eBay gangsteri - black list

Gdje, kako, za koliko...

Re: eBay gangsteri - black list

PostPostao/la zendral » 16 svi 2011, 21:50

Hvala Roko,
Ja sam predugo čekao, jer sam mu vjerovao, pa mi je prošlo tih 45 dana.
zendral
 
Postovi: 71
Pridružen/a: 07 svi 2011, 23:47

Re: eBay gangsteri - black list

PostPostao/la Roko » 17 svi 2011, 10:36

LesFaul je napisao/la:
Roko je napisao/la:.... a obzirom da je eBay prošle godine kupio PayPal možeš sve napraviti preko eBay podrške kupcima.


eBay je osnivac i ujedno vlasnik PayPal-a tako da neznam otkud ti ova informacija.... :?:



Počeo ga je kupovati pred desetak godina, točnije 2002, prošle godine je završio kupnju, bar prema financijskim info-forumima:

http://www.theregister.co.uk/2002/07/08/ebay_buys_paypal/
neciviliziran, nekvalitetan i ne vidim dalje od nosa
Avatar
Roko
 
Postovi: 2084
Pridružen/a: 03 svi 2011, 23:10
Lokacija: Zadar

Re: eBay gangsteri - black list

PostPostao/la xyrion » 23 svi 2011, 00:35

Bilo bi zgodno ovaj thread zastickat i u prvom postu osvježavat listu gangstera.

...da ne treba tražit kroz hrpu postova, nego samo zavirit ovdje u prvi post prije ebay kupnje.
Avatar
xyrion
 
Postovi: 89
Pridružen/a: 04 svi 2011, 19:00
Lokacija: Split

Re: eBay gangsteri - black list

PostPostao/la Khadgar2007 » 01 ruj 2011, 16:36

Evo i mene na ovoj listi. Imam relativno hitan problem. Išao sam kupiti par ležajeva od ovog lika http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?Vi ... 0671144571 i ja fino sve poklikam ča treba, prebacim lovu na VISU web-prepaid sa kojom uvijek plaćam i nisam imao do sada problema, odradim ja plaćanje tih ležajeva i kada je došlo da potvrdim ebay mi kaže da ne može izvršiti plaćanje tog momenta,evo i copy+paste ebaya

Your request could not be processed at this time
Help- opens in a new window or tab

error
We were not able to process your payment.

Please contact PayPal customer service for further assistance.


Oki, ja to prihvatim ali idem provjeriti da li mi je lova ostala na VISA računu i na moje iznenađenje NIJE, znači netko mi je posisao 270kn a nemam nikakav trag di je to otišlo, na paypalu nema nikakvog loga a ebay kaže da još uvijek trebam platiti tu stvar. U kratkim crtama dobio blagi popizditis i kome se sada obratiti paypalu,ebayu ili liku koji prodaje?
"Nakon prve čaše vidite stvari onakvim, kakve bi vi htjeli da budu. Nakon druge vidite ih onakvim, kakve nisu. Na kraju ih vidite onakvim, kakve zaista jesu, što je najgora stvar na svijetu."
Avatar
Khadgar2007
 
Postovi: 2488
Pridružen/a: 05 svi 2011, 16:44
Lokacija: Sisak

Re: eBay gangsteri - black list

PostPostao/la Dean » 01 ruj 2011, 16:46

Koliko je prošlo od stavljanja love na račun ? Odnosno to što si ti stavio lovu na račun, ne znači i da je proknjižena. Možda ti ne vidiš lovu na računu, ne zato što ti je skinuta, nego zato što nije ni provedena uplata.
ostalo je logično.....
Dean
 
Postovi: 1774
Pridružen/a: 05 svi 2011, 17:13

Re: eBay gangsteri - black list

PostPostao/la Khadgar2007 » 01 ruj 2011, 16:50

Lova na račun je sjela, čim sam napravio nalog i autorizirao ga pogledao sam da li je sjela i je. Nakon obavljenog "plaćanja" više te love nema...

Kažeš ostalo je logično, oki. Meni je logično da pitam prodavača jer bi njemu lova trebala sjesti ali opet mi nešto govori da možda bolje pitati ebay ili paypal da me prodavač ne bi počeo zavlačiti.
"Nakon prve čaše vidite stvari onakvim, kakve bi vi htjeli da budu. Nakon druge vidite ih onakvim, kakve nisu. Na kraju ih vidite onakvim, kakve zaista jesu, što je najgora stvar na svijetu."
Avatar
Khadgar2007
 
Postovi: 2488
Pridružen/a: 05 svi 2011, 16:44
Lokacija: Sisak

Re: eBay gangsteri - black list

PostPostao/la tubeman » 01 ruj 2011, 16:55

Lijepo ti piše da kontaktiraš PAY PAL Customer service.
Tu ti trgovac baš ništa nije kriv.
Postupak kupac-Pay Pal-trgovac ipak nije istovremen, a gdje je puklo (vidi poruku dva reda ispod).
Vjerojatno se nešto dogodilo kod procesiranja naloga (možda je krivo i tvoje računalo).
Dakle, "contact PAY PAL customer service" i ne razvlači temu ;)
Avatar
tubeman
 
Postovi: 398
Pridružen/a: 05 svi 2011, 17:14
Lokacija: Varaždin

Re: eBay gangsteri - black list

PostPostao/la Khadgar2007 » 01 ruj 2011, 16:58

Da onda otvorim novu temu "Ebay problemi"? ;)
"Nakon prve čaše vidite stvari onakvim, kakve bi vi htjeli da budu. Nakon druge vidite ih onakvim, kakve nisu. Na kraju ih vidite onakvim, kakve zaista jesu, što je najgora stvar na svijetu."
Avatar
Khadgar2007
 
Postovi: 2488
Pridružen/a: 05 svi 2011, 16:44
Lokacija: Sisak

Re: eBay gangsteri - black list

PostPostao/la zbotic » 14 tra 2012, 19:36

Candy.oo0 prodao mi lažni USB stick od 32GB. Stik ima samo 4GB, a upisan mu je software koji simulira da ima 32GB tako što nove podatke upisuje preko starih.
Ipak, vratio mi novac, kaže prevario ga isporučitelj, ali prodaje i dalje.
Ako se nekom ovo dogodi ili sumnja da ima lažni stick, te kako da ga onda formatirati na stvarno stanje neka se javi jer nije skroz jednostavno i da ne pišem uzalud.
zbotic
 
Postovi: 2024
Pridružen/a: 04 svi 2011, 07:14

Prethodna

Natrag na Nabava dijelova

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 6 gostiju.

cron