 
Postovi: 1118
Pridružen/a: 21 tra 2012, 21:18
Lokacija: VG

Re: Ebay prilike

PostPostao/la joe dalton » 11 svi 2012, 00:36

audio kutak je napisao/la:
tom_hifi je napisao/la:Ja kupujem od umuta i sve super. Odličan je! Dobro, većinom folije kupim, al opet.

A za ostale elektrolite samo gledaj rating sellera i nađe se uvijek super stvari. Oscona sam nakupovao ohoho s ebaya.


kako da vjerujem umutu kada kondić koji je nudio proizvođač ne proizvodi ili su i umutu uvalili?? nemrem se sada sjetiti jel su bili 12.000 ili 15.000 uF

Ne mora nuzno biti fejk. Nade se u raznim profi uredajima takvih kondica van kataloskih vrijednosti radenih po narudzbi. Onda tvornici ostane takvih od velike serije pa zavrse na ebay-ju
Avatar
joe dalton
 
Postovi: 770
Pridružen/a: 06 svi 2011, 10:14
Lokacija: Zagreb

Re: Ebay prilike

PostPostao/la audio kutak » 11 svi 2012, 02:50

maloprije sam našao na internacionalnom diyaudio forumu prepisku mene i umuta.....

radi se o ovim kondovima: Nippon Chemi con 15000uf 63v 105C
http://www.ebay.com/itm/2X-Nippon-Chemi ... 0876060573

rekao mi je sredinom prošle godine da traži 4USD za kond i poštarinu.... kadli na netu 2 komada samo 24.99 USD!?!?
ništa mi više nije jasno!! kaj su toliko poskupjeli ili ??? :x

ovo je njegov originalni odgovor:
"Hi.Price is increased to 4 USD.Shipping is 7,95 USD for 4pcs and 11,99USD for 8pcs.Payments to umut1001@yahoo.com on paypal.Thanks!
BR Ümit"

poslao sam mu uipt sa njegovim originalnim odgovorom pa čekam....

takodjer mi nije jasna cijena za 10.000uF 63V CORNELL DUBILIER SLPX103M063E9P3 kondove na farnellu ili newarku, košta oko 5USD a kod nas 100-150 kn + PDV!?!

dali je tko naručivao iz Newarka i koliki su troškovi? Način slanja?
Jedan trenutak sreće vrijedi tisuću godina slave
Avatar
audio kutak
 
Postovi: 1118
Pridružen/a: 21 tra 2012, 21:18
Lokacija: VG

Re: Ebay prilike

PostPostao/la audio kutak » 11 svi 2012, 03:00

beboni je napisao/la:Da li netko zna za kakvog provjerenog ebay prodavaca koji prodaje dobre elektolite poput elna simic,elna cerafine,sanyo oscon ,sanyo sepc i tak slicnih dobrih elektrolita?


samo pripazi na ovo ako kupuješ elnu....

"The original Silmic's where brown with gold lettering, RHOS compliant units changed to white lettering, the same for Silmic II's. I have never seen black silmics... "

ili post broj 6 na ovoj stranici: http://www.diyaudio.com/forums/swap-mee ... citor.html
Jedan trenutak sreće vrijedi tisuću godina slave
Avatar
audio kutak
 
Postovi: 1118
Pridružen/a: 21 tra 2012, 21:18
Lokacija: VG

PrethodnaSljedeća

Natrag na Nabava dijelova

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.